1. Yıldan Bildiriyoruz, Burası Çok Güzel :)

Bundan tam bir yıl önce, hiç bilmediğimiz bir alana giriş yaptık. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız, hakkında hayaller kurduğumuz sitemiz Plazadan Dünyaya, ilk yazılarıyla yayına çıktı.

Tam bir yıldır sevdiğimiz işi, sevdiğimiz kişilerle, sevdiğimiz ortamlarda yapmayı deneyimliyoruz. Bu bir yılda iyi ve kötü, acı ve tatlı o kadar çok şey yaşadık ki…

İki şeyi bol bol yedik bu dönemde, bulgur ve kazık 🙂

Pek bahsetmemeyi tercih etsek de nahoş anılarımız da var son bir yıla dair. Ne yazık ki tutulmayan sözler, emeğimize gösterilen saygısızlıklar, baş edemediğimiz bazı egosal güçler zaman zaman canımızı epey sıktı. Ama şu var, o kadar seviyorduk ki sitemizi, bunlar bizim gözümüzde vazgeçme nedeni değil, aşmamız gereken engeller oldu. Pes etmedik, vazgeçmedik. Meyvelerini de yavaş yavaş toplamaya başladık.

Şu anda, ayrıntılarını en kısa sürede sizinle paylaşacağımız “Mutlu Yaka” etkinliğimizin hazırlıklarını sürdürüyoruz  ve  içimizi kıpır kıpır ettiren, içinde olmaya can attığımız bir işbirliğine başlamak üzereyiz. (Böylece en sık karşılaştığımız “Eeee ne iş yapıyorsunuz siz şimdi?” sorusuna da cevap vermiş olalım ;)) Herkesin işinde mutlu olması hayaliyle çıktığımız bu yolda, hayalimize uygun işlerin bizi bulmasından dolayı duyduğumuz mutluluğu kelimelerle ifade edemiyoruz.

siz
Bir yıl önce bugün, biz…

İyi ki kafamıza saksılar düşmüş, iyi ki “iş hayatı mutsuz olmak zorunda mı?” sorusunu farklı zamanlarda farklı nedenlerle kendimize sormuşuz, iyi ki o akşam yemeğe çıkmış ve kafalarımızı rahatlatmak, özgürce saçmalayabilmek için dış destek (!) almışız, iyi ki “bizim gibi başkaları var mı ki?” diye sormuşuz, iyi ki siteyi kurmuşuz, iyi ki karşımıza çıkan engeller bizi vazgeçirmemiş..

Bize hikayelerini anlatan, yazılarını bizimle paylaşan, bizi zenginleştiren  arkadaşlarımız; size çok, çok, çok teşekkür ederiz. Son bir yılın en büyük ödülüsünüz bize!

İyi ki doğdun, iyi ki varsın “Plazadan Dünyaya” ! Nice yaşların olsun, ninelik yaşını da görelim!

NOTUS POKUS: Biz kutlamaya gidiyoruz şimdi, değişiklik yapıp bulgur yememeye karar verdik 🙂 Bir dal iyi dileğinizi alırız:)

 

Plazadan Dünyaya

siz_son

3 kadın; 3 Mersinli; 3 blogger; 3 plaza kaçkını; 3 bulgurofil; 3 Leyla :)

1. Yıldan Bildiriyoruz, Burası Çok Güzel :)“ için 4 yorum yapılmış.

 • Evren

  (Ekim 18, 2017 - 10:57 am)

  Sevgili Selin, İrem, Zeynep;

  Öncelikle birinci yılınızı kutlarım. Çok önemli bir başarı hikâyesi örneği ortaya koydunuz. Bu hikâyeyi daha da büyük başarılarla sürdüreceğinize inanıyorum. Birlikten kuvvet doğar ve “bir” olmayı başarabilir bunu koruduğunuz için de ekip olarak üstesinden gelemeyeceğiniz bir konu olacağını sanmıyorum.

  Ne yolunuza çıkan taşlara ne de kafanıza atılan taşlara aldırış etmeden düştüğünüz, kalktığınız her durumdan dersler çıkararak yolunuza devam etmenizi dilerim. Nice 11, 21 senelere hep birlikte 😉

  • Selin Güneş

   (Ekim 18, 2017 - 11:29 am)

   Çok teşekkürler Evren, hep birlikte 😉

   Paylaştığın tecrübelerin ve desteğin bizim için çok kıymetli, buradan da bildirmiş olalım 🙂

 • Göksu

  (Ekim 18, 2017 - 7:26 pm)

  Nice senelere, iyi ki bir araya geldiniz, iyi ki varsınız, hep olun.. sevgiler

  • Zeynep Erdoğan

   (Ekim 19, 2017 - 7:22 am)

   Çok teşekkür ederiz Göksu 🙂 sizlerle hep birlikte daha da güzel günleri paylaşalım. Sevgiler bizden…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir