Dönüşümün Keşfi

27 Mayıs Cumartesi günü katıldığım ve beni çok etkileyen ” Dönüşümün Keşfi ” eğitiminden bahsetmek istiyorum size. Sabah 10:00’dan akşam 18:00’ya kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım, hasta olmama rağmen anlatılanları pür dikkat dinlediğim bir eğitim…

 

Peki böyle bir eğitim kimin/kimlerin eseri? 😉

“Mutlu Yaşam Okulu, kendini yeniden keşfetmek ve yaşamı daha kolay ve keyifli hale getirmek isteyen kişiler için kolay ve eğlenceli araçlar içerir. Burada amaç kişiye bir şey öğretmek, sorun çözmek değil kişinin aslında ne istediğini keşfetmesini sağlamak, access bars seansları ile blokajlardan arındırmak, bireysel koçluk çalışmaları ile kişinin içindeki gerçek potansiyeli ve güzelliği görmesi için ayna tutmaktır. Unutmayın kimse kendi yüzünü ayna olmadan göremez. Güzelliğinizi görmek için doğru aynaya baktığınızdan emin olmalısınız. Yaşamın daha kolay ve zevk dolu olması aslında çok basit araçlarla mümkün.”

diyen MUTLU YAŞAM OKULU ve

“Hedefimiz; hem firmalara yetenek kazandırmada, hem de bireysel dönüşümü destekleyen cesur ve marjinal eğitimlerde iş ortağı sıfatıyla kaliteli hizmet verebileceğimiz düzlemde akla gelen en güçlü ve iddialı İnsan Kaynakları Danışmanlık şirketi olmak.”

diyen BERKSON TOWN’un ortak çalışmasının, emeğinin, samimiyetinin ve heyecanının eseri.

Eğitimin Amacı?

Bir çoğumuzun bildiği ve hatta deneyimlediği üzere kurumsal hayatta cok fazla eğitim al(dırıl)ıyoruz. Ancak bu eğitimler arasında belki de gözden kaçan ve en az zaman ayrılan bireysel dönüşüm eğitimleri. İşte, “Dönüşümün Keşfi” eğitiminin de temel amacı; özellikle bireyi hedef alan duygusal temizlik ve güçlenme konularında insanlara yardım etmek ve ışık olmak.

Kurumsal şirketler bünyesinde alınan eğitimlerin pekiştirilmesi ve gerçekten uygulanabilir olması, bireylerin süreç içerisinde kendi potansiyellerini keşfederek, yapabileceklerinin farkına varmasıyla mümkün olacaktır.

Neler Öğrendim?
  • Yaşadığımız hayatların, “olası” hayatlarımız içinde en iyisi olduğuna inanmayı
  • Evrenin “soru” ile çalıştığını
  • İsteklerimizi detaylandırarak dilememiz gerektiğini
  • Sahip olduğumuz her şeye şükür etmeyi ve hatta zaman zaman kendimize “şükür mektubu” yazmayı
  • Korkularımızın içinden geçerek onları yenebileceğimizi
  • Yapmayı” değil “olmayı” hayal etmeyi
  • An’da kalmanın önemini
  • Enerji vampirlerinden uzak durmayı 🙂

ve daha bir sürü şey…

donusumun kesfi foto

Bu güzel ve güçlü iki kadına, (Özler Saylık ve Bengü Berk) samimiyetleri ve bizlere geçen harika enerjileri için tekrar teşekkür ederim.

Sevgilerimle…

 

 

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir