Kaan Sekban’dan En komik 5 “Yakam Beyaz Beynim Ayaz” Bölümü

kaansekban
Kaan Sekban

Kaan Sekban’ı takip ediyor musunuz? Etmiyorsanız çok şey kaybediyorsunuz, söyleyelim. Kendisi hem haftada üç gece (Pazartesi, Salı, Çarşamba) “Ev yapımı talk show: Kaan Sekban Saçmalar“ı Facebook ve Instagram‘dan canlı olarak yayınlıyor hem de kendi yazdığı, yönettiği ve oynadığı “Yakam Beyaz Beynim Ayaz” internet dizisi var.

Daha bir çok özelliği var Kaan’ın ama bunları kendisiyle yaptığımız ve yakında yayınlayacağımız röportaja bırakmak istiyoruz. GÜNCELLEME :Röportaja buradan erişebilirsiniz.

Ben şahsen bizzat kendim “Beyaz Yaka hayatı”nı hicvettiği “Yakam Beyaz Beynim Ayaz” dizisinin tüm bölümlerini izledim (zaten bir başladın mı bırakamıyorsun, çünkü formülünde herkesten gizlenen bir subliminal mesaj varmış, bağımlılık yapıyormuş, amcamın eniştesinin eltisinin büyük görümcesi duymuş 🙂 )  ve yer yer hüzünlenip, yer yer gül… Şaka şaka, ne hüzünleneceğim. Gözlerimdeki o yaşlar tamamen gülmektendi. Bu kadar komik ve kaliteli mizahı bu zamana ve kendisiyle röportaj yapana kadar fark etmemiş olmak biraz canımı sıktı ama her şey olması gereken zamanda oluyor netekim 🙂 (Zeynep yazını bekliyoruz haydiiiii)

Dizinin tüm diğer bölümlerini buradan, talk show bölümlerini buradan izleyebilirsiniz. Hatta izleyiniz. Canınız sıkıldığında, yatmadan önce, iş-ev yolunda, tuv (yok daha neler! :D) … Pişman olmayacaksınız. Biz de bir hayır duanızı alırız artık 😉

Şimdi –tamamen benim kişisel görüşüme göre– en komik 5 bölümü sizlerle paylaşmak istiyorum. Dizide Meltem ile tanışacaksınız ve sanıyorum ki kendinize çok yakın bulacaksınız. Biliyorum ki tüm beyaz yakalıların hayatlarının -umarım ki kısa- bir döneminde “Meltem Çağı” olmuştur. Hepimiz az çok benzer durumları yaşadık, yaşıyoruz. Ve inanıyorum ki mizah, sıkıntılara iyi bir ilaçtır 🙂

#HepimizMeltemiz
#DirenMeltem
#MelteminDramı

5 – Ofis doğum günleri. Dürüst olalım, şurada biz bizeyiz. Yalan mı?

4 – “Herkes hamile kalırsa kim çalışacak?” Doğum izni sorunsalı…

3- Tüm dikkati sizin yediğiniz, içtiğiniz, gezdiğinizde olan iş dostmanınız 🙂 Sanki onun parasıyla gezip onun iznini kullanıyorsunuz 😛

2 – “Sen ne hakla akşama plan yaparsın, iş var mı diye sordun mu?” Ne kadar tanıdık…

1 – Benim Şampiyonum!!! “Fikrini Söyleyebilirsin”i sen “Saçmalamak Serbest” diye anladıysan suç benim mi? Allah Allah yahu!

***

Bu arada sizce ofis hayatındaki en (traji) komik konular neler?

 

Selin Güneş

author_1

Canından olmamak içün Araf’tan hikayeler terennüm eden bir Şehrazad; maymun iştahlı bir müzikofil; valide, zevce, hemşire, kerime; tanıştığı herkesle bir şekilde hemşehri olabilen bir havva kızı.

Kaan Sekban’dan En komik 5 “Yakam Beyaz Beynim Ayaz” Bölümü“ için 1 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir