İstanbul’da Bu Hafta (08- 14 Aralık 2018)

Bizim ilgimizi çeken, 8-14 Aralık haftasındaki İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

08 Aralık 2018 – Cumartesi
 • Uygulamalı Google Adwords Atölyesi

Google reklamcılığına dair temel teknik, analiz ve stratejileri öğrenmek; kendi bireysel ya da kurumsal Google Ads (Adwords) hesabınızı yönetmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir atölye. Bu atölyenin sonunda Google reklamlarının performansını analiz edebilecek ve yükseltecek seviyeye ulaşmak mümkün olacak ve internet üzerinden satış arttırmak için gerekli temel teknikleri öğrenilecektir. Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı olarak görev yapan Ahmed Özel (hepsiburada.com) tarafından verilecek Sertifikalı Google Adwords Eğitimi ile kampanyalarınızdan en yüksek verimi alacaksınız!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • MSE & Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri

Management Study with Executives (MSE), Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün düzenlediği; 3 gün boyunca yönetici olma yolunda nelerin yapılması/yapılmaması gerektiğini ve kariyer basamaklarını hızla çıkmanın yollarını uzmanlarından dinleyebileceğiniz Türkiye’nin en prestijli kariyer etkinliklerindendir. Kariyer yolunda cevabını aradığın her şeyi sadece dinleyerek değil, aynı zamanda sektörün en büyük oyuncularıyla vaka analiz çalışmaları ve workshoplar yaparak öğreneceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

09 Aralık 2018 – Pazar
 • Adidas-Geyik Koşuları

adidas geyik koşuları

2018 yılının 4. ve son adidas Geyik Koşuları 9 Aralık’ta gerçekleşecektir. Yetişkinler için 4K / 14K / 28K parkurları ve 4-12 yaş grubu çocuklar için Bambi Koşuları parkurları olan bu yarış, İstanbul Belgrad Ormanı’ndaki muhteşem patikalarda doğanın içinde koşma imkanı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Nilay Erdönmez ve Yeşim Çağlayan ile Bedenden Oyuna, Oyundan Keşfe

Tiyatro ve Yoganın organik bir bileşimi olan bu TiyatroYoga etkinliği hem bir içsel yolculuk hem bir performans alanı. Bu etkinlikte 4 saat boyunca, zihin ve bedeni rahatlatıp, özgürce oyun oynaması için bir alan açacaksınız. Bu oyundan aldığınız keyifle, beden ve zihinde yeni keşifler yaşayacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Aralık 2018 – Pazartesi
 • Kenwood Temel Pastacılık Eğitimi

Pasta ve ekmek yapımı konusunda kendisini geliştirmek isteyen; kek, kurabiye, çikolata, pasta, tart ve ekmek yapımına dair incelikleri öğrenmek ve deneyimlemek isteyen mutfak meraklıları, her ayın ilk Cumartesi günü başlayan Kenwood ile Temel Pastacılık eğitiminin tüm inceliklerini Uzman şeflerden öğrenecek ve mutfağınızı keşfedeceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bir Vuca Hikayesi >Olay Yeri İnceleme

Bir Vuca Hikayesi: Olay Yeri İnceleme; Vuca Dünyası’na Panoramik Bakış 10 Aralık’ta Joint Idea Kanyon’da! VUCA serisi başlıyor! 3 hafta devam edecek olan bu seride; değişen, dönüşen ve gittikçe dijitalleşen kaotik dünyamızı mercek altına alıyor; organizasyonlarımıza, ilişkilerimize ve benliğimize etkilerini masaya yatırıyorsunuz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Aralık 2018 – Salı
 • Markalaşma ve Kurumsal Kimlik 

marka ve kurumsal kimlik

Girişimciliğin yol haritası içinde “Kurumumuzun kimliği nasıl oluşturulacak?”, ”Adımları nelerdir?”, ”Markalaşma yolunda hangi unsurları dikkate almalıyız?” ve “Nasıl plan yapacağız?” sorularına cevap aranacaktır. Girişimci olup kendi markasını yaratmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir etkinlik.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Taşoda Grupları

Taşoda Grupları 11 Aralık Salı IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde! 19.00’da başlayacak gecede Sepya, Manzara, Aynasızlar ve bümk orkestra grupları sahne alacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

12 Aralık 2018 – Çarşamba
 • Uzakrota Travel Summit’18

Türkiye’nin en etkili turizm teknoloji ve pazarlama zirvesi olan Uzakrota Travel Summit (UTSIstanbul 2018); Türkiye ve çevre ülkelerden seyahat acentalarını, turizm teknoloji firmalarını, otelleri, turizm sektörüne yönelik hizmet veren ajansları ve bloggerları buluşturarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Türkiye’nin en etkili turizm zirvesi olacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • E-Residency ile Sınır Tanımayan İşler Yaratmak 

E-Residency, Avrupa Birliği üyesi bir ülkede şirket kurmanıza ve bu şirketi tamamen online olarak, dünyanın dilediğiniz yerinden yönetmenize olanak sağlayan, Estonya Hükümeti’nin yürüttüğü bir dijital kimlik programı. Dijital gezgin olmanın hayallerini kuran ya da girişimciliğe adım atmak isteyenler için kaçırılmayacak bir etkinlik. 

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Aralık 2018 – Perşembe
 • Hüseyin Sermet ile Geleceğin Prömiyeri

Beyoğlu Belediyesi’nin katkılarıyla, 13 Aralık’ta Grand Pera Emek Sahnesi’nde ustalığın tecrübesi ile Boğaziçili genç müzisyenler buluşuyor! Dünyaca ünlü piyanist, devlet sanatçısı ve Boğaziçi Üniversitesi Fahri Doktora sahibi Hüseyin Sermet ile Boğaziçi Filarmoni Orkestrası sizlere unutamayacağınız bir performans sergilemek için sahne alıyor! “Hüseyin Sermet ile Geleceğin Prömiyeri” isimli konserinde, 13 Aralık’ta Beethoven Konserler Serisi’nin ilk performansı sergilenecektir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için      

 • Vega

Deniz Özbey ve Tuğrul Akyüz’den oluşan elektro-pop ve elektro-rock grubu Vega, verdiği 12 senelik aradan sonra geçtiğimiz yıl “Delinin Yıldızı” albümüyle dinleyicileriyle yeniden buluştu. iTunes en çok satan albümler listesinde bir numaraya kadar yükselen bu albümünde yer alan yeni parçaların yanı sıra, geçmişten sevilen şarkılarına eşlik etmek isteyenler, Babylon’daki bu eşsiz konseri kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

14 Aralık 2018 – Cuma
 • Nedim Güzel – Beyin Yönetmeni

Sosyolog ve NLP uzmanı Nedim Güzel “Kişisel Gelişim” alanındaki yenilikçi çalışmalarını “Beyin Yönetmeni” adı altında toplamıştır ve kendini “Beyin Yönetmeni” olarak tanımlamaktadır.

Gösteri, Nedim Güzel’in seyirci ile etkileşimli olarak gerçekleştirdiği mizah ve gizem dolu 75 dakikalık bir deneyim. Psikoloji, yanılsama ve hipnoz ile harmanladığı gösterilerinde insan beyninin bilinmeyen özelliklerini kullanarak nasıl mucizeler yaratılabileceğini göstermektedir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kürk Mantolu Madonna

Sabahattin Ali tarafından yazılmasının üzerinden yetmiş yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen, en çok okunanlar listesinden adı eksilmeyen, Türkiye okurunun başucu kitabı Kürk Mantolu Madonna; Engin Alkan uyarlama ve yönetimiyle Türkiye’de ilk defa tiyatro oyunu olarak seyirci karşısına çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

****

Haftaya yepyeni etkinlik haberleriyle görüşmek üzere…

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir