İstanbul’da Bu Hafta (1 – 7 Aralık 2018)

Bizim ilgimizi çeken, 1-7 Aralık haftasındaki İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

1 Aralık 2018 – Cumartesi
 • UI & UX Web Tasarım Atölyesi

Websitesi ya da mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. Fakat dijital dünyada başarılı olmak için çok daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Bu varlıklarınızın verimliliği konusunda ölçümleme yapmak ve kullanışlı bir yapıya getirmek oldukça önemlidir. Bu atölye ile birlikte adım adım websiteleri, mobil siteler ve dönüşüm odaklı uygulamalar nasıl tasarlanacağını uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

seramik mumluk atölyesi

 • Yılbaşı Hediyemi Kendim Yapıyorum: Seramik Mumluk Atölyesi

En güzel hediye kendi emeğimizle hazırladıklarımızdır… Ellerini çamura bulayıp birkaç saat içerisinde kendi yılbaşı hediyesini kendileri yapmak isteyenler için harika bir fırsat!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından 1 Aralık 2018’de Dome İstanbul’un mekan sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan “Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği”ni kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 2 Aralık 2018 – Pazar
 • Mahir Aydoğar ile “Kalp ve Omuz Açıcılar” Workshop

Mahir Aydoğar ‘la, kalp açıcı asanalarla akışta olacağınız bu workshopta; sizi engelleyen inatçı omuzların ardında yatan durumları ve düşünceleri, kalp çakrası üzerine yapacağınız meditasyonla araştırabileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini içini

 • MSA -Sushi Workshop

Sushi pirinci pişirmeyi ve sushi yapım tekniklerini öğrenip hayalinizdekinden bile daha lezzetli sushi’ler yapmak için siz de MSA mutfağındaki yerinizi ayırtın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

3 Aralık 2018 – Pazartesi
 • Ferhangi Şeyler

Hala izlemeyen varsa; 32 yıldır aralıksız oynanan bu efsanevi tiyatro oyununu sakın kaçırmasın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Gypsy Night

Devrim Neval ve Harika İnsanlar’ın Flemenko ve Roman Dans gösterisi Kadıköy Tasarım Parkı’nda seyircisiyle 24. kez buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

4 Aralık 2018 – Salı
 • Çalışan Motivasyonu Nasıl Sağlanır ?

Tutum ve davranışlar üzerine örneklerin verildiği, işe oyun katarak işi daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan, iç ve dış müşteri memnuniyeti için yapılabileceklerin anlatıldığı harika bir etkinlik sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 Screen shot 2018-11-30 at 11.32.19

 • Kobi Sohbetleri – Web Sitesi Kullanıcı Deneyimi ve Trafik Çekme

Günümüzde bir web sayfasına sahip olmak yeterli olmuyor, bu sayfanın kullanışlı olması, insanların kolayca istediği şeylere erişebilmesi kısacası ihtiyacı karşılayan pratik olması gerekiyor. Web sayfasına farklı kanallardan trafiğin gelmesi de aynı zamanda çok önemli bir unsur. Web sayfasına trafik sağlamanın yollarını ve kullanıcı deneyimi iyi olan bir sayfa olmanın kurallarının konuşulacağı bu etkinlikte Diverseffect Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş, Userspots UX Proje Yöneticisi M.Can Şahinoğlu ve GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber sizlerle beraber olacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

5 Aralık 2018 – Çarşamba
 • Faruk Eczacıbaşı ile Daha Yeni Başlıyor

Faruk Eczacıbaşı’nın, Türkiye’nin geçirdiği dönüşümlerden, dünyadaki son gelişmelere kadar birçok parametreyi değerlendirerek her gün daha büyük bir ivmeyle hayatımıza giren teknolojik gelişmelerin getirdiklerini ve götürdüklerini incelediği Daha Yeni Başlıyor’dan bahsedeceği bu söyleşiyi kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • KONZERT eXtracello

Klasik ile yeni, kitsch ile aykırı arasında gidip gelen, iddialı, keyifli ve esprili!

Çellistler Edda Breit, Gudula Urban, Melissa Coleman ve Margarethe Deppe birlikte çaldıklarında enstrümanlarının oluşturduğu orkestral „sound“ ve çellonun sunduğu tını çeşitliliğinden öylesine etkilenmişler ki, birlikte müzik yapmak üzere artık sadece arada bir değil, daha sık bir araya gelmeye karar vererek 2007 yılında  “eXtracello” yu kurmuşlar.  5 Aralık Çarşamba akşamı buu nefis grubun müzik ziyafeti sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

6 Aralık 2018 – Perşembe
 • 10. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi – SKH Akademi Ödülleri

Topluma yarar sağlayan, değer katan projeleri farklı sektörlerden paydaşlarla buluşturan ve işbirlikleri imkanı yaratan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi 10. yılında Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Akademi Ödülleri ile 6 Aralık 2018 tarihinde İstanbul’da!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde, sürdürülebilir kalkınma hedefine ulaşmak için tasarlanan projeler ödüllendirilecek ve Pazaryeri’nde sergilenecektir. Ayrıca uzman isimler panellerde değerli bilgilerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-11-30 at 12.03.26

 • Elif Poshor ile Sesle Yolculuk

Elif Poshor bu etkinlikle, Mantra Travel & Cafe kültür etkinlikleri serisinde ses, farkındalık ve dönüşüm üzerine kısa bir sohbetin ardından sizlerle öze dönüşle ilgili bir Kızılderili yaradılış destanını paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

7 Aralık 2018 – Cuma
 • 11. İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi

11. Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) için geri sayım başladı. Sektörün en prestijli etkinlikleri arasında yer alan BTZ, 7-8 Aralık tarihinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek. İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 5 ana bölümden oluşuyor : Oturumlar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm, Dijifikir ve İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödül Töreni.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sertab’ın Müzikali

İstanbul’un en önemli kültür sanat merkezlerinden UNIQ İstanbul, sanatseverleri ‘Sertab’ın Müzikali’ ile zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

****

Haftaya yepyeni etkinlik haberleriyle görüşmek üzere…

 

 

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir