İstanbul’da Bu Hafta (11-17 Haziran 2018)

11 Haziran- 17 Haziran haftasında, bizim ilgimizi çeken İstanbul’da gerçekleşecek  olan etkinlikleri sizler için derledik. Bir okuyucumuzdan gelen yorum üzerine haftanın etkinlikleri yazılarını bundan böyle bir önceki hafta Cuma günü yayınlayacağız. Böylece haftalık planları için kolaylık olacağını düşünüyoruz.

Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle 🙂

11 Haziran 2018- Pazartesi
 • Dijital Pazarlama – Meetup İstanbul

Dijital iletişim sayesinde sadece yıllardır görmediğimiz arkadaşlarımızla bağlantı kurmuyor, gündelik ve iş yerindeki birçok işimizi de hallediyoruz. Aslında dijital bizim sesimiz, varlığımızı kanıtlamamızın bir yolu.

Meetup İstanbul, dijitalde olup bitenler hakkında bilgi alışverişi yapmak, gelişmelerin dijital pazarlamaya yansımalarını konuşmayı planlıyor. İşlerin neredeyse bir yemek siparişinin gelmesi kadar çabuk olup bittiği dijital dünyada gelişmelerden uzak kalmak istemeyenler, bu etkinlik tam size göre.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hocapaşa Mevlevileri – Sema Ayini

Canlı tasavvuf müziği eşliğinde enfes sema gösterisi ve Sema geleneğinin spiritüel bakış açısı ile sunulduğu eşsiz sergi deneyimi büyüleyici bir atmosferde bir arada olacak.

Derviş aksesuarlarından heykellere, kıyafetlerden müzik aletlerine kadar sema kültürü ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz bu sergi ile Sema ayini daha anlamlı ve daha kapsamlı hale gelecek.

Galata Mevlevileri’nin sunduğu Sema Gösterisi ve Semazen Dünyası Sergisi, Hocapaşa Kültür Merkezi’nde ilgi duyanları bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

12 Haziran 2018- Salı

İşletmesini seven gelsin

 • İşletmesini seven gelsin!

 – İşletmenizi kurdunuz, ama hala istediğiniz parayı kazanamıyorsunuz.

–  Ekibinizi kurdunuz, ama hala verim alamıyorsunuz.

– Patron oldunuz, ama herkesten çok çalışıyorsunuz.

Yukarıdaki ifadelerden en az biri size uyuyorsa 6 adım tanışma semineri tam size göre. İşletmesini daha verimli bir hale getirmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir etkinlik!

 Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Metin Reyna ile Yürekli Diyaloglar

“Aramızdaki mesafelere, sevgi niyeti taşıyan sözcüklerimiz ve iletişim tarzımızla yakınlık getirebiliriz. Suçlamadan, yargılamadan, en önemlisi ‘Kim Haklı!’ derdine düşmeden, özümüzde var olan bağ kurma ve şefkat temelli yeni bir yaşam dilini öğrenmeye ne dersin?”

Kendi isteğiyle gönülden bağ kurmaya yönelten, içimizde canlanan his ve ihtiyaçlarımızı yürekten ifade edebilmemizi sağlayan yeni iletişim dili ve yolunu keşfetmek isteyenlerin keyif alacağı bir etkinlik…

 Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Haziran 2018- Çarşamba
 • Girişimciliğin 10 Altın Kuralı

-İmkansız Diye Bir Şey Yoktur

-Dostla Ye İç Yat Fakat İş Yapma…

-Tek Başına Başarı Çok Zor

-Babana Bile Güvenme

-Detaylı Bütçe Planlaması Yap

-Sorunu Net Bir Şekilde Araştır

-İnsanların İsteklerine Kulak Ver

-Alanını Belirle

-Odaklanmak Çok Önemli

-Fikir Değiştirmekten Korkmayın

Başlıkları ilginizi çekiyorsa, bu sunumu kaçırmayın.

 Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Açık mutfak

 • BKM Mutfak Çarşı Etkinlikleri- Açık Mikrofon

“6 komedyenin, 2 perdeye bölünmüş şekilde 10’ar ve 15’er dakikalık stand-up performanslarından oluşan BKM Mutfak Açık Mikrofon her çarşamba BKM Mutfak Çarşı’da…

Amatör komedyenlerin kendini denediği, profesyonel komedyenlerin kendini geliştirdiği etkinlik, BKM Mutfak Açık Mikrofon Ekibi tarafından düzenleniyor.

Açık mikrofon stand-up kültürünün Türkiye ayağı olarak sunulan gösteri, izleyicisine gülmek için 6’dan fazla farklı neden vadediyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

14 Haziran 2018- Perşembe
 • Kriptopara Ticareti ve Yatırım Teknolojileri Eğitimi

“”Nedir bu Bitcoin ? Block nedir Chain nedir ?” diye siz de soruyor musunuz ?

Bu teknolojilere hazır mısınız ? Sadece uyum sağlayanların ayakta kalabileceği bu dünyada neler yapmamız gerektiğini merak ediyor musunuz ? Peki, Kişiye Özel Bitcoin Blockchain Kriptopara Eğitimi ilginizi çeker mi ?

Hem mesai sonrası kahveniz eşliğinde öğrenmek istediklerinizi sorabileceğiniz hem de birebir pratik yaparak tüm aşamaları deneyimleyebileceğiniz online ortamda öğrenebilirsiniz…”

 Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hey Douglas

70’li yılların saykodelik, funk ve soul şarkılarını günümüz cilası ile süsleyip tekrar düzenleyen VEYasin, bu çalışmaları “Hey Douglas” çatısında toplayıp dinleyicisi ile buluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

İYİ BAYRAMLAR 🙂
15 Haziran 2018- Cuma
 • Living Room Bayram Özel Programı 1. Gün: Şenova Ülker Quintet

Türk caz müziğinin önemli isimlerinden Şenova Ülker’in bir araya getirdiği 5’li, özellikle nefesli sazların yüksek tansiyonuna ilgi duyan müzikseverlerin beğenisini üzerine toplayacak bir performans sunacaklar.

Şenova Ülker (tp.) Burak Dursun (trb.) Uraz Kıvaner (p) Aslan Kıral (d) Ozan Musluoğlu (b) bu geceye özel, geniş bir yelpazede hazırladıkları eğlenceli ve keyifli repertuvarlarıyla dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyorlar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Muaf Peyote Kadıköy Konserleri – Palmiyeler

İstanbul’lu tropikal pop grubu Palmiyeler kendi ismini taşıyan ilk EP’si ile 2015 yılında ismini duyurdu. Palmiyeler 2016 yılında yayınladıkları ‘Karbeyaz’ ve ‘Senden Haber Yok’ single’larının ardından 2017 yılında ilk uzunçaları II (Venus) ile geri döndü.

Palmiyeler 2018 tarihli single çalışması ‘Derine’ ile duyurulan ikinci LP’leri ‘Akdeniz’ sonrası ilk kez 15 Haziran’da Muaf Peyote Kadıköy sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Haziran 2018- Cumartesi

baba-çocuk kampı

 • Baba – Çocuk Kampı

“Bu Babalar Günü’nde de, tüm ilginizin çocuklarınızda olacağı, birlikte bolca vakit geçireceğiniz, yeni ve öğretici deneyimler yaşayacağınız Durusu Park’taki kamp alanımızdayız. Gelin, hep birlikte yeşilin içinde, kuş seslerinin arasında, doğanın kucağında, çocuklarımıza liderliğe giden adımları, doğada hayatta kalma ve güvenli hareket etme becerilerini öğretelim. Takım ruhu ve takım çalışmasıyla birlikte neleri başarabileceklerini gösterelim. Doğa sporlarının insanın kişiliğini geliştiren, ruhunu kuvvetlendiren özünü deneyimletelim…”

Mahruki Ailesi ve tecrübeli eğitmenler misafirliğinde yoğun ama bir o kadar da keyifli ve zengin bir program katılımcı baba-çocukları bekliyor…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Jabbar – Can Hatipoğlu Konseri

Dönemin en iyi çıkış yapan, Raf ve Geçmiş Değişmez isimli parçalarının yanı sıra yapmış olduğu coverlarla ünlenmis Jabbar,  ünlü DJ Can Hatipoğlu’nun katkılarıyla, yaza damgasını vuracak, İstanbul’un en güzel manzarası eşliğindeki bu özel konsere tüm müzikseverleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Haziran 2018- Pazar
 • Emre Altuğ Konseri

Yaptığı pop albümlerle herkesin beğenisini kazanan Türk pop müziğinin başarılı isimlerinde Emre Altuğ, son olarak Türk Sanat Müziği albümünü müzikseverlerin beğenisine sunmuştu.

Türk Müziğine çok sesliliği getiren büyük usta Yıldırım Gürses imzalı klasikleri seslendiren ve kariyerinin 18. Yılını özel bir proje ile taçlandıran Altuğ, bambaşka bir tarz ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir