İstanbul’da Bu Hafta (11-17 Mayıs 2019)

11-17 Mayıs 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

11 Mayıs 2019 Cumartesi
 • Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya ile Evrensel Eşit Kuyruklu Canlı Nedir?

“Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya ile “Evrensel Eşit Kuyruklu Canlı Nedir?” seminerleri Umay’da. Yaklaşık 40 yıldır danışanlarına sadece rüya analizi ağırlıklı tedavi uygulayan doktor, zihninizin derinlerinde sizi bekleyen cevapları bulmanız için size yol gösterecek.”Hatırladıklarınız değil, hatırlamadıklarınız sizi hasta eder” diyen Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya, bilinçaltınızın size söylemek istediklerine tercüman oluyor. Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya’nın seminerlerine gelmeden önce en az bir rüyanızı deftere\kağıda, kendiniz yazarak not etmeyi unutmayın. Seminerin birinci bölümünde Psikiyatrist Doç. Dr. Nusret Kaya rüya analizinin ne olduğunu anlatır, ikinci bölümde ise rüya analizi yapılır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Nusret Kaya

 • Tepkilerde Ustalaşmak – Baskı Altında Duygularınızı Yönetin 

“Annemize babamıza, sevgilimize, çocuklarımıza, iş arkadaşlarımıza hatta tanımadığımız insanlara bile kontrolsüz reaksiyon gösterdiğimiz anlar olur. -O anlarda ne hissediyoruz?  -Neden tepki gösteriyoruz?  -Olaylarla yüzleşirken sakin ve üretken kalmak nasıl mümkün olur? -Duygularımızı rahatlıkla nasıl yönetebiliriz? Bu soruların cevapları ve modern psikolojideki en etkili araçlardan bazıları sizin olabilir. Zorlu durumlarda mutluluğu bir araç olarak kullanıp rahatlayabilir ve hayatınızda harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIZ…
12 Mayıs 2019 Pazar
 • Yalıda Caz Eşliğinde Anneler Günü Brunchı: İpek Dinç Quartet

“Sait Halim Paşa Yalısı’nda Boğaz’a karşı caz eşliğinde brunch keyfi Anneler Günü’nde sizi bekliyor. Caz müziğinin önde gelen sesi İpek Dinç Yüce’nin sahne alacağı konser tüm dinleyicilere keyif dolu bir pazar vaat ediyor. Geleneksel lezzetlerin yanı sıra yalının ödüllü Executive Şefi Oktay Özgün tarafından hazırlanacak geniş brunch büfesi de konsere lezzet katıyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Şirket

“Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Şirket, Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı yeni gösteri mekanı Dada Salon Kabarett’de… Selin Atasoy’un yazdığı Okan Bayülgen’in yönetip oynadıkları polisiye oyunda, seyirci bir anda kendisini etrafında gelişen olayların içinde buluyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Mayıs 2019 Pazartesi
 • Girişimcilik ve İnovasyon Konferansları- Behiye Özdemir

Altınbaş Üniversitesi 2019 Girişimcilik ve İnovasyon Konferansları 8. Hafta konuğu, Behiye Özdemir…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

behıye ozdemır

 

 • Finansal Okuryazarlık Eğitimi

“Tüm katılımcıların mali müşavirleri ile rahatlıkla konuşabilecek aşamaya gelecekleri bu eğitimin içinde 1 saatlik workshop ile işinize özel çözümlerle ayrılıyorsunuz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

14 Mayıs 2019 Salı
 • Beyaz Yakalılıktan Girişimciliğe

“Technolera ve Mocha7 İnovasyon Günleri için bir araya geliyor! Girişimciler ve inovasyon liderlerinin bir araya geleceği akşam etkinliklerinde uzay, havayolu, uçan araçlar ve plastik sektörlerinde gerçekleşen inovasyon ve dönüşümler üzerine konuşulacak. “10X Innovation Thinking Methods” kitabının yazarı Osama Hashmi, etkinlikte 10X metodolojisinin fikirlerin hayata geçirilişinde nasıl uygulanması gerektiğini sizlerle paylaşacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • DigitalTalks İlkbahar’19 – VI. Hafta

Birbirinden değerli konuşmacıları dinlediğiniz, yeni kişilerle tanışıp bağlantılarınızı kuvvetlendirme şansı bulduğunuz 6 haftadır süren DigitalTalks 14 Mayıs Salı akşamı sona eriyor. Son etkinliği kaçırmayın deriz…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

15 Mayıs 2019 Çarşamba
 • SXSW 2019 Trends & Highlights by #Uniquel, Turkish Team @Istanbul

“TurkishStation, sıra dışı işler etrafında bir araya gelen global bir topluluktur. Start-uplar, sanatçılar, markalar, şirketler, etki sahibi kişiler ve fikirler bir araya gelerek, sıra dışı Türk işlerin globalde sesini duyurmak için çalışır. Son 3 yıldır SXSW’da çeşitli etkinlikler düzenleyen topluluk, Mart 2019’daki festivalde takip ettikleri içeriklerden hazırladıkları trendleri ve festival deneyimlerini paylaşmak için bir araya geliyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dijitalleşen Dünyada İK Eğitim

“Değişen Dünyamız”, “Dijital Dönüşüm”, “İK’nın Değişimi”, “Dijital İK Stratejileri”, “Geleceğin İş Dünyası”, “Dijital İK Uygulama Örnekleri” konu başlıklarının olduğu eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Mayıs 2019 Perşembe
 • Girişimci ve KOBİ’ler İçin Hibe Destek Programlar
Hibe destekleriyle işletmenizin finansal yapısını güçlendirmek istiyor ve “Hibe Nedir? Destek nedir? Nasıl alınır? KOSGEB, TUBİTAK ve KALKINMA AJANSLARI tarafından uygulanan hibe ve destek programları nelerdir? Hibe başvurusu için nasıl bir yol izlenmelidir?” konularını merak ediyorsanız bu etkinlik tam size göre…
Ebru Fidan
 • Asansör Sunumu (Online Seminer)
“Asansör konuşması nedir? Bir arkadaşınızın ofisini ziyaret ettiniz, Ofis bir plazanın 30. katında. Ziyaretiniz bitti ve ofisten çıkıp asansörü çağırdınız. Kapı aşıldı ve içeride çok uzun zamandır iş yapmayı hayal ettiğiniz ama bir türlü ulaşamadığınız bir şirketin CEO’su var. Kendinizi yada işinizi anlatmak için en fazla 30 saniyeniz var. Ne yaparsanız o kişinin ilgisini çeker ve bir toplantı koparırsınız?” Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız bu semineri kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Mayıs 2019 Cuma
 • Girişimciler İçin SEO Eğitimi

Bu eğitimde “SEO nedir? Google Adwords nedir? SEO’ya giriş, Anahtar kelime analizi, Site için SEO, Site hızlandırma çalışmaları, SEO çalışmalarında kullanılan dosyalar” ve daha bir çok konuda bilgi sahibi olabileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • WEConnect International: “Walk and Talk” Etkinliği

WEConnect International’ın çağrısına kulak verin….

“Açık havada, keyifli ve hafif tempolu bir yürüyüş eşliğinde, hem bir araya gelmek ve birbirimizi daha yakından tanımak hem de spor yapmak amacı ile gerçekleştireceğimiz, dünyada da gittikçe popülerlik kazanan “Walk and Talk” etkinliğimiz için, 17 Mayıs 2019 (Cuma) tarihinde Caddebostan’da buluşuyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir