İstanbul’da Bu Hafta (12 – 18 Ocak 2019)

Bizim ilgimizi çeken, 12 – 18 Ocak haftasında İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

12 Ocak 2019 Cumartesi
 • Elif Kadrizade ile Yaratıcı Drama

Elif Kadrizade, 27 yıldır İngilizce öğretmenliği, 20 yıldır da İKSV’de Film Festivali’nde altyazı çevirmenliği yapmaktadır. Bugüne dek aldığı yaratıcı drama, masal anlatıcılığı, yaşam koçluğu eğitimleri; gerek çocuklarla yaptığı farklı projelerde gerek çalıştığı üniversitedeki gençlerle yaptığı derslerde kendisine çok yardımcı oldu. Elif Kadrizade, hayatına güzellikler katan ve pek çok kapıyı açan yaratıcı dramanın ne olduğunu sizlere anlatmak için sizi Mantra Cafe’ye bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

takim kurma

 • Takım Kurma 101

Bir girişimde en önemli faktörlerden biri ekiptir. Ekipler arası anlaşmazlıklar birçok girişimin yok olmasıyla sonuçlanmıştır. Doğru ekip arkadaşını nasıl seçmelisiniz? Takım kurmaya ne kadar yatkınsınız? Bu atölyede bir girişimde yalnız kalmamanın yollarını tartışacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

13 Ocak 2019 Pazar
 • Statüsüz sanat mümkün !

“Statüsüz sanat! Altüst ediyoruz” diyerek yola çıkan ekiple, bunun nasılını ve zamanını tartışmak isterseniz bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Ülkü Sevener, Murat Yankı ile Yol Hikayeleri ve Dünya Lezzetleri

Seneler boyu biriken anılar ve tecrübeler ile Ülkü Sevener, Murat Yankı ve Tulga Ozan yollarda biriktirdikleri anıları ve güzel hikayeleri sizlerle paylaşacaklar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

14 Ocak 2019 Pazartesi
 • Bugün İnovatif Ne Yesem?

Kurumsal şirket çalışanları, kendi işini kuracak kişiler, farklılaşmak, sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için ihtiyaç olan farklı bakış açısını elde etmek isteyenler… Yeni bir fikre doğru yol alırken, nerelere bakmanız gerektiğini bu keşifte bulacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

neuromarketıng

 • Neuromarketing Eğitimi

Günümüzde her şirket, müşterilerini etkilemek için nitelikli ürünler üretmektedir. Neuromarketing eğitimi, şirketlerin hangi alanda nasıl adımlar atması gerektiği konusunda detaylı bilgi içeren çözümler sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

15 Ocak 2019 Salı
 • Bilmed Networking – İnsanın Kendini Bilme İhtiyacı Nasıl Başlar?

“Farkındalık, kişisel gelişim & dönüşüm, mindfulness, yoga, meditasyon hayatımıza birkaç yıldır giren kavramlar… Bu kavramların manasını algılayabildik mi? Hayatı anladık mı? Yaşamı yaşıyor muyuz? Mutlu muyuz? Kimiz? Sorular sorgulamalar, bir yerden başlamak içindir. Başladığımız bu yolculuk bizi ÖZ’ümüze götürür. Orada ise kendimizin en kıymetli hazinelerini buluruz. Yaşamı coşkuyla, neşeyle, aşkla, içsel dengemizin huzuruyla yaşamaya başlarız.”

Bu sihirli formülleri öğrenmek istiyorsanız, bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Erkan Güleryüz

“‘Popülistan’ adını verdiği sahne konsepti ile 70’lerden günümüze Türk pop müzik tarihinin en hit şarkılarını seslendirmeye hazırlanan Erkan Güleryüz, 7’den 70’e tüm kalplere dokunmuş, herkes tarafından bilinen ve sevilen şarkılardan oluşacak bir repertuar ile seyirciye muhteşem eğlenceli dakikalar vaad ediyor… “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Ocak 2019 Çarşamba
 • Kariyer Sohbetleri

Networking imkanı, bilgi paylaşımı ve sohbet ortamı arayan herkes mutlaka bu etkinliğe gelmeli. Bu ayki Kariyer Sohbetlerinde Youthall Kurucu Ortağı Elis Yılmaz ile FunOfis Kurumsal Mutluluk Danışmanı Selin Yetimoğlu sizlerle beraber olacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

eko ile yasamak

 • “Eko” ile Yaşamak

Ahmet Acar’la; çevre sorunları ve çevrenin tehlikede olduğu algısından dem vurarak, ekonomik sistemin yozlaştırdığı insan ve diğer her şey üzerine sohbet etmek isteyenler bu etkinliği kaçırmasın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için.

17 Ocak 2019 Perşembe
 • Girişimcilikte Marka ve Patentin Önemi 

Etkinlikte; marka, patent, tasarım, belgelerinin sadece firmaların duvarlarına asılacak belgeler olarak görülmemesi gerektiğinin; bu belgelerin sağladığı hakların firmalar için Sermaye Niteliğinde” olduğunun; hatta bazı markalarda, marka değerinin firmaların piyasa değerlerinin kat kat üzerinde olduğu anlatılıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sunum Eğitimi Tanıtım Toplantısı

Sunum becerilerini geliştirmek ve kişisel olarak daha etkin algılanmayı isteyen tüm kişiler, çalışanlar ve yöneticiler, toplantılarda bir gruba karşı konuşanlar, müşteriye birebir sunum yapanlar; bu etkinlik tam size göre.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

18 Ocak 2019 Cuma
 • Arzu Tramvayı 

75 yıl önce Tennessee Williams tarafından yazılan ve tiyatro için bir dönüm noktası olarak kabul edilen, dünya klasikleri arasında gösterilen Arzu Tramvayı (A Streetcar Named Desire) Hira Tekindor’un yönetmenliği, BKM ve ID İletişim’in yapımcılığında yeniden sahneleniyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hüsnü Arkan Konseri

Modern zamanların ozanı, birbirinden güzel şarkıların yaratıcısı, Türkiye’nin en özgün yorumcularından Hüsnü Arkan sevilen şarkılarıyla Akasya Kültür Sanat sahnesinde…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

******

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir