İstanbul’da Bu Hafta (13 – 19 Nisan 2019)

13-19 Nisan 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

13 Nisan 2019 Cumartesi
 • Alternatiflerle Doğal Yaşam

“Şehir dışında bir yaşam nasıl olur?”, “Şehirden kaçamıyorsam şehirde nasıl doğal bir hayat geliştirebilirim?”, “Doğal gıdaya nasıl ulaşırım?” ve bunlar gibi daha birçok soru kafanızı kurcalıyorsa, ATÖLYE ve Hayalim Bi’Çiftlik iş birliği ile gerçekleşecek olan Alternatiflerle Doğal Yaşam etkinliğini kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

alternatıflerle dogal yasam

 • Paragon Talks 2019

1 Genç 1 Gelecek sizi; 13 Nisan 2019 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek Paragon Talks etkinliğine davet ediyor! Spor, sanat, girişimcilik, tasarım, mühendislik gibi çeşitli alanlarda fark yaratan yaşıtlarının başarıya tırmandıkları yolda nelerle karşılaştıklarına tanık olmak; erken yaşta başarıya ulaşmanın mümkün ve nasıl olacağını öğrenerek hayat hikayelerine ortak olmak istiyorsanız Paragon Talks‘a hemen kayıt olun.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

14 Nisan 2019 Pazar
 • Günübirlik Yedigöller Turu

Pazar gününüzü muhteşem bir yerde dolu dolu geçirmek için harika bir fırsat!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Muazzez Hanım’ın Muazzam Tarifleri

Tiyatroda bir ilk: “Siyah beyaz oyun” Muazzez Hanım’ın Muazzam Tarifleri tiyatroseverlerle buluşuyor. Sema Betül Kaya’nın yazdığı, Burkay Kopuz’un yönettiği “Muazzez Hanım’ın Muazzam Tarifleri” isimli oyun, 1970’li yıllarda çalkantılı duygusal ilişkiler ve güç savaşlarının yaşandığı bir köşkte geçiyor. Yeşilçam filmlerine göndermeler içeren oyun, izleyenleri de âdeta geçmişe götürüyor. Bu keyifli oyunu kaçırmayın deriz!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

muazzez hanımın muazzam tarıflerı 2

15 Nisan 2019 Pazartesi
 • Başarısızlık Zirvesi / Failure Week

Bu zirvede başarı ile başarısızlığın ne denli iç içe geçtiğini yakından gözlemleyeceksiniz. Zirvedeki insanların başarısızlık hikayelerini dinlediğinizde çok şaşıracaksınız. Bakış açıları ile onları diğerlerinden ayrıştıran farkı yakından gözlemleyeceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yeni Çağ’da Marka Olmak

“Dünya olarak yeni bir çağa giriş kapısındayız. Tüm Marka ve şirketlerin yeni çağ kurallarına göre yeniden yapılandırılması gerekiyor! Bu yüzden Dünya’da ekonomik sarsıntılar yaşanıyor! Bildiğimizi sandığımız tüm kuralların, inançların iş yaşamımızda eksik ve yarım olduğunu fark ederek kenara bırakmalıyız! İşimizdeki sıkışıklık, sarsıntı ve sıkıntıları çözüme ulaştırmak için yeni çağın ne olduğunu idrak etmeliyiz! Çünkü geçmiş çağda işimizdeki tüm kazançlar, kazanımlar yerini bambaşka kurallara bırakıyor! Yeni çağda MARKA olmak isteyen, şirketinde maddi ve manevi kazancına ulaşmak isteyen herkes Evrenin Sisteminin nasıl çalıştığını bilmeli!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Nisan 2019 Salı
 • Girişim Buluşması | Networking 

Bu buluşmada; alanında uzmanların hap eğitimlerini ve sektörel bilgi paylaşımlarını dinleyebilir, girişim ekosistemi hakkında güncel bilgileri edinebilir, katılımcıların sektörleri ve işleri ile ilgili hizmetlerini öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra girişim dünyasındaki gelişmeleri takip edebilir ve girişim sunumlarını izleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Life Academy – İkna Sanatı

Önder Mumcuoğlu’nun konuk olduğu “İkna Sanatı” adlı Life Academy konferansını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 17 Nisan 2019 Çarşamba
 • 2. Mutluluk Yönetimi Zirvesi – Happytalks

Mutluluk Yönetim Zirvesi, gelişmeleri takip etmek isteyen ve geleceğe yönelik çalışmaları için ilham almak isteyen yöneticileri ve insan kaynakları profesyonellerini farklı renk ve farklı seslerin birleştiği zengin programıyla karşılarken onlara meslektaşlarıyla bilgi, görüş ve deneyim paylaşımında bulunarak inovatif bir sosyal paylaşım ağında etkileşim fırsatı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

mutluluk yonetım zırvesı

 • Beynimiz Bize Nasıl Hata Yaptırır? / Failure Week

“Hepimiz zeki, ne yaptığını bilen, gerektiğinde harika çözümler üreten, yaratıcı fikirler bulan, mantıklı düşünebilen insanlarız. Bunun yanısıra herkes hatalar yapıyor; çünkü beynimiz yanılabiliyor. Beynimizin bize hangi hilelerle yanlış kararları aldırttığını anlamak, onun işleyiş sistemini öğrenmek; insani hatalarımızı minimize etmeye, kendimizi anlamaya giden yolda atacağımız ilk ve kesinlikle en önemli adım!

Bu keyifli atölyede; Tezgahçılar eğitmeni Ela Ünler eşliğinde insanın kendini tamamen anlama yolculuğunda beyninizin yerini, hatalarınızın kaynaklarını ve davranışlarınızın mekaniğini öğreneceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Profesyonel Hayalcilik – Life Academy

Pınar Gedik’in konuk olduğu “Profesyonel Hayalcilik” adlı Life Academy konferansını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

18 Nisan 2019 Perşembe
 • Meraklısına Psikoloji – İş Yerinde İletişim Becerilerini Geliştirme

İşyerinde iş arkadaşlarınızla, üstleriniz ya da altlarınızla problem yaşıyorsanız “İşyerinde İletişim Becerilerini Geliştirme” konusu size fayda sağlayacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Stresini Faydaya Çevir Atölyesi/Failure Week

“İş hayatı, insan ilişkileri, şehir, hız, kalabalık… Bizi strese sürükleyen pek çok durum var. Stresinizi iyi yönettiğinizde olumsuz olaylarla başa çıkabilme kapasitenizi arttırabilir, enerjinizi ve motivasyonunuzu kaybetmeden hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Bu atölyede; Tezgahçılar eğitmeni Duygu Özkarabıyık eşliğinde çeşitli düşünme biçimleri ve uygulamalarla stresinizi heyecana çevirmeyi öğrenebileceksiniz. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Nisan 2019 Cuma
 • Accio Piano Trio

“Accio Piano Trio, 2013 yılı sonbaharında piyanist Christina Scheicher, kemancı Clemens Böck ve çellist Anne Keckeis tarafından Salzburg Mozarteum Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur. Çalışmalarını artık uluslararası alanda sürdürmekte olan üçlünün repertuarı, ağırlıklı olarak Viyana Klasik Dönem piyano üçlülerinden ve tanınmış bestecilerin gençlik eserlerinden oluşmaktadır. 2014 yılından beri Yehudi Menuhin Live Music Now’ın bursiyeri olan bu genç topluluk, 2015 yılında da Musica Juventutis seçmelerini kazanarak prestijli Wiener Konzerthaus’ta ilk konserini vermiştir. 2018/19 konser sezonunda Jeunesse programına kabul edilen topluluk, Avusturya’nın çeşitli yerlerinde çok sayıda konser verecektir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

gırısımcıler ıcın sırket turlerı

 • Girişimciler İçin Şirket Türleri

“Şahıs Şirketi Nedir? Sermaye Şirketi Nedir? Özellikleri, Farklılıkları, Benzerlikleri Nelerdir? Avantajları ve dezavantajları nedir?Girişimciler için hangi şirket türü daha uygundur? Şirketimi nasıl kurabilirim ? Gerekli belgeler nelerdir?” gibi sorulara cevap bulacağınız bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir