İstanbul’da Bu Hafta (13-19 Temmuz 2019)

İstanbul’da 13 – 19 Temmuz 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

13 Temmuz 2019 Cumartesi
 • Power Mind

Power Mind beyninizin sakinlik, dinginlik, huzur, başarı ve çözüm odaklılık gücüdür. Bu gücü daha çok arttırmak ve kendinizi yenilyerek yeni bir güç kazanmak için Power Mind deneyimine katılabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

ilişki koçluğu

 • İlişki Koçluğu Programı

“İlişkilerini eski ritmine kavuşturmak isteyen çiftelere, iş ilişkilerinde etkin iletişimi bir güç olarak kullanmak isteyen profesyonellere, aile bireyleriyle ilişkilerinde her şeyin istediği gibi gitmediğini düşünen tüm çiftlere destek olmak için buradayız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

14 Temmuz 2019 Pazar
 • Nihan Kaya ile İyi Hissetme Atölyesi

“Erteleme Sendromu”, “Acıyı Ehlileştirmek”, “Depresyondan Korunmak” ve “Gündelik Hayatta Hatalar ve İlişkiler” konu başlıklarını içeren dört oturumluk bu psikoloji atölyesini kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kahve Dünyası Atölye-Çikolata Kursu

Kahve Dünyası’nın lezzet ustalığı konusunda kendini kanıtlamış nefis çikolatalarının siz de nasıl yapıldığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız bu atölye tam size göre!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

15 Temmuz 2019 Pazartesi
 • Profesyonel Koçluk ve Mentörlük Programı

“Eğitimlerimizi internetten canlı sınıf imkanı sunan bir uygulama vasıtası ile yapıyoruz. Bu uygulamayı, telefonunuza, tabletinize yada bilgisayarınıza indirerek, evinizden, canlı sınıflara girerek, kendinizi geliştiriyor ve uygulamalar yaparak, koçluğu bütün hücrelerinizde hissedebiliyorsunuz. Üstelik tüm bunları eğitime kaydolmadan önce test imkanı sunuyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yöneticiler için Güncel Finans ve Kriz Yönetimi ve 2019 İş Stratejileri

Yöneticiler için Güncel Finans, Kriz Yönetimi ve 2019 İş Stratejileri WorkShop; Üst Düzey Yönetici, Şirket Sahibi, Ceo’lar, Tepe Yönetici adayları ve Yatırımcılara yönelik  olarak düzenlenmektedir. Yöneticilerin kriz ortamında iş hayatında karşılarına sıklıkla çıkan finansal konulara dair bilgilerin güncellenmesi ve şirket yönetiminin temel yapı taşlarından olan Finansal Yönetim Stratejilerinin ”En son global ve yerel gelişmelere ve Ağustos 2018 Finansal Krizine paralel olarak” en etkili ve pratik yollarının aktarılması amaçlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Temmuz 2019 Salı

özü

 • ÖzÜ Mezunlarının Gözünden Girişimcilik ve BİGG Desteği

İş fikirlerini hayata geçirme sürecinde eğitim ve mentorluk desteklerinden faydalanarak yola çıkan, aldıkları karşılıksız BİGG desteği ile şirketlerini kuran Özyeğin Üniversitesi mezunları ile bir araya geliyor. Girişimcilik yolculuklarında yeni şeyler öğrenmiş ve mesafe almış ÖzÜ mezunlarının tecrübelerini paylaşacakları bu etkinliğe davetlisiniz. İş fikrinizi hayata geçirmek için destek arıyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dolunay Yogası

“Yoga dersi sırasında pozdan poza geçerken nefesi takip ederiz. Nefes bedenimiz ve zihnimiz arasında köprü kurar. Dış Dünyayı unutup bir sonraki hareketin ne olacağını düşünmediğimiz an yoga hareketli bir meditasyona dönüşür. 16 Temmuz’da gerçekleştireceğimiz Yoga Etkinliğimizde dolunay etkilerini minimuma indireceğimiz bir çalışma gerçekleştireceğiz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Temmuz 2019 Çarşamba
 • Nefes Alma Atölyesinefes atölyesi

“Yapacağımız bu atölye çalışmasında amacımız her biri yüksek birer frekans olan Esma(mana)lar yardımıyla beynimize gerçekte olduğumuz frekansın sinyallerini göndererek, bugüne kadar yaşadığımız deneyimlerin oluşturduğu, gerçek benliğimize hizmet etmeyen nöronların yerine yeni nöronların oluşmasını sağlamak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Enerji Piyasalarının Geleceği ve Girişimciler İçin Fırsatlar

Enerji ve Temiz Teknolojiler alanında yenilikçi çözümler geliştiren ve geliştirmeyi hedefleyen girişimcilerin enerji sektörünün geleceğine ilişkin içgörüler elde edeceği bu etkinliğe davetlisiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

18 Temmuz 2019 Perşembe
 • FLUX. Presents : Sunset to Sunrise

FLUX. sizleri tabularınızdan sıyrılıp kendinizi müziğin akışına bırakacağınız, günü beraber batırıp beraber doğuracağımız anılarda uzun süre yer edecek bir geceye davet ediyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Erdal Uzunoğlu ile İş Ağını Geliştir

“Erdal Uzunoğlu’nun bir yıldır Joint Idea’da gerçekleştirdiği Business Networking seminerlerinde edinilen kazanımları keyifle uygulama zamanı!

Şimdiye kadar seminerlerdeki katılımcılardan gelen “Bunu nerede ve nasıl uygulayacağız” sorularından yola çıktık. Erdal Uzunoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek, “exclusive” bir network buluşması yapıyoruz. Katılımcıların iş ağlarını geliştireceği bir network ortamı sunuyoruz. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Temmuz 2019 Cuma
 • Üst Düzey Yönetimde Stres ve Zaman Baskısını Yönetme Teknikleri

“Bu programda iş hayatında karar verici konumda olan üst düzey yöneticilerin; etkililiğini artırmak ve kendilerine işi ve zamanı yönetme konusunda üst düzey kişisel becerileri kazandırmaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Can Gox

Caz ve blues sanatçısı Can Gox, Dorock XL Kadıköy’de sahne alıyor. Bu keyifli konseri kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

*************

Gelecek hafta yeni etkinlik haberlerinde görüşmek üzere,

İyi hafta sonları…

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir