İstanbul’da Bu Hafta (14 – 20 Aralık 2019)

14 – 20 Aralık 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

14 Aralık 2019 Cumartesi
 • Sosyal Girişimcilik Ideathon’u

YTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları konulu ideathon etkinliğinde sizleri eğitim, teatalk, atölyeler ve ödüller bekliyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Entegre Yönetim Sistemlerinde Creativity 4.0

“Yeni Dünya Düzeninde Yeni Çağın Pazarlaması”, “Dijital Pazarlama’nın Temelleri”,”Dijital Ölçümleme (Google Analytics ve 360)”, “Sosyal Medya Üretimi” vb. konuları içeren eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

creativity

15 Aralık 2019 Pazar
 • STalks İSTANBUL

““Değişime hazır ol” mottosuyla yola çıkan S-Talks; bireylerin yol ayrımlarında, yön olma hedefi taşıyan bir konsepttir. Bol enerji ve tecrübe paylaşımının yapılacağı S-Talks üstelik sertifikası ile CV’nize de eklenir. Tüm eğitici ve öğretici aktarımlar dışında kahkahayı ve muhabbeti asla unutmaz. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sesle Terapi

“Gündelik hayatın içinde duyduğumuz her ses beynimizde hafızalanıp bir resim oluşturmaktadır. Bunun farkına vardığımızda ne kadar kirli bir ses hafızamız olduğunu da anlarız. Uyumlu seslerin bir araya gelişi önce zihnimizdeki resmin sağlıklı oluşmasını sağlarken mutlaka şifa da vermektedir. Sheri A. Sayar’ın hazırlayıp yönettiği Sesle terapi; doğaya ve yaratılışımıza en uyumlu frekansları tespit edip bizi şehir hayatının gürültüsünden arındırmayı amaçlamaktadır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Aralık 2019 Pazartesi
 • Ayda Bir Güneş: Kalben
“Alternatif müziğin özgün şarkıcı ve söz yazarlarından Güneş Özgeç’in muhabbetli konser serisi Ayda Bir Güneş’in beşinci etkinliği 16 Aralık Pazartesi akşamı Nayah’ta! Güneş Özgeç’in modern zamanların ozanlarını, şarkıları ve müzikal hikâyeleriyle birlikte sahnede ağırladığı ve müzik konuşup şarkılar söylediği serinin aralık ayındaki konuğu ise Kalben oluyor!”
 • Her Şey İçerik İle Başlar: 2020’de İçerik Pazarlaması

“Bu etkinlikte, etkili içerik oluşturmanın yollarını ve bunu sadece teknik olarak değil algımızda nasıl konumlandıracağımızı konuşurken; 2020’de içerik pazarlaması ile yayılımını nasıl sağlayacağımızı   da öğreneceğiz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Aralık 2019 Salı
 • KonuŞu: 2010’ları Nasıl Hatırlayacağız?

“KonuŞu’da aynı konu üzerine çalışan ve farklı formasyonlardan olan iki konuşmacı konuyu bir saatlik bir sohbet içinde ele alır. Etkinlikler 30 dakikalık soru cevap kısmı ile son bulur. Konuşmalardan iki gün sonra gönderilen bir bülten ile konuşmada öne çıkan argümanlar ve sorulan yeni sorular etkinliğe katılanlar ile yazılı olarak paylaşılır. KonuŞu, 2019 yılında sosyolog Hale Ceren Zeytinoğlu tarafından kurulmuştur.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sanatla Psikoterapi ve Ruhsal İlerleme Grubu

“Sanala terapi, ihtiyacı sanat unsurlarının dışavurumcu gücünü kullanarak karşılar. Kişiye ifade alanı açarak, koruyucu ruh sağlığına hizmet eder. Bunun yanı sıra farklı psikolojik sorunları grupla ve bireysel şekilde de ele alabilmeye olanak sağlar. Estetik sanat ürünü ortaya çıkarmak bir amaç değildir. Sanatla terapi ile sanat deneyimi bireyde yaratıcılığı ve spontaniteyi uyararak ruhsal gelişim ve tedaviyi güvenli bir zemine oturtur, kolaylaştırır ve hızlandırır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

konuşu

 18 Aralık 2019 Çarşamba
 • Çiğdem Taştan, Atölye Kafası sahnesinde!

“Çiğdem Taştan, sevilen yorumlamalarıyla Atölye Kafası sahnesine konuk olacak! Atölye Kafası; ‘Tahtası eksiklerin atölyesi’ mottosuyla yola çıkan, içeride her şeyin satılık olduğu ahşap tasarım dükkanı olmasının yanı sıra; akşamları ise etkinlik mekanına dönüşen bir cafe’dir. Alkolsüz olmasından dolayı mekanda yaş sınırı bulunmamaktadır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Girişimci Organizasyon & Yeni Nesil Dinamikler // Masterclass

“Dijital Lider Masterclass eğitimlerimizdeki 9. modülümüzde, günümüzde yeni nesil organizasyon olabilmenin gereklilikleri, organizasyon içerisinde girişimcilik kavramının yaygınlaştırılabilmesi, dijital dönüşümün getirdiği liderlik, takım dinamiği ve yetenek tanımlamalarındaki yeni ihtiyaçlar ve bunların elde edilebilmesi için yapılması gerekenleri öğreneceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Aralık 2019 Perşembe
 • Oyun ve İnternet Dünyası

“Galatasaray Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte Oyun Dünyası ve İnternet Dünyası’nın öncülerinin katılımı ile birlikte Galatasaray Üniversitesi’nde ” Oyun ve İnternet Dünyası” adlı zirve gerçekleşecektir. Etkinliğe Ferit Karakaya , Dora Özsoy , Oyun Pazarlama hakkında Netmarble Turkey ve Oyun ve Oyunlaştırma hakkında Çakır Aker ; Kalt YouTube kanalı ve Trendyol katılacaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Tanrıların Evrimi: Zeus’tan Siri’ye “Dönüşümü Yönetmek”

“Kurumsal eğitim ve bireysel gelişim alanlarında alışılmışın dışında alternatifler sunan Değişim Ustaları öğrenme sürecini deneyimi odak noktasına alarak programlarını tasarlamaktadır. ” Sinan Pekşen’in moderatör, Gülay Savaş’ın konuk olduğu bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Aralık 2019 Cuma
 • Trendler Zirvesi’19

“Trendler Zirvesi her sene farklı bir konuyu ele alacak kadar dinamik bir yapıyı bulunduran bu sene 3.sü gerçekleşen genç bir Yatırım Kulübü organizasyonudur. 20-21 Aralık 2019 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek zirvenin bu seneki konusu ise “Geleceğe Adaptasyon”.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

tanrıların evrimi

 • Yılın En Kısa Günü – Kısa Filmler Gösterimi

“21 Aralık günü kuzey yarımkürede yılın en kısa günü olarak addedilir ve bu olay tüm dünyada kısa film gösterimleriyle kutlanır. İtalyan Kültür Merkezi, RIFF ( Roma Indipendent Film Festival) ile işbirliği içinde sadece İtalyan yapımı olan yakın dönem 5 kısa metrajlı filmi sizlere sunmaktan mutluluk duyar.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere… 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir