İstanbul’da Bu Hafta (14- 20 Eylül 2019)

14-20 Eylül 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

14 Eylül 2019 Cumartesi

bienal

 • 16. İstanbul Bienali

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 16. İstanbul Bienali, 14 Eylül – 10 Kasım 2019 tarihleri arasında MSGSÜ İstanbul Resim ve Heykel Müzesi, Pera Müzesi ve Büyükada’da 26 ülkeden 57 sanatçı ve sanatçı kolektifinin eserlerini bir araya getiriyor.

Fransız yazar ve akademisyen Nicolas Bourriaud’nun küratörlüğünde “Yedinci Kıta” başlığıyla gerçekleştirilecek bienal; ücretsiz sergileri, kamusal program etkinlikleri, film gösterimleri ve çocuk ve gençlere özel öğrenim programına ek olarak bienali daha yakından keşfetmek isteyenlere yönelik programlar da sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • SEO Eğitimi

“SEO Eğitimi ile markanız için internet pazarlamasının en önemli araçlarından olan SEO’nun kullanım alanlarını ve geri dönüşüm sonuçlarının anlatılacağı eğitim içeriği ile arama motoru optimizasyonun tüm detayları sektörün en etkili ismi tarafından aktarılacak. Şirketlerde veya ajanslarda SEO yöneticisi / uzmanı olarak yer almak, bu konuda hizmet veren ajanslarda çalışmak, kariyerinizi bu yönde devam ettirmek istiyorsanız; SEO Eğitimi tam size göre!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

15 Eylül 2019 Pazar
 • Duyguların Simyası – Çakralar ve Enerji Astrolojisi

“Astrolojide yukarıdaki (gökyüzü) aşağıya (dünyaya), içerideki (enerji bedeni ve duygu durum) dışarıya (fiziksel hayatta yaşadıklarımız) benzer deriz.

Görünen dünyanın tamamı omurilik boyunca yerleşik olan enerji merkezlerinin titreşiminin bir dışavurumudur. Etrafımızdaki her şey bu yedi temel titreşimin bir araya gelmesiyle oluşur.

Bu atölyede Enerji astrolojisi ile doğum haritanız vasıtasıyla hangi çakranızda enerji blokajı olduğunu tespit edin; tüm çakraları nasıl açacağınızı ve düzenleyeceğinizi öğrenerek ruhsal uyanışınızı canlandırın, dolu dolu bir hayata kapıyı açın!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • WordPress Eğitimi

WordPress Eğitimi eğitimi ile çok kısa sürede kendinize ve işletmenize ait profesyonel web siteleri oluşturup dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Eylül 2019 Pazartesi
 • İnovasyon Odaklı Pazarlama ve Satış Eğitimi
Dijital teknolojilerden faydalanıp, pazarlama ve satış stratejilerini geliştirmek isteyen; yöneticiler, uzmanlar ve girişimciler için bilinmesi ve uygulanması gereken bilgilerin paylaşılacağı bu eğitimi kaçırmayın!
 • Kaan Sekban Saçmalar
Genç komedyen Kaan Sekban iki senedir kapalı gişe oynayan tek kişilik stand up gösterisi Saçmalar ile ilk kez 16 Eylül ‘de Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi’nde…
17 Eylül 2019 Salı

duygusal zeka

 • Duygusal Zeka ile Başarıya Ulaşmak

“İknanın en önemli anahtarı karşımızdaki kişinin duygularına hitap edebilmemizdir. JCI Boğaziçi’nin organize edeceği eğitimde önce sizlerin EQ (Duygusal Zeka) ölçümlerini yapacağız. Sonrasında ise Duygusal Zeka ile iknanın ve başarının üzerine ipuçları elde edeceğiz.”
 • Dijital Performans Günü

“Dijital Performans Pazarlaması Konuşacağımız Dolu Dolu Bir Gün.İnternet sitenizi dijital pazarlamanın gücüyle nasıl büyütebileceğinizi öğrenin. Yeni nesil dijital pazarlama metotlarıyla başarının sırlarını keşfedin.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

18 Eylül 2019 Çarşamba
 • İş Geliştirme Seminer Serisi#28 I Problem

İş Geliştirme Seminer Serisi’nde amaç bir işi ya da işini geliştirmek isteyen kişilerin kullanıcı müşterilerini keşfetmesinde destek sağlamak ve yardımcı olmaya çalışmaktır. Serinin 28. buluşmasındaki başlık “Problem” olarak belirlenmiştir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişimcilikte Fikir Geliştirme ve İnovasyon

Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren’in konuşmacı olacağı bu etkinlikte, girişimcilikte fikir geliştirme ve inovasyonun hangi yollarla korunabileceğini anlatılacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Eylül 2019 Perşembe

coffeee

 • İstanbul Coffee Festival

“İstanbul Coffee Festival, 6.senesinde de nitelikli kahve etrafında markaları ve katılımcıları 19 – 22 Eylül tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta bir araya getiriyor.

Panellerden atölyelere, seminerlerden konserlere birçok farklı deneyim İstanbul Coffee Festival’da seni bekliyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dijital Bir İş Nasıl Yaparım?

Mertcan Özgül (M-Gen – SR. Social Media Manager) ve Samet Yukarıçukur (Merzigo – Team Leader) konuk olacağı etkinlikte “0 İnternet ve Dijital bilgisi olan birisi, nasıl dijital bir iş yapar?”, “Girişimcilik”, “Dijital iş kurmak”, “Dijital bir iş bulmak”, “Sektör değiştirmek”, “Yeni kavramlar”, “Dijitalte iş olanakları”, “İnternetin gücü”, “Masa başı bir işte çalışmak” ve “Kariyer planları” konu başlıkları ele alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Eylül 2019 Cuma
 • Yoga Ses ve Frekanslar

“İnsan, etrafındaki canlı cansız objelerle iletişime girerek her an yeniden uyumlanmaktadır. Çevreden ne gibi titreşimler alıyorsa, bedeni ve zihni bu titreşimlere uyumlanmaya çalışmaktadır. Biz de bu etkiden yararlanarak, titreşimimizi yükseltmek için bir çalışma hazırladık. Yoga ve yan flüt melodileri birlikteliğinde, Doktor Burak Ayhan ile bedendeki titreşimleri yükseltmek ve dengelemek için bir çalışma yapacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Zuhal Olcay

İstanbul Boğazı’nın büyüleyici atmosferinde, boğazın en konforlu teknelerinde gerçekleştirilecek Müzik Boğaz’dan Gelir Konserleri Zuhal Olcay ile devam edecek. Zuhal Olcay öncesinde ise Yavuz ve Funda Akyazıcı müzikseverlere keyifli anlar yaşatacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinlik haberlerinde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir