İstanbul’da Bu Hafta (15 – 21 Aralık 2018)

15 – 21 Aralık haftasında İstanbul’da gerçekleşecek olan ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğiyle…

15 Aralık 2018 – Cumartesi
 •  360 Derece E-Ticaret

Eğitimde, E-Ticaret operasyonu ve iç yönetimleri, pazarlama stratejileri, kampanya yönetimi, ödeme sistemleri, lojistik süreçler ve sosyal medya yönetimi anlatılacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

A24D1E23-13B8-488D-BF03-D77EE6803BF2

 • Temel Kampçılık Eğitimi

Kamp yeri seçimi ve uyku tulumu kullanımından, izci düğümleri ve yön bulma tekniklerine kadar ulaşan geniş bir yelpazede yer alan konuların ele alınacağı Temel Kampçılık Eğitimi Semineri’nde, katılımcılar kampçılık ilkeleri ve kamp yapmanın temellerini teorik ve uygulamalı olarak öğrenecekler.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Aralık 2018 – Pazar
 • İyi Olalım Da, Kendin Olmak Tam Olarak Ne Demek

“Farklı ortamlarda farklı sosyal kişiliklere bürünebiliyoruz bazen. İşte kaplan, evde huysuz kedi, arkadaşlarımızla komedyen olabiliyoruz misal. İyi de hangisi biziz? Aradaki bu fark niye? Toplumsal kurallar ve yeri geldiğinde de çıkarlarımız için farklı ortamlarda farklı davranabiliyoruz. Yapmacık ve çıkar ilişkilerinin baskın olduğu günümüz dünyasında doğallığa çok hasretiz. O zaman gelin sizle çocukça sorular soralım: kendin gibi olmak ne demek, niye bu kadar çok kimliğimiz var, niye kendimiz olamıyoruz, bunu nasıl kırabiliriz, nasıl her ortamda daha doğal ve kendimiz olabiliriz bunları konuşalım.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Roi Shternin ile TED Konuşmacısı Gibi Hitap Etmenin Yolları

Çoğu kişi tarafından neredeyse “imkansız” olarak görüneni başaran, TEDx’i İsrail’e getiren ve dünya çapında birçok TEDx konuşmacısı yetiştiren Roi Shternin, hikayenizi ve mesajınızı en etkili ve ilgi çekici şekilde nasıl aktarmanız gerektiğini, kelimelerin dünyayı nasıl değiştirebileceğini anlatacak. Bu atölyede katılımcılar vermek istedikleri mesajı en iyi nasıl ve hangi yollarla aktarabileceklerini, var olan sunum yöntemlerini en iyi şekilde kullanmayı ve vücut dilinin hikaye anlatıcılığındaki önemini kavrayacak ve deneyimleyecek.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Aralık 2018 – Pazartesi
 • Marketing Hub – 2019 Dijital Pazarlama Trendleri

Markanızı kocaman bir dünyada rakiplerinden farklı konumlandırmak için hangi reklam metodlarına başvurmalısınız?Sadece SEO yeterli mi? Bu arada SEO’yu gerçekten duymayan var mı? Yöneticinize SEO’nun faydalarını anlatmakta zorluk mu çekiyorsunuz? İşte tüm bu sorularınıza bu etkinlikte cevap bulabileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

3F8E0D37-47D4-492F-9997-C54004990825

 •  Arya Alışveriş Festivali
Geleneksel yeni yıl Arya Alışveriş Festivali bu sene Feriye Sarayı’nda! 17 Aralık Sabah 10’dan akşam 10’a kadar sürecek festivalde özenle seçilen 50’den fazla markanın tamamının kurucusu kadın. Bu festivali kaçırmayın!
18 Aralık 2018 – Salı
 • Kolektif Dual Talks

Her ay Levent ve Maslak’ta Userspots iş birliğiyle düzenlenen Kolektif Dual Talks’da dijital dünyanın gelişen trendlerini ve startuplarla kurumların merkez noktası olan inovasyonun önemini, püf noktalarını öğrenebileceksiniz. Her etkinlikte, belirlenen bir konu üzerine Userspots’un birlikte çalıştığı köklü firmaların temsilcilerinin tavsiyeleriyle daha verimli ve üretken bir çalışma hayatını keşfe çıkacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Gezegenin Geleceği: Türetim Ekonomisi ve Sosyal Girişimler

İTÜ GİNOVA Salı söyleşileri, girişimcilik konusunda ilham verici konuşmacıları İTÜ’lülerle buluşturmaya devam ediyor. Dönemin son söyleşisine, Good4Trust.org kurucu & kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi konuk oluyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Aralık 2018 – Çarşamba
 • Louise Hay ile Öğretisiyle İlişkilerinizi İyileştirin

Temel amacı; ilişkilerimizle ilgili çoğu zaman farkında olmadığımız derinde yatan bizi engelleyen düşünce, duygu, inanç ve kalıplarımızı anlamamızı sağlamak, bize iyi gelmeyen ve artık bize hizmet etmeyen ilişkilerimizin olumlu yönde dönüşmesine aracı olmak olan bu eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Neuromarketing Eğitimi

Günümüzde her şirket, müşterilerini etkilemek için nitelikli ürünler üretmektedir. Neuromarketing eğitimi,  şirketlerin hangi alanda nasıl adımlar atmanız gerektiği konusunda, detaylı bilgi içeren çözümler sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Aralık 2018 – Perşembe
 • Sponsor Bulma Teknikleri Eğitimi

Projenizin veya etkinliğinizin hayata geçmesi için sponsor arıyorsanız, nasıl arayacağınızı bilmek durumundasınız. Bu eğitim ile sponsorluk konusunda bilmediklerinizi öğrenebilir, yanlışlarınızın farkına varabilir ve Türkiye’deki markaların sponsorluğa bakış açılarını keşfedebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

64592802-0E3D-42F3-A866-7A775F70D367

 •  İş’te Yaratıcılık

“Yaratıcılık ve Oyun beynimizin aynı alanından çıkar. Bir kere oyuna girdiğinizde yaratıcılığınız da ateşlenir. Hata yapmaktan daha az korkan, kendini daha net ifade eden, çevreyle rahat etkileşen birine dönüşmeye başlarsınız. Üstelik bu kişi artık zorlukların içindeki oyun fırsatlarını daha rahat görebiliyordur. Stres seviyesi azalır, buna karşılık neşe seviyesi artar! Sıradanın dışına çıkma konusunda enterasan şekilde daha heveslidir! Bu da kimdir? Bu, oyunbaz sizsiniz. Gelin ve oyunbaz halinizle tanışın. Bakalım sizin için nasıl sürprizler hazırlamış!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

21 Aralık 2018 – Cuma
 •  Soft Skills Academy

Soft Skills Academy (SSA) amacı iş hayatında ve kişisel yaşamda bazı temel becerilere, ipuçlarına sahip olması gerektiğine inanan sizleri, profesyonel eğitimcilerle buluşturan uluslararası bir proje, bir akademidir. Bu amaçla ilham veren&motivasyon artıran konular, heyecan verici konuşmalar ve liderlik üzerine hazırlanmış bu üç günlük eğitimi kaçırmayın… 

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Simurg Söyleşi Saati – Sosyal Girişim Gözlüğü (Hayata Girişimci Gözü ile Bakmak)

Simurg Derneği gençlerin toplumsal alandaki aktif rol alma arzusunu çeşitli söyleşi, panel, liderlik /girişimcilik kampları ve turnuvalarla karşılamayı hedefleyen bir dernektir. Simurg Söyleşi Saati(3S), derneğimizin Münazara departmanı altında,her ay Dome İstanbul’da gerçekleştirdiği bir projedir. Bu proje kapsamında her 3S için farklı bir tema ve konuşmacı seçilir. Alanında uzman bu kişi gençlerle bir araya getirilir. Katılımcılar, söyleşinin yanı sıra fuaye alanımızda uzman kişi ve diğer katılımcılar ile bire bir sohbet ve kaynaşma fırsatı yakalar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

******

Haftaya yepyeni etkinlik haberleriyle görüşmek üzere…

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir