İstanbul’da Bu Hafta (15- 21 Eylül 2018)

15-21 Eylül haftasında, bizim ilgimizi çeken İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

15 Eylül 2018 Cumartesi
 • Facebook-Instagram Reklamcılığı Eğitimi

Facebook ve Instagram reklamları sayesinde yeni müşteriler bulabilir ve onlarla uzun süren bağlar kurabilirsiniz. Hedefinize en uygun adımları belirlemek, performans odaklı reklam stratejileri geliştirmek için Eser Göcen eğitmenliğinde gerçekleşecek Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimi’ni kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İletişim Odaklı Koçluk Becerileri
 • Potansiyelini ortaya çıkarmak ve kişisel becerilerini geliştirmek,
 • Farklı bakış açılarını keşfetmek,
 • Başarmak ve hedeflerine ulaşmak,
 • Yeni olanaklar ve perspektifleri keşfetmek,
 • Yaşamı daha dengeli, kaliteli ve anlamlı sürdürmek isteyen gençler için

İletişim odaklı koçluk yaklaşımının kullanıldığı bu eğitimde, Olasılık-Yetenek-Değer (OYD) tekniği ile geleceğini tasarlamaya yönelik uygulamalı bir süreç oluşturulmuştur.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dilek Porsuk ile Aile Dizimi

Sistem Dizimi yönelimli Aile Dizimi grup çalışması, kişilere kendilerini ve ilişkilerindeki ötekileri tanıma olanağını verir. Yanı sıra kendi yaşamını objektif bir göz ve açık bir yürek ile tiyatro sahnesinden izleme ve dönüştürme fırsatını tanır.
Aile Dizimi süreci ile günlük yaşamınızda duygusal ya da işlevsel zorluğa neden olan tüm şikâyetlerinize bakabiliriz. Bu yöntem; anne-evlat, evlilik, ayrılık/boşanma, iş, para ile ilişkiler ve hastalıklar konularında, kısacası yaşama ait tüm alanlarda yardım, destek ve dönüşüm sağlar. Yaşamınızın kalitesini etkileyen durumlardan şikayetçiyseniz Aile Dizimi çalışması size yardımcı olabilir.
1521eylül1

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Eylül 2018 Pazar
 • Sociable Talks Kişisel Gelişim ve Girişimcilik Zirvesi

Öyle bir etkinlik düşünün ki, etkinliği düzenleyenlerin genç liselilerden oluştuğunu, konuşmacıların bir çoğunun liseli ve üniversiteli olduğunu…

İşte Sociable Talks bilinen, standart, klasikleşmiş etkinliklerden farklı olarak, gençlerin düzenlediği ve kendilerinin konuşmacı olduğu, enterasan, renkli, bir o kadar da çılgın bir etkinlik!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hilal Saral ile Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi

Kara Sevda, Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve daha birçok başarılı dizinin Emmy Ödüllü yönetmeni Hilal Saral ile Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi, İstanbul Film Akademi’de başlıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Eylül 2018 Pazartesi
 • İntema Baz:Biz Kirala & Pişir Mutfak

Kanyon İntema Yaşam Mağazası’nda evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak İntema mutfağında yemeğinizin malzemelerini kendiniz temin ederek, yemeğinizi misafirleriniz ile keyifli atmosferimiz eşliğinde hazırlayabilirsiniz.

İntema’nın Baz: Biz serisi mutfağında, sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yaşamaya Dair

1521eylul3

Genco Erkal’ın Nazım Hikmet tutkusunun yeni ürünü olan “Yaşamaya Dair” adlı müzikli gösterisi, sizler için sahnelenmeye devam ediyor.

Nazım Hikmet’in ölümünün 54. yıldönümü için Genco Erkal’ın uyarlayıp yönettiği oyunda, Tülay Günal da oynuyor. Piyano ve viyolonsel eşliğinde oynanacak oyunda, başta Fazıl Say ve Zülfü Livaneli olmak üzere değişik bestecilerin Nazım şarkıları da seslendirilecek.

Ağırlıklı olarak ozanın Bursa Cezaevi’ndeki yaşamını, eşi Piraye Hanım’a olan tutkusunu anlatan oyun, daha sonra sürgün yılları ve vatan hasretine odaklanarak, destansı yaşamından izlenimlerle noktalanıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

18 Eylül 2018 Salı
 • Mandala Farkındalık Eğitimi

Mandala hem daire hem de merkez anlamına gelir. Bütünlüğü simgeler. Aslında hem etrafımızdaki görünen dünyayı (tüm evren, Ay, Güneş-daire) hem de ayrıca zihinlerimizde ve vücutlarımızdaki, derin, görünmeyen içsel dünyayı (merkez iyileştirme dairesi) temsil eder.

Amerikan yerlilerinden, Tibetlilerin kum boyamalarına kadar, Gotik gül pencerelerinden Hindu yantralarına kadar, Osmanlılar’da padişahların giydiği tılsımlı gömleklere kadar mandalalar meditasyon, koruma ve iyileşme sembolleri olarak kullanılmaktadır.Mandala sizinle ve etrafınızdaki dünyayla ilgili derin doğruyu ortaya çıkaran ve genellikle daire şeklinde olan kutsal bir alandır.

Yarattığımız mandalalar bilinçaltına attığınız bilgilerin yüzeye çıkmasını sağlarken hayatın içinde akışınıza engel olan tıkanıklıklarınızdan ve blokajlarınızdan sıyrılmanızı ve özgürleşmenizi sağlar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Masterpiece Galata Resim-Frida

Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir.

Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile seçmiş olduğunuz eseri tamamlayacak ve etkinlik sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir yağlıboya tablonuz olacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dj Hakan Küfündür ile 45’liklerden doksanlara

Biraz nostaljiye ne dersiniz? Dj Hakan Küfündür her salı 45’liklerden doksanlara projesi ile Mori Performance sahnesinde!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Fizy İstanbul Müzik Haftası Başlıyor!

Üç günlük ya da günlük bilet alabildiğiniz bir müzik şenliği…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Eylül 2018 Çarşamba
 • Uykusuzlar Gecesi

Uyku tutmuyorsa, sizi dans pistine alalım:)

1521eylül2

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • The School of Life İstanbul’da Yolculuk Başlıyor

The School of Life, yalnız çocuklukta değil yaşam boyu büyümeye inanan ve hayat için iyi fikirler sunan global bir kültür girişimidir. Buradaki dersler ve sıra dışı etkinlikler hayatı beklenmedik yeni bakış açılarıyla görmeye ve yeni sorulara kapı açmaya yardımcı olur.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Eylül 2018 Perşembe
 • İstanbul Coffee Festival 2018

Gerçekleştiği her yıl bir önceki yılın üzerine ekleyerek büyüyen ve deneyim alanını kahve deneyimini de içine alarak hep daha öteye taşıyan ISTANBUL COFFEE FESTIVAL, kahve sektörünün profesyonelleri, yaratıcıları ve bu kültürün varlığını sürdürmesini destekleyen tüm tüketicilerden aldığı güçle, beşinci yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Tüm sektöre yaşam veren kahveyi ve yaşamdaki yolculuğunun sonunda yakaladığı birleştirici gücünü taçlandıracağı yepyeni bir yılda tüm Istanbullu kahve severleri 20-21-22-23 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta buluşmaya bekliyor !

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sponsor Bulma Teknikleri Eğitimi

Projenizin veya etkinliğinizin hayata geçmesi için sponsor arıyorsanız, nasıl arayacağınızı bilmek durumundasınız. Bu eğitim ile sponsorluk konusunda bilmediklerinizi öğrenebilir, yanlışlarınızın farkına varabilir ve Türkiye’deki markaların sponsorluğa bakış açılarını keşfedebilirsiniz.

Sponsor Bulma Teknikleri eğitimi talep sebebiyle her ayın 3. perşembesi düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.
Eğitim Anasponsor kurucu ortağı H. Alper Koç tarafından verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Neslihan Bora: Hobiniz İşiniz Olsun

“Hayatınız boyunca uğraşacağınız tek şey, mesleğiniz. Bu konuda yapacağınız doğru bir tercih, sizi başarıya ve mutluluğa götürecek yegane şeylerden birisidir. Bu atölye çalışmasında doğru meslek seçimini yapmak için gerekli araçlara ve düşünce yapısına kavuşacaksınız. İşini seven insanların hikayeleri üzerinden konuşacak ve hobimizi nasıl işimiz yapabileceğimizi tartışacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Eylül 2018 Cuma
 • Mutluyduk Belki Bugüne Kadar

Paole Genovese’nin ‘Muhteşem Yabancılar‘ adlı filminden sahneye uyarlanan ve 22.Afife Ödülleri’nde Canan Atalay’a “Yrd. Rolde Yılın Kadın Oyuncusu” ödülünü kazandıran “Mutluyduk Belki Bugüne Kadar”, 21/28 Eylül tarihlerinde Toy İstanbul’da seyircisiyle buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Gün Batımı Fil

1521eylul4

Atölyemizde katılacağınız yağlı boya etkinliğinde kesinlikle tecrübe ve bilgi aranmamaktadır. Tüm malzemeler tarafımızdan karşılanacaktır. Sadece eğlence amaçlı olan workshoplarımızdan ayrılırken hem kendi eserlerinizi yapmış, hem de içinizdeki sanatçıyı keşfetmiş olacaksınız. Tek yapmanız gereken biletinizi alıp yerinizi ayırtmanız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Selin Güneş

author_1

Canından olmamak içün Araf’tan hikayeler terennüm eden bir Şehrazad; maymun iştahlı bir müzikofil; valide, zevce, hemşire, kerime; tanıştığı herkesle bir şekilde hemşehri olabilen bir havva kızı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir