İstanbul’da Bu Hafta (15-21 Haziran 2019)

İstanbul’da 15-21 Haziran 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

15 Haziran  2019 Cumartesi

 • Tepkilerde Ustalaşmak – Baskı Altında Duygularınızı Yönetin

Zihnimizin nasıl çalıştığını göreceğimiz bu deneyimsel seminerde kendimizi kontrol edebilmemiz için bize özel bir fırsat verilecek. Üzüntü, öfke ve korkuların bizi tehdit ettiği anlarda verdiğimiz tepkileri görecek, transaksiyonel analiz ışığında çözüm önerileri üreteceğiz. En temel duygularımızla başa çıkma yöntemlerini keşfedeceğiz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

https___cdn.evbuc.com_images_63278431_302272064076_1_original

 • Genç Profesyoneller İçin Kariyer Geliştirme Stratejileri

Kariyerinde bir sonraki adım için hedef belirlemek, kendini geliştirmek, kariyerinde değişiklik yapmak isteyen ya da iş ararken mevcut mesleğinden / işinden farklı pozisyonlardaki iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen katılımcılar; kendileri içini bireysel gelişim ve yol haritası hazırlayabilecekler, gelecek kariyerlerini başarılı bir şekilde inşa etmek üzere eylem adımlarını oluşturabilecekler.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

16 Haziran 2019 Pazar

Babalar Gününüz Kutlu Olsun 🙂
 • MSA- BBQ Partisi – Babalar Günü Özel

“Babalar Günü’nde babanızla karşılıklı barbekü partisi vermek istiyorsanız bir piknik alanı ya da bahçe aramanıza gerek yok. MSA mutfağı ve bahçesi bu iş için hazır. MSA’nın bahçesindeki barbeküde adeta bir parti vereceğiniz “BBQ Partisi” MSA’da. Unutulmaz bir Babalar Günü hediyesi olacak bu eğitimi kaçırmayın.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Filmdersleri.com OPEN HOUSE – Film Ekipmanlarını Tanıyalım

Filmdersleri.com kapsamında aylık ücretsiz olarak düzenlenen OPEN HOUSE etkinliğin bu ayki konusu “Film Ekipmanlarını Tanıyalım” şeklindedir. Etkinlik 16 Haziran Pazar Günü Kadıköy’de bulunan Film Dersleri ofisinde gerçekleşecektir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Haziran 2019 Pazartesi

 • İş Geliştirme Seminer Serisi#17 I Temel Metrikler I Geometry Venture Development

İş Geliştirme Seminer Serisi’nde amaç bir işi ya da işini geliştirmek isteyen kişilerin kullanıcı müşterilerini keşfetmesinde destek sağlamak ve yardımcı olmaya çalışmaktır.

Seminer serisi boyunca konuşulacak konu ‘Kullanıcı ve Müşteri’ olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Finansal Okuryazarlık Eğitimi

İşletme sahipleri – Yeni İş Kurmak İsteyenler – Finans ve Muhasebe Sorumlularına yönelik olan bu etkinlikte Hedef belirleme, Gelir Gelir Gider Tablosu, Bilanço, Nakit akışı, Başabaş Noktası, Nakit açığı, Ekin Tahsilat Yöntemleri ve Raporlama konu başlıkları yer almaktadır. Tüm katılımcıların mali müşavirleri ile rahatlıkla konuşabilecek aşamaya gelecekleri bu eğitimin içinde 1 saatlik workshop ile işinize özel çözümlerle ayrılmanız hedeflenmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

18 Haziran 2019 Salı

 • Uyum için İş Mentorları: Demo Day 

“Habitat Derneği, Building Markets ve INGEV ortaklığında 2018 yılı itibariyle hayata geçirilen Uyum için İş Mentorları: Mülteciler ve Ev Sahibi Toplum için Girişimcilik ve İstihdamı Destekleme Projesi kapsamında Türkiyeli ve Suriyeli girişimci adaylarımızla, 18 Haziran Salı günü Demo Day Etkinliği’mizde fikirlerini ve bir sonraki adımlarını dinleyiciler ile paylaşmak üzere Salt Galata’da bir araya geleceğiz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Uykusuzlar Kulübü

Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü TV100’de.
“Kaç yaşında olduğun fark etmiyor.
Psikolojin bozuk
Ya da fazla heyecanlısın.
Sonuçta uyuyamamaktasın.
Programıma gelen adamlar ve kadınlarla sana eşlik edeceğim bütün gece!
Tekrar bir arada olmak çok güzel olacak!
Sen, ben, hepimiz, hep birlikte
Dada Kabare’de uzun bir gece geçireceğiz.
Bu uzun gecede seyirci olarak Dada Salon Kabarett’de seni de bekliyorum.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Haziran 2019 Çarşamba

576x432_0

 • Görmeyi Öğrenmek: Görsel Kültür

Görmeyi Öğrenmek semineri, sanat tarihinden, göstergebilime, sinemadan fotoğrafa ve çağdaş sanata, görsel kültürden görsel ideolojiye kadar imgelerin bizimle olan ilişkisine odaklanıyor. 19 Haziran’da başlayıp 5 hafta boyunca her Çarşamba devam edecek olan Görmeyi Öğrenmek semineri, görsel kültüre dair kapsamlı bir kavrayış sunmasının yanısıra, yazı ve proje üretmeye odaklı olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Taşplak Senfoni Orkestrası Unutulmaz Yeşilçam Konserleri

Unutulmaz Yeşilçam Müzikleri projesi ile oldukça beğeni toplayan Taşplak Senfoni Orkestrası, Grand Pera Emek Sahnesi’nin büyülü atmosferinde 7’den 70’e herkesin hafızalarında yer edinen Yeşilçam müziklerini dinleyicilerle buluşturacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Haziran 2019 Perşembe

 • MFÖ

MFÖ, 20 Haziran Perşembe günü Bellona Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava’da.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Parlak Bir Gelecek İçin Sürdürülebilir Sosyal Sorumluluk Paneli

20 Haziran Perşembe Günü Saat: 19:00’da Maslak İTÜ Lokal’de gerçekleşecek Parlak Bir Gelecek İçin Sürdürülebilir Sosyal Sorumluluk Paneline davetlisiniz. Etkinlik detayları yakında açıklanacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Haziran 2019 Cuma

kurumsaldan sonra

 • Kurumsaldan Sonra Hayat Var Mı?

Kurumsal yaşam her geçen gün daha çok sorgulanır, iş dünyası da bir yandan kabuk değiştirirken, hele bir de yaz mevsimi resmen başlamışken, bir adım geriye çekilip kariyerimiz ve hayatımızla ilgili planlarımızı şöyle bir gözden geçirip, bu yolu yürümüş kişileri dinlemeye ne dersiniz? 2017’den bu yana Neşen Yücel’in moderasyonu ve hepsi birbirinden değerli konukları ile gerçekleştirdiği bilgilendirici panel Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı? 21 Haziran’da Kanyon Joint Idea’da gerçekleşecek. 

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hımbıl Turnuvası

“Kutuda Oyun Var Gururla Sunar!

Nerde o eski kalabalıklar diyor ve şöyle cümbür cemaat oyun oynayacak fırsat bulamıyor musunuz? Sizin doyasıya eğlenmeniz için her şeyi düşündük ve Turnuvaları Yarattık!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

*****

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir