İstanbul’da Bu Hafta (16 – 22 Kasım 2019)

16 -22 Kasım 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

16 Kasım 2019 Cumartesi
 • Online Atölye-Deniz Alayat ile Bağışıklığınızı Güçlendirin!

“Bağışıklığınızı Güçlendirin Atölyesi Deniz Alayat’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı bir atölye. Alayat’ın, lösemi teşhisinden ve kök hücre naklinden sonra bağışıklık sistemi tamamen sıfırlandı. Enfeksiyon geçirmemek için çok uzun süre karantinada kalması ve kendisini koruması gerekti. Nakil sonrası yeni doğmuş bir bebek gibi olan bağışıklık sistemini güçlendirmek ve iyileştirmek için neler yapabileceğini sürekli araştırmaya başladı. Kendisinde ve danışanlarında uyguladığı bağışıklık artırıcı yöntemleri şimdi sizlerle atölyesinde paylaşıyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

bağışıklığınızı güçlendirin

 • TedxReset | Çıkış Yolu

“TEDXreset ekibi olarak her yıl olduğu gibi aynı hayal ile aklımızı kurcalayan konulara “çıkış yolu” aramak , yeni hikayeler biriktirmek , daha fazla hayata dokunabilmek üzere tekrar bir yolculuğa çıktık birlikte.” Bu etkinliği kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Kasım 2019 Pazar
 • Kendi Doğum Haritanı Oku

Kendi Doğum Haritanı Oku Atölyesi ile doğum haritasının bel kemiğini oluşturan burçlar, evler, gezegenlerin sembolik diline bir adım atacaksınız. Her birinin anlamları ve kombinasyonları ile yorumlama yeteneği kazanacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girl Power/Sergi

“Çarpıcı üretimleri ile dikkat çeken beş genç kadın sanatçıyı buluşturan Girl Power, gücünü birlik ve kolektivizmden alan eserler ile [mecra] salon’da açılıyor. İlk seride Nazlı Karaturna, Kübra Su Yıldırım, Aylin Kutlu, Simay Bahçıvan ve Gözde Gürel’in dijital eser ve resimlerini bir araya getiren sergi, ilerleyen aylarda farklı temalar ve tekniklere odaklanarak devam edecek. Girl Power, 17-21 Kasım 2019 tarihleri arasında [mecra] salon’da görülebilir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

18 Kasım 2019 Pazartesi
 • EFT Uygulayıcı eğitimi

“EFT’nin açılımı: “Emotional Freedom Techniques” dır. Yani Duygusal Özgürleşme Tekniği’dir. Her ağrı her üzüntü yaşamımızda negatif blokaj oluşturur. Bu blokajlarda bizlere; stres, korku, endişe, fobi, ağrı vb. olarak geri döner. Çalışmalar EFT’nin duygusal özgürleşmeyi tamamen sağladığını göstermektedir. EFT eğitimi almış kişiler tarafından uygulanmalıdır.” Bu atölyeyi kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Boğaziçi Filarmoni Orkestrası Sunar: “Duo miaulé” – Konser

Boğaziçi Filarmoni Orkestrası ev sahipliğinde, Piyanist Tutu Aydınoğlu ve Flütçü Ceren Dik hayvanlar için çalıyorlar!

duomıaule

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Kasım 2019 Salı
 • Erkekler Konuşuyor – Dünya Erkekler Günü Özel
‘’Erkekler Konuşuyor’’ paneli ile toplumsal cinsiyet rollerini bu kez toplumun %50’si olan erkekler sorguluyor ve tartışıyor.
 • Erdal Uzunoğlu ile İş Ağını Geliştir

Erdal Uzunoğlu’nun bir yılı aşkın süredir Joint Idea’da gerçekleştirdiği Business Networking seminerlerinde edinilen kazanımları keyifle uygulama zamanı!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Kasım 2019 Çarşamba
 • Bir Çiftlik Nasıl Kurulur?

“Endüstri mühendisliği okuyarak başladığı üniversite eğitiminin ardından aromaterapist, veteriner tekniker olan Rana Babaç Çelebi’nin Kazdağları’nda eşi ile birlikte tıbbi ve aromatip bitkiler yetiştiriciliğine soyundukları çiftliklerini kurma hikayesi… Eğer bir yaz günü, gittiğiniz bir tatil beldesinde “Bir gün İstanbul’u bırakıp buralara taşınacağım” diye geçirdiyseniz, bu 1 saatlik seminer tam size göre.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sanatçı Ani Çelik Arevyan ile ‘Kara Madde’ Sergi Turu

Sanatçı Ani Çelik Arevyan ile Kıraathane – İstanbul Edebiyat Evi’nde sergilenen yeni sergisi ‘Kara Madde’yi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Kasım 2019 Perşembe
 • 14. Discover The Intelligence – E-Ticaret’te Google Ads

E-Ticaret’te Google Ads kullanımı konusunda, alanında en uzman isimlerle bir araya geliyor! (Cumhur Zümrüt – ProjeSoft Kurucu Ortağı, Yasin Kaplan – Moof Agency Kurucusu – Dijital Pazarlama Okulu Kurucusu, Mete Özvar – Yönetici Ortak – ROIPUBLIC, Aykut Alçelik – N11 Dijital Pazarlama Performans Yöneticisi)

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Herkes İçin Şifreleme Tarihi ve Kriptoloji Temelleri Eğitimi 

“Bu eğitimde; katılımcıların; Global çapta günümüzün en revaçta konuları olan Blockchain, Kriptopara Teknolojileri ve Akıllı Sözleşmeler gibi yeni sistemlerin üzerine oturduğu şifreleme altyapısı hakkında bilgi sahibi olmaları ve bu yapıların neyin üstüne inşaa edildiğinin farkına varmaları hedeflenmektedir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Kasım 2019 Cuma

döngüsel girişimcilik

 • Döngüsellik & Girişimcilik Paneli

“Her Kasım ayının 3. haftasında kutlanan Global Girişimcilik Haftası bu yıl 18-24 Kasım tarihleri arasında kutlanıyor!  GEN Space gibi küresel oluşumlarla girişimciler uzay teknolojilerini konuşadursun, hala yaşamın devamını sağlayan tek bir gezegenimiz var. Ve bu gezegende gereğinden fazla atık üretiyoruz. Atığı ekonomiye geri katarak ve hatta atığa da değer biçerek sürdürülebilir ve adil bir ekonomik büyüme mümkün mü? #GGH19 haftası kapsamında bu soruya cevap bulmak için Döngüsel Girişimcilik Paneli’ne sizleri davet ediyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Öğretmen Gelişim Kampı

“Öğretmen Gelişim Kampı; öğreten konumunda olan kişilerin, eğitim konularını interaktif işleme, öğrenme motivasyonunu arttırma, sosyal becerileri geliştirme, öğrenmeyi kolaylaştıracak ve derslerine fark katacakları bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirecek 3 günlük bir eğitimdir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere… 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir