İstanbul’da Bu Hafta (16 – 22 Mart 2019)

16 – 22 Mart haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

16 Mart 2019 Cumartesi
 • Filmdersleri.com – Open House | Bir Sahne Nasıl Çekilir?

Ücretsiz Film Dersleri Open House etkinlikleri Mart ayı programıyla devam ediyor. Film çekmeye meraklı olanların kaçırmaması gereken bir atölye…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Temel Seviye SEO Eğitimi

Bu eğitimde: “Temel düzeyde SEO yönetimini kendiniz gerçekleştirebileceksiniz. SEO’ya dair temel kavramları öğrenmiş olacaksınız. Sitenizin SEO açısından eksiklerini analiz edebileceksiniz. SEO uzman ekiplerini yönlendirebilecek bilgi seviyesine geleceksiniz. SEO ajansınızı yönetebilecek bilgi seviyesine erişeceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

17 Mart 2019 Pazar
 • Blokzincir, Kripto Para, Dijital Dönüşüm ve Yeni Medya

“Altcointurk, 2016 yılından bugüne kripto paralar ve blokzincir teknolojisi hakkında bilgi arayışında olan kişilerin bir araya gelerek oluşturduğu bir topluluktur. Zaman içerisinde insanları çeşitli sohbet uygulamaları ile bir araya getirmiş, devamında ise yüzyüze buluşmaların gerçekleştiği KriptoCuma etkinliğini başlatmıştır.”

İsmail Hakkı Polat ile yeni finansal sistem hakkında konuşabileceğiniz bu söyleşi sizi bekliyor…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mühendisler İçin İletişim: Modül 2

“Performans görüşmelerinde, şirket yemeklerinde, toplantılarda, sunumlarınızda, mülakatlarda ve hatta asansörde hem sözlü hem de sözsüz iletişiminiz sizin hakkınızda çok şey söyler. Kendinizi daha iyi ifade etmek istiyorsanız, hikayenizi daha etkili anlatmak istiyorsanız ve sağ beyninizi daha da geliştirmek istiyorsanız hadi gelin, geç olmadan birlikte geliştirelim! “

Gizem Şahan’ın bu harika atölyesini kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 gızem sahan

 18 Mart 2019 Pazartesi
 • Joseph K.

İngiliz yazar Tom Basden’ın uyarlamasıyla Franz Kafka’nın Dava’sı yeniden görülüyor… Hala izlememiş olanlar varsa bu oyunu kaçırmasın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hey Mexico

Serkan Dağlı’nın yazıp yönettiği Hey Mexico oyunu Dada Salon Kabarett’de! Rico, Amarro, Leon, Berta, Amanda, Oktay ve Mert!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Mart 2019 Salı
 • ProQuest Kitap Günleri 

Etkinlikte; basılıdan elektroniğe, DRM Free kitaplar, sağlama modelleri, platform güncellemeleri, iş akış entegrasyonları ve kitaplar ile ilgili daha birçok konu hakkında konuşulacak. Ayrıca konuk konuşmacı üniversiteler ProQuest ürün ve veritabanları ile ilgili deneyimlerini sizlerle paylaşacaklar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

proquest kitap gunleri

 • Ahmet Mümtaz Taylan İle “İnsanlar İkiye Ayrılır; Tezgaha Gelenler Ve…

“Haklı Olma” uğruna “Mutlu Olma” imkanını tepenlerimiz bir kere daha düşünmeli. Malum, durmuş saat bile günde iki kez haklı çıkabiliyor. Tüm insanlar için en güzel dileğim; “Her bir birey hayat kadar kusurlu olabilsin.” Ahmet Mümtaz Taylan

Söyleşi Elif Dağdeviren moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Mart 2019 Çarşamba
 • Networking ve İletişimde Usta Olmak (GH Beşiktaş)

“Bu seminer girişimci olmak isteyen ve hâli hazırda girişimi olan kişilere etkili çevre oluşturma, insanlarla iyi iletişim kurma hakkında ipuçları verecektir. Bu seminere katılarak hayatı daha iyi algılayan daha iyi iletişim kuran ve yeni çevre oluşturma potansiyeline sahip bir kişi olacaksınız. Etkinlikte iki temel konu çerçevesinde işlenecek ve katılımcılara deneyim paylaşımları sunulacaktır. İkinci oturumunda İletişimde Ustalık odağında gerçek problemin ne olduğunu anlamak ve daha ustaca iletişim kurabilmek odaklı tasarlanmıştır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • 9. Discover The Intelligence – E-Ticaret’te Markalaşma

Etkinlikte; Türkiye’deki E-Ticaret sektörünün en önemli konusu olan markalaşmayı, E-Ticaret sektörünün en deneyimlilerinden dinleyebileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Mart 2019 Perşembe
 • PT Marketing Hub – Influencer Marketing

“Her ay belirlenen önemli bir konu hakkında sektörden deneyimli isimlerin sunumlarını yaptıkları, deneyimlerini ve önerilerini aktardıkları ve ziyaretçilerin sorularını yanıtladıkları Marketing Hub etkinlikleri Mart ayında Influencer Marketing konusuna odaklanacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

marketing hub

 • Business Lounge: Girişimcilik ve Kadın

Türkiye’de girişimcilikte kadınların rolü, ortaya çıkardıkları değer zinciri , karşılaşılan zorluklar ve çözüm politikaları. Kadınların etkin olduğu girişim alanlarının ve sosyal girişimcilikteki etkin rolleri ve ekosisteme yaptıkları büyük katkıların konuşulacağı etkinliğe; Berrak Kutsoy (Esas Holding Danışman) Zeynep Dereli (Tink Koleji Kurucu) ve Özlen Karaçal (BrainArt Kurucu) konuşmacı olarak katılıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Mart 2019 Cuma
 • 40+1

40+1’in 6. konuşmacısı Sıddık Güvendi! Genç tasarımcıların projelerinin anlatacağı bu dizinin 6.sında Kolektif Mimarlar buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • MSA – Şekersiz

Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirenlerin kaçırmaması gereken bir atölye…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Gelecek hafta yeni etkinliklerle görüşmek üzere 🙂

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir