İstanbul’da Bu Hafta (17- 23 Ağustos 2019)

17-23 Ağustos haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğiyle…

17 Ağustos 2019 – Cumartesi
 • İtalyan Mutfağında Olmazsa Olmaz – Pizza

Evinizde sevdiklerinize gerçek İtalyan pizzası partisi için bu workshop’u kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Ekran Resmi 2019-08-16 13.06.46

 • Jazzlı Sözlü Muhabbetler

“Sözlerini sizin itiraflarınızla oluşturacağınız doğaçlama bir jazz gecesine ne dersiniz? İtiraflarınızı veriyorsunuz biz onları şarkıya çeviriyoruz ve birlikte çoook eğleniyoruz… O zaman haydi itiraflarını al gel, tüm evrene kahkahalarımızı saçalım…
Kurallar fora, akış fevkalede! “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

18 Ağustos 2019 – Pazar
 • Masterpiece Maslak Resim – Summer Vibes

“Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile seçmiş olduğunuz eseri tamamlayacak ve etkinlik sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir yağlıboya tablonuz olacak.

Maslak’tayız. Etkinliğe ilişkin gerekli tüm malzemeleri biz sağlıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken dilerseniz en sevdiğiniz içeceği alıp gelmek!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Ata Demirer Gazinosu

Ata Demirer’in 4 sezondur kapalı gişe sahnelenen şarkılı, türkülü ve bol kahkahalı şovu “Ata Demirer Gazinosu” 18 Ağustos Pazar akşamı Açıkhava’ya kuruluyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

19 Ağustos 2019 – Pazartesi
 • Stratejik Yönetim

İşletme yönetiminde strateji kavramı, bir işletmenin içinde yer aldığı ortamın dinamizmine karşın, kararlılığını koruyarak varlığını sürdürmek ve pazarda başarı elde etmek için seçtiği yolu betimlemektedir.

Bu eğitimle kurumlarda stratejik yönetim sürecinin öneminin anlaşılması, stratejik yönetim adımları ve nasıl yürütüleceği, planlama ve hayata geçirme safhalarında karşılaşılan zorluklar ve baş etme yollarının paylaşılması amaçlanmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dijital Paralara Giriş

Teknolojiyle ilgiliyseniz, geleceği değiştirecek önemli gelişmelerin yaklaşmakta olduğunu hissediyorsanız ve bunun bir parçası olmak istiyorsanız… “Bitcoin hayatımıza nasıl girdi, sonrasında ortaya çıkan kripto-paralar teknoloji anlamında ne yenilikler vaad ediyor?”, “Kripto dijital paraların yatırım dünyasındaki karşılığı ne?” gibi sorulara cevap arıyorsanız bu ücretsiz eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

20 Ağustos 2019 – Salı
 • Esra Sert ile Sohbet: “Clarisa Pinkola Estes’i Takdimimdir”

“Dünyada kadınların kutsal kitabı haline gelen Kurtlarla Koşan Kadınlar’ın yazarı Estes’i kendisi ile sayısız kez çalışmış olan Esra Sert’ten dinleyeceğiz. Estes’in inzivalarına katılıp, yaptırdığı çok sayıda pratiği birebir deneyimleyen Esra Sert, birçok kadının ruhsal annesi olarak gördüğü Clarisa Pinkola Estes’in verdiği son eğitime katıldıktan hemen sonra, tüm deneyimlerini bizlerle paylaşacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yaşanmış Müşteri Deneyimleri Eğitimi

“Müşteri Deneyimi Nedir?”, “Kişisel Deneyim Paylaşımı”, “Analizler”, “Vaka Çalışması” ve “Soru ve Cevap” bölümlerinden oluşan eğitimde Serkan Uygur, pazarlama ve satış mesleğinde elde ettiği tecrübe ve deneyimleri (olumlu – olumsuz) katılımcılarla paylaşacak. Eğitim, ‘Müşteri Deneyimi’ çalışmalarına ilgi duyan girişimciler ve profesyonellerin katılımına uygundur.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

21 Ağustos 2019 – Çarşamba
 • TRAI Meet-Up #25 Yeni Yaklaşımlar ve Yapay Zekâ

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi tarafından düzenlenen buluşma serisinin 25.sinde konuşmacılar ve konuları; “Accuracy’nin Ötesi: Başarılı Gerçek Hayat Yapay Zeka Uygulamaları için Kıstaslar”- Berkin Malkoç (CEO, Miletos); “Derin Öğrenme ve Finansal Piyasa Riski”- Levent Güntay (Özyeğin Üniversitesi) ve “Tensorflow 2.0: An ML Framework for Humans”- Yusuf Sarıgöz (Kurucu Ortak, AI Labs) olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

işmi işsizlikmi

 • İş mi, İşsizlik mi? Girişimcilik mi?

Fotoğrafçı Tibet Demirel; Yurt İçi ve Yurt Dışında Güvenlik Teknolojileri, İnternet, IT, Yazılım ve Telekom sektörlerinde Ülke Müdürü, Genel Müdür, Birim Yöneticisi ve Satış Pazarlama Müdürü olarak görev aldığı şirketlerle ve profesyonel deneyimlerinden yola çıkarak nasıl tek başıma girişimci olduğunu, 13 yakın yabancı uyruklu Startupları Türkiye pazarına hiçbir resmi faaliyetleri olmadan nasıl bir stratejiyle hizmetlerini satmayı başardığını, kendi girişimi SHOOTMYPIC’i hangi aksiyonlar, tesadüfler ve süreçlerle kurduğunu, öğrencilik dönemlerinden bugüne gelene kadar yaşadığı süreci katılımcılara aktaracaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

22 Ağustos 2019 – Perşembe
 • Dijital Pazarda Girişimcilik

Altan ÇOLAK (Sempeak Founder & President) moderatörlüğünde gerçekleşecek Dijital Pazarda Girişimcilik söyleşisinde konuşmacılar; Serhan Sinan Altop (Co Founder GM – hibboux), Deniz Derman (Co Founder – Juico) ve Cihan Nimsi (C-level Executive – Güzel Hosting) olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

sanal ofis çözümleri

 • Girişimciler İçin Sanal Ofis Çözümleri

“Ofis masrafları ile uğraşmadan, sadece işine yatırım yaparak, işini büyütmek isteyen startup’ları, sanal ofis ve çağrı merkezi çözümlerinin faydalarını merak eden girişimcileri ve girişimci adaylarını 22 Ağustos Perşembe akşamı inovasyon merkezimize bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

23 Ağustos 2019 – Cuma
 • Happy Friday – Topluluk Önünde Konuşma Yarışması

“Her hafta cuma akşamı olacak etkinlik serisi olan “Happy Friday”in ikinci etkinliği olan “Topluluk Önünde Konuşma Yarışması”nda diğer katılımcıların yazdığı düşünce veya iddiaları kendi fikrimiz gibi topluluk önünde savunacağız. En iyi savunanı, zamanı en iyi kullananı, diğerlerine göre fikrini daha iyi argümanlarla destekleyeni jürimiz seçecek ve ufak bir hediyeyle ödüllendirecek.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişimciler İçin AB Projeleri ve İhracat Teşvikleri

Girişimciler için tüm detaylarıyla AB Projeleri’ni ve İhracat Teşvikleri’nin konuşulacağı etkinlik 23 Ağustos Cuma akşamı 18:30’da, kaçırmayın. Etkinliğin konuşmacıları; Etkin Proje’de Ecem Özdemir ve Sait Aycı’dır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

Haftaya yeni etkinlik haberleriyle görüşmek üzere, iyi haftasonları 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir