İstanbul’da Bu Hafta (17-23 Kasım 2018)

Bizim ilgimizi çeken, 17-23 Kasım haftasındaki İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

17 Kasım 2018 – Cumartesi

Neslihan Onur ile Yaşam Stratejimi Yönetiyorum 1001

Hayır demekte zorlanan, sürekli erteleyen, kanaatkar ve katlanıcı davranışlar sergileyen, karar alamayan, fazla şikayet eden, takdir edilmeden yaşamakta zorlanan, kontrol bağımlısı ve yanlış yapmaktan korkan herkesin katılması gereken bir eğitim…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-11-16 at 16.32.47

Design for good or evil — Dünya Kullanılabilirlik Günü 2018 Etkinliği

Dünya Kullanılabilirlik Günü (World Usability Day) bu yıl “Design for good or evil” temasıyla gerçekleştirilecek. Kullanıcı deneyimi, tasarım ve kullanılabilirlik alanında uzman ya da uzmanlaşmak isteyen kişileri bir araya getiren UXPA Turkey ekibi, çok değerli uzmanların sunumları, paneller ve workshop’lar ile Dünya Kullanılabilirlik Günü’nü, 17 Kasım 2018’de Kolektif House’un ev sahipliğinde kutlayacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

18 Kasım 2018 – Pazar

Pazarlama Yapmanın İncelikleri

Çoğumuza zor gelse de pazarlık, alışverişin tatlı yanıdır. Otoparktan kahveye, sakızdan iş makinesine aklınıza ne gelirse, hepsini alırken pazarlık yapabilirsiniz. Mal veya hizmet satın alırken, fayda maliyet oranını nasıl maksimize edebileceğinizi ve bunu kimseyi üzmeden bir anlaşma zemininde nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenebileceğiniz bu kapsamlı eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Notre Dame’nin Kamburu Müzikali

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri; Notre Dame’in Kamburu Müzikali, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor…

“Oyunda çirkin ve kambur Kilise zangocu Quasimodo ile Fransa’nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo’nun ve Kral’a bağlı komutan Phoebus’un semtte yaşayan Çingene Kızı Esmeralda’ya olan aşklarını,Zangoç ile Papaz’ın ruhlarında oluşan ikilemleri ve tepkileri romantik yaklaşımla ele alan danslarıyla göz dolduran Türkçe bir müzikal. Quasimodo; çirkinliğiyle alay eden ondan korkan halkın içine karışmayan,insanların söylediklerini alay veya lanet saymayan, insanlara duyduğu kini her gün büyüyen biridir.Bir gün Esmeralda ile tanışır ve ona aşık olur.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Kasım 2018 – Pazartesi

Girişimcilik Yolculuğum

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı bu etkinlikler, seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacı bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-11-16 at 16.38.56

”Nefes, Sunum, İfade” Semineri

En yakınlarımıza kendimizi ifade edebiliyor muyuz? Yoksa en sevdiğimiz insanların isteklerini, hayallerini dinlemeye bir dakika bile tahammül edemiyor muyuz? İnsanları yargılıyor, suçluyor muyuz? Bunları yaptıkça kendimizi ifade edebiliyor muyuz? Kendimizi insanlara ifade edebilmek bizi mutlu bir insan, kendini ifade eden insanlar mutlu bir toplum oluşturur mu? Peki, bunlar bir günde öğrenilir mi? Hayır. Ama bu bir günlük eğitimde edineceğiniz tecrübeler, yapacağınız aktiviteler ve dinleyecekleriniz sizde tüm hayatınızı değiştirecek bir etki bırakabilir.
20 Kasım 2018 – Salı

Girişimciler İçin İş Kurma ve Büyüme Stratejileri

Girişimci ve girişimci adayların “ İş Kurma ve Geliştirme” faaliyetlerinde başarılı bir strateji yürütmelerini sağlamalarını hedefleyen bu eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Konuşma Sanatı ve Diksiyon

Konuşma ve hitabet sanatını öğrenmek ve diksiyonunuzu geliştirmek istiyorsanız, bu tam size göre bir eğitim!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Kasım 2018 – Çarşamba

Screen shot 2018-11-16 at 16.46.08

Neuromarketing Eğitimi

Günümüzde her şirket, müşterilerini etkilemek için nitelikli ürünler üretmektedir. Neuromarketing eğitimi,  şirketlerin hangi alanda nasıl adımlar atması gerektiği konusunda, detaylı bilgi içeren çözümler sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

TPYME Kasım Ayı İstanbul Proje Hayat Buluşması : Projelerde ve Hayatta Sürdürülebilirlik

TPYME Kasım Ayı İstanbul Proje Hayat Buluşması kapsamında “Projelerde ve Hayatta Sürdürülebilirlik” konusunda Gülin Yücel (Sürdürülebilirlik Danışmanı) bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Kasım 2018 – Perşembe

Geleceğine Artı Kat Kariyer Eğitimi

Bir kariyer hedefi belirlemekte zorlananların, iş arayanların, çalışmak istediği alan hakkında bilgi sahibi olmak isteyen üniversite öğrencilerinin, yeni mezunların ve iş arama sürecinde olanların kaçırmaması gereken bir eğitim. Eğitime katılanlar ayrıca profesyonel cv ve kariyer danışmanlığı, mülakat simülasyonları ve vaka analizleri için hap niteliğinde bilgiler de alacaklar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-11-16 at 16.56.16

Fuckup Nights Istanbul Vol. XXII

Fuckup Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir harekettir. Etkinliğin felsefesi ise, hiç başlamadığınız projelerde başarısız olma olasılığınızın %100 garantili olmasında yatar. 3 ya da 4 “fuckuppreneur” projelerini, neleri yanlış yaptıklarını, bu yanlışlardan neler öğrendiklerini ve şimdi olsa neyi farklı yaparlardı sorularına cevap olacak hikayelerini paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

23 Kasım 2018 – Cuma

Seramik Peynir Tabağı Atölyesi (Sıcak Şarap Eşliğinde)

Seramik şekillendirme ve renklendirme tekniklerini hiç deneyimlememiş katılımcılar için tasarlanan bu atölyede 2 saat içerisinde kendi peynir tabağınızı üretebileceksiniz. Atölye sonrası son rötuşları yapılan tabaklar fırınlanıp paketlenecek ve adreslerinize kargolanacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Pazarlama 4.0 ve İnsan Dokunuşu Zirvesi

Endüstri 4.0 çağının etkileri gün geçtikçe hem iş hem de sosyal hayatta daha da hissediliyor. Nesnelerin interneti, pazarlama otomasyonu, Omnichannel yaklaşımlar iş hayatında pazarlama süreçlerinin vazgeçilmez bileşenleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu Zirvenin hedefi; Pazarlama 4.0’ın gelişimini, firmalardaki uygulamalarını incelerken insan doğasının, duygularının pazarlama teknolojileri ile dengelenmesi ile ortaya çıkacak başarılı sonuçları katılımcılarla paylaşmaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

***********

Gelecek yepyeni etkinlik duyurularında görüşmek üzere, şimdiden iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir