İstanbul’da Bu Hafta (18 – 24 Ağustos 2018)

Bayramda İstanbul’da olacaklara dev hizmet! 😉

18 – 24 Ağustos haftasında, bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu bir hafta ve tatlı bir bayram olması dileğiyle…

18 Ağustos 2018 – Cumartesi
 • Forestcamp 2018 – Günübirlik Yaz Kampı

Forestcamp 2018 – Günübirlik Yaz Kampı, Turkcell Platinum Offroad Park’ta 5 – 11 yaş arasındaki gençleri bekliyor. Bütçe ve Para Yönetimi, Okçuluk, Hiking/Doğa Yürüyüşü, Temel Kamp Eğitimi, İlk Yardım, Sabah Egzersizi, Dans-Müzik, Su Oyunları, Cumartesi Panayırı, Doğada Kendoku, Algoritmik Düşünce Oyunları, Topraktan Aşçılığa, İngilizce Drama, Tırmanış, Geleneksel Çocuk Oyunları, Beyin Fırtınası, Define Avı, Zeka Oyunları, Topluluk Önünde Konuşma gibi aktivitelerin yer aldığı kamp çocuklarınız, yeğenleriniz ve tabii ki sizin için çok keyifli olacak 😉

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mesut Süre

Mesut Süre, “Siz Hepiniz Ben Tek” adlı tek kişilik gösterisiyle BKM Mutfak Çarşı’da sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

19 Ağustos 2018 – Pazar
 • Çikolata Atölyesi

Çikolataya olan ilginizi, bilgiyle harmanlayan ve çikolata sanatının tüm inceliklerini öğrenebileceğiniz bir atölye!  Şimdiden yerinizi ayırtın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

sevgisiz

 • Sevgisiz

Uniq Açık Hava Film Festivali, harika bir film ile devam ediyor, “Sevgisiz”…

“Zhenya ve Boris, bıkkınlık, nefret ve karşılıklı suçlamalarla tükenen evliliklerini sonlandırmak üzeredir. Boşanma işlemlerini başlatmadan çok önce hayatlarına birileri giren ikili yeni bir başlangıç yapmak için sabırsızdır; ta ki tartışmalarından birine kulak misafiri olan 12 yaşındaki oğulları Alyosha ortadan kayboluncaya kadar. Günümüz Rus sinemasının büyük ustası Andrey Zvyagintsev, şiddetle, kavgayla ve sevgisizlikle yoğrulmuş, hayalleri yıkılınca ağlamayı bile unutmuş Rus toplumunun portresini çiziyor bu filminde. Sevgisiz, bu yıl Cannes Film Festivali’nde Jüri Ödülü’nün sahibi oldu ve Rusya’nın Oscar adayı seçildi.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Ağustos 2018 – Pazartesi
 • Masterpiece Galata Resim – Yıldızlı Gece

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor.

“Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile seçmiş olduğunuz eseri tamamlayacak ve etkinlik sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir yağlıboya tablonuz olacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Berloni Athena Şefle Kirala & Pişir Mutfak

Kanyon’da sıcacık bir ambiyansa sahip ikinci bir mutfağınız olduğundan haberiniz var mı? Sevdiklerinizi alıp Kanyon’daki İntema Yaşam Mağazası’na gelin ve unutulmayacak bir yemek deneyimi yaşayın.

Kanyon İntema Yaşam Mağazası’nda evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak Berloni’nin Athena serisi mutfağında İntema Yaşam’ın profesyonel şefleri size özel menü hazırlıyor ve sadece sizin için pişirmeye başlıyor, size de mutfaktaki sohbetin tadını çıkarmak kalıyor. Evlilik yıl dönümünüzde, doğum günü partinizde, iş arkadaşlarınızla ya da eski dostlarınızla şefin elinden çıkan nefis lezzetlerle unutulmaz bir mutfak günü yaşayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Ağustos 2018 – Salı
 • 90’lar Türkçe Pop Parti

Çocukluk anılarınız, ilk aşkınız, büyüdüğünüz yer, hayalleriniz, oyuncaklarınız, kasetler. Hepsi hala içinizde bir yerde hepsi bu festivalde. Kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mixed Band

Adından da anlaşılacağı gibi kafaları karışık bir grup ve playlist. “Kültürler şarkılardan geçer” sözüyle hareket eden grup, geçmişten günümüze İngilizce, İspanyolca ve Türkçe “latin, caz ve pop” parçaları yorumluyor. Bu renkli akşamı kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-08-16 at 19.13.32

22 Ağustos 2018 – Çarşamba
 • Hatha Yoga Dersi

Bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz, günün ve yaşamın yorgunluğundan arınmak için gevşemeye ve dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsa “Şebnem’le Yoga” derslerine başlayabilirsiniz!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Evet Ne Söylüyorduk

YouTube’a yüklediği kişisel performans videoları ile kısa sürede fenomen haline gelen Evet Ne Söylüyorduk, Dorock XL sahnesinde sizlerle… Sakın kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

23 Ağustos 2018 – Perşembe
 • Serhat Kılıç

Mis gibi bir yaz akşamında Moda Kayıkhane’nin harika atmosferinde Serhat Kılıç performansını kaçırmayın deriz… 😉

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Pastacılığa İlk Adım ve Cheesecake Atölyesi

Şimdi kendinizi çocukluğunuzdan beri damağınızı tatlandıran, en vazgeçemediğiniz lezzetlerden olan birbirinden nefis pastaların, kurabiyelerin enfes kokusu altındaki bir atölyede, size özel yorumunuzla bunları yaparken hayal edin. İşte bu, artık hayalin bir ‘tık’ daha ötesinde… Tatlıların arkasında yıllardır saklı kalan o çok gizli formüller, en kaliteli malzemeler ve size özel ekipmanlarla verilen derslerde Kahve Dünyası Atölyesi’nde gün yüzüne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

24 Ağustos 2018 – Cuma

can gox

 • Can Gox

Caz ve blues sanatçısı Can Gox Dorock XL’da sahne alıyor!

“16 yaşından itibaren İstanbul’un çeşitli mekanlarında şarkı söylemeye başlayan Can Gox, müzik eğitimini Bilgi Üniversitesi’nden kazandığı burs eşliğinde devam ettirdi. Gox; eğitim süresince Randy Esen, Nükhet Ruacan, E. Ali Perret, Aydın Esen, Mike Wilkens, L. Butch Morris, Neşet Ruacan gibi değerli eğitmenlerle yaşadığı paylaşım ve birikimi sahne performansına yansıtmayı müzikal felsefe olarak amaç edindi. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Leman Sahne Stand Up Gecesi

Stand up başladığı yere geri dönüyor!!

90’larda Cem Yılmaz ve Ata Demirer  ile Stand up kültürünü başlatan ve tüm ülkeye yayılmasını sağlayan Leman Kültür Sahne,  yeni yeteneklerle tekrar hizmete giriyor. 6 komedyenin, 2 perdeye bölünmüş şekilde 10’ar ve 15’er dakikalık stand-up performanslarından oluşan Leman Kültür Stand up gecesini kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya görüşmek üzere…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir