İstanbul’da Bu Hafta (19 -25 Ekim 2019)

19 – 25 Ekim 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

19 Ekim 2019 – Cumartesi
 • Gökçen Atamgüç ile Origami Workshop

“Origami, öğrenmenin farklı yolları arasında bağlantı kurarak daha etkin bir öğrenmeyi ve bilgi edinmeyi sağlar, bedensel zekanın artışına yardımcı olur. Her çocuğun, her yaşta ailesi ve öğretmenleriyle vakit geçirerek, eğitilmeye ihtiyacı var. Gökçen Atamgüç ile Origami Eğitimi sayesinde çocuklarınıza davranışsal, sosyal ve duygusal, psiko-motor, dil ve matematik eğitimini beraber verebilirsiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Egemen McCandan ile Bira Yapımı

Bira hakkında merak ettiklerimizi öğreneceğiniz, bira yapımı hakkında iyi bir bilgi birikimi edineceğiniz ve bira kültürünü konuşacağınız bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Ekim 2019 – Pazar
 • Duyguların Simyası – Kendi Merkezinde Olmak

“Kimliğinizin parçası olan rollerinizi tespit etmek ister misiniz? Bu çalışmada hayatınızdaki rolleri nasıl yönettiğinizi ve kimliğinizin parçası olarak bu rollerin hem bilinçli hem de bilinçsizce düşüncelerimizi, amaçlarımızı, duygularımızı ve davranışımızı nasıl etkilediğini araştıracağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

duygu demır

 • Geveze Piyanist – Klasik Asiler

“Mozart, Mendelssohn ve Beethoven; klasik müziğin üç asi ruhu! Geveze Piyanist Emir Gamsız eğlenceli ve ilginç sunumu ile müziğin kurulu sınırlarını sürekli aşan, bu üç cesur bestecinin üç büyük sonatınını icra edecek. Bu üç eserin bir ortak, başkaldıran özelliği var. Bu sırrı çözmek için Pazar günü 16:00’da Bach Cafe’ye bekleriz!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Ekim 2019 – Pazartesi
 • Find Your Co-Founder #8 – StartupHR

“Eğer sen de startupıma ortak arıyorum, kurumsal hayattan sıkıldım bir startupa dahil olmak istiyorum diyorsan bu etkinliği kaçırma. Girişimcilik ekosisteminden insanlarla tanışıp fikir alışverişi yapabileceğin bu etkinlik için kartvizitlerini ve sunumunu da hazırla.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Temel Koçluk Eğitimi

“Koçluk, farkındalık geliştirmenize yardımcı olan mucizevi bir meslektir. Bu eğitim ile bu eşsiz ve güçlü mesleğin detaylarını öğrenecek, Koçluğu hayatınıza katarak çok daha başarılı olacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Ekim 2019 – Salı
 • MindfulNEFES

“Nefesinin sana söylediklerini duymak, bedenin-zihnin-ruhun ve kalbin ile iletişim kurmak, seni aşağıya çeken, engelleyen ve hapseden ne varsa serbest bırakmak ve kendine güçlü bir adım atmak istiyorsan seni bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

mındfulnefes

 • Karsu

Karsu yeni albümü ve yeni repertuvarıyla ilk konserini 22 Ekim’de Zorlu PSM’de verecek!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

23 Ekim 2019 Çarşamba
 • Embodied Parenting Keşif Atölyesi

“Bu atölyede; farkındalığımızı iç dünyamıza yönelterek, kendi özgün doğamızın gücünü keşfedeceğiz “Öz” kaynaklarımızı harekete geçirerek genç çocuğumuz ile kurduğumuz ilişkide nelerin farklı olabileceğini araştıracağız. “meli”/ “malı” kalıpları “öz”den “öz”e etkileşime dönüştüğünde, ilişki dansının nasıl dönüştüğünü birlikte deneyimleyeceğiz. Vivi Soryano’nun senelerdir uyguladığı bir kariyer danışmanlığı yöntemi ile genç çocuğunuzun geleceğini tasarlanmasına nasıl yardımcı olabileceğinizi göreceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hikâyenin Gücü Atölyesi

“Gençlere fırsatlar yaratarak onların potansiyellerini açığa çıkarmayı hedefleyen aynı zamanda “Eğitim Hakkı” savunuculuğu yapan bir gençlik derneği olan Simurg Derneği’nin hem kendinizi geliştirebileceğiniz hem de eğleneceğiniz bir eğitim serisine 4.sezonunda da devam ediyor. Sıradaki eğitimde Erhan Makas eşliğinde Hikayenin Gücüyle alakalı bir çalışma yapacağız. Fark Labs’in ev sahipliği yapacağı bu eğitim 23 Ekim saat 18.00’da başlayacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

24 Ekim 2019 – Perşembe
 • 24 Ekim 2019 Girişimci Kadınlar Eğitimi

“Hepsiburada’da ürünlerimi reklam desteği ile nasıl ön plana çıkarabilirim? Kampanyalarımı nasıl planlarım? Fotoğraf çekimi, bedava kargo faydalarından nasıl yararlanırım? Türkiye’de ve dünyada sosyal medya trendleri?” gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Genco Erkal – Merhaba

“Beş büyük usta, Aziz Nesin, Bertolt Brecht, Can Yücel, Nâzım Hikmet ve William Shakespeare’in hikâyeleri, Genco Erkal ile Akıngüç Sahnesi’nde! Genco Erkal’ın hem uyarladığı, hem yönettiği, hem de rol aldığı yeni oyunu “Merhaba”, edebiyat âleminin beş büyük ustasıyla tiyatroseverleri müzikli bir yolculuğa çıkarıyor. Tek kişilik oyunların üstadı Genco Erkal, yeni oyununun, üzerimize sinen umutsuzluğu silkeleyen bir tür moral aşısı işlevi görmesini umut ediyor.”

 Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

genco erkal

25 Ekim 2019 Cuma
 • 3S (Simurg Söyleşi Saati)

“25 Ekim günü saat 19:00’da başlayacak etkinliğe, Sürdürülebilir Hedefler Koordinatörü-Aktivisti Zehra Solmaz “Sürdürülebilirlik Kavramı ve Gençlerin Rolü” başlıklı konuşmasıyla; “İçimizden Biri Konuşuyor”un bu sezonki ilk konuşmacısı olarak Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi ve Simurg Derneği üyesi Taha Öner “Doğu Ütopyası ve Varolmak” başlıklı konuşmalarıyla katkıda bulunacaklar.”

 Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sattas

25 Ekim Cuma akşamı Nayah’ta Sattas konserini kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir