İstanbul’da Bu Hafta (19-25 Ocak 2019)

19-25 Ocak haftasında, İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

19 Ocak 2019 Cumartesi
 • maNga

Sevilen Rock müzik grubu maNga, 19 Ocak Cumartesi IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Arda Eşberk ile Sinedrama Tanışma Atölyesi

Unutma, her filmin bir kahramanı vardır! Sen de kendi filminin kahramanısın! Her kahramanın 12 basamaklı döngüsü vardır. Bu döngüleri mitolojik hikayelerde, dünya çapında hasılat rekorları kıran roman ve filmlerde bulanabilir. Arda Eşberk’in “Rol Arkadaşım Olur musun?” adlı kitabı ve Yaratıcı Drama yönteminden faydalanılarak oluşturulmuş interaktif eğitimde Kahramanın 12 basamaklı yolculuğu ile kendi maceranızı keşfedeceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

20 Ocak 2019 Pazar

sinemada akımlar

 • Levent Kurumlu ile Sinemada Akımlar

Sinemanın En Etkili Akımları… 4 Haftalık Atölyenin ilk buluşması: Alman Dışavurumculuğu. Buluşmada Alman Ekspresyonizmi, Alman Dışavurumcu Sineması ve Alman Ekspresyonist Sineması üzerinde durulacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Google Ads Eğitimi

Alanında uzman MooFDijital Reklam Ajansı Kurucusu Yasin Kaplan tarafından verilecek Google Ads eğitimi ile kampanyalarınızdan en yüksek verimi alacaksınız! Markanız için internet pazarlamasının en önemli araçlarından olan AdWords, Google AdWords Sertifika programı ile kullanım alanları, zengin içeriği ve geri dönüşüm sonuçları detaylarının anlatılacağı bu eşsiz eğitimi kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Ocak 2019 Pazartesi
 • Burcu Saral – Topluluk Önünde Etkili Konuşma Sanatı

Sürekli topluluk karşısında bulunan Burcu Saral, düzenli olarak Mastercamp Eğitim Platformunda seminerler vermeyi sürdürerek tüm bildiklerini, tecrübelerini ve deneyimlerini paylaşıyor. Bir iş görüşmesi, bir toplantı, sunum seminer workshop vs gibi etkinliklerde, bir dostunuzun nişan yüzükleri dahi takılırken yapacağınız konuşmalarda yaşadığınız heyecan, korku ve bu nedenle etkili olamama düşüncesiyle başa çıkamıyorsanız, bu dezavantajları avantaja dönüştürmek ve topluluk karşısında daha anlaşılır, iyi anlatan, aktaran ve akışı kuvvetli bir dile sahip olmak istiyorsanız, bol uygulamalı, gerek teknik gerekse içsel yöntemlerin yer aldığı bu etkinlik tam size göre!

 Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişimcilikte Kişisel Yol Haritası, Networking ve İletişim

Girişimcilik yolcuğunda çalışmalar yaparken çok farklı kişisel deneyimler ve iş birliklerini hayata geçiren Oya Kalender seminerinde katılımcılara girişimciliğin bilinen türlerinin dışında gelişmeye müsait başka alanlarında da olabileceğini, bu sırada farklı iletişim ağları kurabileceği konusunda bir yol göstericilik öyküsü paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Ocak 2019 Salı
 • Hayır Demenin Hafifliği…

Barış ve huzur için iki ana ön koşul, kişisel sınırlarımı tanımak ve sınırlarıma girildiğinde öz-savunma yapabilmektir. Her davranışın ardındaki motivasyon yaşamda varolmayı sağlayan, canlı tutacak ihtiyaçlardır. Yıllardır dile getirelemeyen “hayır”ların dayanılmaz ağırlığı, diğer bir şeye “evet” derken ardında karşılayan ihtiyaçları görebilinirse hafifle olur mu acaba? “Hayır” diyemedim yine…diyenlerin içini aydınlatıp ferahlatacak “Hayır”lara birlikte bakılacak bir etkinlik.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

https___cdn.evbuc.com_images_54921058_160877877927_1_original

 • Kolektif Dual Talks

Her ay Levent ve Maslak’ta Userspotsspots iş birliğiyle düzenlenecek Kolektif Dual Talks’da dijital dünyanın gelişen trendleri ve startuplarla kurumların merkez noktası olan inovasyonun önemi, püf noktaları birlikte keşfedip öğrenilecek. Bu etkinliğin teması: “İnsanı merkezinde tutan Apple, tasarladığı ürünlerin insanlar tarafından kullanılacağını biliyor ve tasarımda kusursuz sadeliğe ulaşarak kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutmayı amaçlıyor. Sadelik, uyum ve derinlik harmonisine sahip olan Apple tasarım prensiplerini ve trendlerini göstererek mükemmel bir iPhone uygulaması tasarlamak için gerekli olan minimalist kültürün paylaşımı.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

23 Ocak 2019 Çarşamba
 • Teknolojik Anneler Atölyeleri

Yeni dönem sosyal medya atölyeleri başlıyor! Sıfırdan blog oluşturma ve/veya etkileşimli sosyal medyanın detayları üzerinde çalışılacak. Anneleri atölyede olan çocukları da unutulmadı! Atölyelerin olduğu saatlerde Yaratıcı Drama Lideri Özge Özergül ile çocuklar için de teknoloji konulu Drama atölyeleri hazırlandı.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • HUB 101: Anda Kalmanın Gücü

Bilinçli Farkındalık terapisti ve eğitimcisi Klinik Psikolog Anıl Yetişen ile gerçekleşecek psikoloji temelli mindfulness atölyesinde zihinsel ve duygusal becerileri geliştirilirken, dikkati iç ve dış dünyada olan duyumlara vererek onları yargılamadan gözlemlemek ve yönetmek üzerine çalışılacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

24 Ocak 2019 Perşembe

https___cdn.evbuc.com_images_54193934_19014883935_1_original

 • PROJEKTÖR 2019 – JCI Istanbul Projeleriyle Tanışın !

1954 yılından bu yana Birleşmiş Milletler (UN)’in resmi paydaşlarından olan, Junior Chamber İnternational (JCI), dünyanın önde gelen liderlik ve girişimcilik organizasyonlarından biridir. JCI İstanbul’u yakından tanımak; 2019 Projelerini öğrenmek; 2019 Direktörleri ile tanışmak; Projeler hakkındaki sorularınıza yanıt almak ve Proje takımlarına katılmak ve pozitif değişime katkıda bulunmak üzere Projektör’e davetlisiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişim Atölyesi | Değerlendirme

Girişim Atölyeleri, programa girişimci adayı başvurusunda bulunan kişilerin fikirleri ve dönem içerisinde gelen öneriler doğrultusunda spesifik konularda düzenlenmektedir. Konular, üzerinde fikir ve çözüm geliştirebilecek kadar özel, aynı konuda çalışanların ortak fikir yürütebileceği kadar genel başlıklardan oluşur.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

25 Ocak 2019 Cuma
 • Benimle İtalya’ya Gel:Napoli Yemekleri

“Napoli… Pizzanın doğduğu yer, manda sütü mozerellanın ana vatanı, İtalyan mutfağının kalbi! Vespa ile İtalya Eataly’de etkinliği kapsamında gerçekleşen bu ders ile hem Napoli mutfağının sırlarını keşfedin hem de sevdiklerinizi gerçek Napoli tarifleriyle büyülemenin püf noktalarını öğrenin.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bir Delinin Hatıra Defteri – Erdal Beşikçioğlu

Bir delinin değil, adım adım deliliğe giden, yaşadığı gerçeklerle baş edemeyen bir adamın hatıra defteri…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

*****

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere…

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir