İstanbul’da Bu Hafta (2 – 8 Mart 2019)

2 – 8 Mart haftasında İstanbul’da gerçekleşecek, ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

2 Mart 2019 Cumartesi
 • Design Thinking Eğitimi

Empati, Tanımla, Idea, Prototip ve Test fazlarından oluşan bu insan odaklı yaratıcı düşünce eğitimi ile katılımcıların çalışma hayatlarında sürdürdükleri mevcut işlerine farklı bir bakış açısı katarak yenilikçilik yaklaşımı kazandırmak amaçlanıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mindfulness / Heal Your Life

“Dilediğiniz hayatı yaşamayı hak ediyorsunuz! Sizi sınırlayan ve ilerlemenizden alıkoyan eski, negatif düşünce kalıplarını fark edip kendinizi ve hayatınızı dönüştürebilirsiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen Shot 2019-02-28 at 18.19.39

 3 Mart 2019 Pazar
 • Dr. Pınar Sarıyıldız ile İçinizdeki Doktoru Uyandırın

“Madde beden ve duyu organlarımız ile dış dünya nasıl algılanıyor? Dünyanın gerçek algısı aslında neye benziyor? Enerji bedeni ne demek? Çakra tekerlek-dönüş demek? Çakralarımız nelerdir ve nerededirler? Özellikleri nelerdir?” … ve daha bir çok soruya cevap bulabileceğiniz bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 •  4. Kısa Film Kolektifi Kısa Film Festivali

28 Şubat – 3 Mart arasında 4. gerçekleşecek olan Kısa Film Kolektifi Kısa Film Festivalindeki muhteşem filmleri kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

4 Mart 2019 Pazartesi
 • Kişisel Markalaşma Yönetimi

Marka Nedir, Markayı Oluşturan Temel Unsurlar, Markalaşma Süreçleri, Global Ekosistem ve Marka, Kişisel Markalaşma Yönetimi, Kişisel Marka Odaklama ve Kişisel Marka Teknikleri’nin anlatılacağı bu eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Oblomov

Erdem TOPUZ ve DIONYSOS Tiyatro, Ivan Gonçarov’un eseri OBLOMOV’u Türkiye’de ilk defa sahneliyorlar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

5 Mart 2019 Salı
 • Fuckup Nights Istanbul Vol. XXIII

“Fuckup Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir harekettir. Etkinliğin felsefesi ise, hiç başlamadığınız projelerde başarısız olma olasılığınızın %100 garantili olmasında yatar. “fuckuppreneur”ların hikayelerini paylaştığı bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen Shot 2019-02-28 at 19.58.46

 • Kolektif Dual Talks

Her ay Userspots ve Kolektif House iş birliğiyle düzenlenen Kolektif Dual Talks’da bu ay; “Yatırıma Giden Yolda Yenilikçi İş Modeli Tasarımı” konuşulacak. Konuşmacılar ise; Userspots ekibinden Mustafa Dalcı ve Caner Aras ve yatırımcı ve girişimci Erman Turan…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

6 Mart 2019 Çarşamba
 • Mehmet Altuğ Ersoy ile Felsefeye Giriş Atölyesi

Felsefeye ilgisi olanlar bu nefis atölyeyi kaçırmasın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kadın Girişimciliği Etkinliği

StartersHub ve TurkishWIN tarafından Kadınlar Günü’ne ithafen 6 Mart Çarşamba Günü düzenlenecek bu etkinlikte; Sanem Oktar, Sezen Saral ve Gülsüm Çıracı, Kadın Girişimciliği, destekler ve doğru bilinen yanlışlar hakkındaki deneyimlerini paylaşacak. Aytül Erçil, Münteha Adalı ve Vildan Ay ile Yatırım Almak, Kaosu Yönetmek ve Seri Girişimcilik konularının da tartışılacağı etkinliğin moderatörlüğünü ise, StartersHub Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dorman ve TurkishWIN Kurucusu Melek Pulatkonak üstleniyor.

 • Sosyal Sorumluluk mu, Sosyal Zorunluluk mu?

Bidestek instagram hesabı üzerinden, 6 Mart Çarşamba günü saat 19:00-19:30 arası yapılacak olan canlı yayında Evrim Kuran ile sosyal sorumluluk ve bunun şirketler ile çalışanlarına ne ifade ettiği, işveren markasına etkisi ve yeni kuşakların yaklaşımları konuşulacak… Kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

7 Mart 2019 Perşembe
 • Diyalog ile Davranış Değişikliği – Ateş Ataseven

Seminerde; “Diyalog ile Davranış Değişikliği” kitabının yazarı Ateş Ataseven, bu ilişki ağının nasıl daha sağlıklı ve daha dengeli bir şekilde sürdürülebileceğine dair çalışmalarını ve bu alanla ilgili tecrübelerini aktaracak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen Shot 2019-02-28 at 20.18.23

 • Yaratıcı Lider | Özkan Zere ile ÖZ Sohbetler

Özkan Zere’nin deyimiyle, “güvenli bölgenizi terk edip öğrenme bölgenize geçeceğiniz” bu harika etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

8 Mart 2019 Cuma

DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN!

 • İş Geliştirme Seminer Serisi

İş fikrini hayata geçirme konusunda belirsizlik yaşayanların iş fikri arayan ve kendi girişimini hayata geçirmek isteyenlerin, yaşadığı ya da gördüğü bir problemi girişim ile çözmek isteyenlerin, geliştireceği ürün için sürdürülebilir ticari model oluşturmak isteyenlerin, hayata geçireceği girişim ile çevresine ve dünyaya değer sunmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir etkinlik…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • 8 Kadın, 8 Hikaye

Kadınlar Günü’nde gerçekleşecek olan ve 8 kadın konuşmacının seçimleriyle farklılaşan kariyer hikayelerini paylaşacakları bu etkinliği kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Gelecek hafta yeni etkinlik haberleriyle görüşmek üzere…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir