İstanbul’da Bu Hafta (2 Kasım – 8 Kasım 2019)

2 – 8 Kasım 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

2 Kasım 2019 Cumartesi
 • İstanbul Psikolojisi Zirvesi 

“Kendinizi geliştirmek, kariyerinize yön vermek, tecrübelerden faydalanmak, Popüler konuşmacılarla birebir tanışma fırsatı yakalamak için Alfa’nın Psikoloji Zirveleri şehrinize geliyor!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Fikirden Prototipe: Dijital Ürün Geliştirme

“Dijital Ürün Geliştirme Atölyesi’nde kalımcıların sahip oldukları veya öğrenebilecekleri yazılım geliştirme, tasarım, iş zekası yelerini bir araya getirerek online çalışan hizmet/ çözümler hayata geçirmeleri için izlemeleri gereken adımlardan giriş seviyesinde bahsedilecek ve bu konuda uygulamalar yapılacaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

fikirden prototipe

3 Kasım 2019 Pazar
 • Sheroes & Heroes 5 – İlham Veren Konuşmalar

“Mutlu olduğunuz şeyi yaptığınızda bir çok insanın salt peşinden koştuğu başarı, para, prestij ve benzeri şeyler gelir. Daha da güzeli, bunlar ile harika bir içsel doyum gelir. İlham Veren Konuşmalar Serisi’nde, hayattan ilham alan insanların hikayelerini, tecrübelerini ve paylaşımlarını tüm gün boyunca katılımcılar ile interaktif, eğlenceli ve samimi bir şekilde paylaşacağı bir gün geçireceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Attachment Parenting Türkiye Zirvesi

Bağlantı temelli ebeveynlik eğitimini anneler ve babalar kaçırmasın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

4 Kasım 2019 Pazartesi
 • Richard Bandler Onaylı “NLP Practitioner – NLP Uygulayıcısı” Programı

Artık kendinizi sıradan hissetmek istemiyorsanız, gerçek potansiyelinizin daha fazla olduğunu hissediyor ama bir türlü ortaya çıkaramıyorsanız, hep benzer sorunlarla uğraşıyor; öğrendim artık diyor ama yine benzer sorunların tekrarladığını gözlemliyorsanız bu eğitim programını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Yeni Bakış Açısıyla, Akıcı İngilizce Konuşun!

Yeni bir bakış açısıyla ingilizce öğrenmek isteyenler bu eğitimi kaçırmasın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

5 Kasım 2019 Salı
 • Kişiler İçin Etkili LinkedIn Kullanımı

“Etkili Linkedln Kullanımı” etkinliğinde, Linkedln algoritmasından, içerik inceleme sürecinin nasıl işlediğinden bahsedip kişisel marka konumlandırmasının nasıl yapılacağından ve Linkedln’i daha etkin kullanmanın yollarından bahsedilecek. Linkedln’de daha etkili olmak ve profesyonel ağını yönetmek isteyenler kaçırmasın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • E-ticarette müşteri kazanmanın yolları

Sateen.com Kurucusu Orkun Kurt, Keyo Dijital Çözümler Yönetici Ortağı Sibel Dervişoğlu ve Marka Park Mağazacılık Proje Yöneticisi Yusuf Ziya Karacadağ’ın katılacağı bu etkinlikte e-ticarette müşteri kazanmanın yolları detaylıca konuşulacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

e-ticarette müşteri kazanımı

 6 Kasım 2019 Çarşamba
 • Pratik Bilgelik Atölyeleri: Platon ile “Kutu Dışında Düşünmek”

“Atölye, katılımcıların, felsefeyi ve felsefi bilgeliği pratik, eğlenceli ve ilham verici şekilde, günlük hayatlarına kazandırmak için tasarlanmıştır. Katılımcılar, bir yandan gündelik yaşamın monotonluğu, stresi ve sınırlayıcılığından sıyrılma, diğer yandan da düşünme becerilerini geliştirecek bir sohbet eşliğinde kaliteli ve keyifli vakit geçirme imkanı yakalayacaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dam’da Kendinle Karşılaşma Atölyesi: Cesaret

“Cesaret denildiğinde ilk aklına gelen şey ne? Hangi duyguların harekete geçiyor “cesaret” sözünü duyduğunda? Bugune kadar belki de cesaretin en yakin dostu korku ile karsilastin selamlastin; harekete gecemedin. Korkunun koluna girmis Cesaretle karsilasmanın vakti zamanı geldi belkide? Atölyede hikayeleştirme, yaratıcı drama ve sanat terapisi teknikleri ile kararlarımızda cesur olmaya dair içsel bir yolculuğa çıkacağız. Sen de gel, çemberde birlikte yaşayalım ve an’ı paylaşalım, kendimizi keşfe çıkalım.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

7 Kasım 2019 Perşembe
 • Selçuk Yöntem – Benim Adım Feuerbach

“Alman oyun yazarı Tankred Dorst tarafından yazılan, Ayşenil Şamlıoğlu’nun yönetimindeki oyun, Selçuk Yöntem’in etkileyici performansıyla izleyenlerini bekliyor. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Şirketiniz İçin Ticaretin Değişen Kuralları

“Hayatın her alanında olduğu gibi ticarette de kurallar değişime uğruyor. Bu değişimlere olumlu bir şekilde şirketinizi entegre etmekte zorlanıyorsanız 7 Kasım’da “Ticaretin Değişen Kuralları” seminerinde, şirketinizin değişime adım adım nasıl ayak uydurabileceğini Ayşegül Tozkoparan ve Belma Öztürk Gürsoy anlatacak. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

şirketiniz için ticaretin değişen kuralları

8 Kasım 2019 Cuma
 • Fizy İstanbul Müzik Haftası

Türkiye’nin ilk ve tek popüler müzik ve kültür festivali Fizy İstanbul Müzik Haftası’nda,  Kenan Doğulu, maNga, Gökhan Türkmen, Kalben, Sena Şener, Gökcan Sanlıman, Ekin Beril, Eda Baba sahne alıyor. Kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Harem Kabare

Okan Bayülgen yazdığı, yönetttiği ve Özge Borak, Ezgi Çelik, Beste Tok, Ödül Turan, Gizem Dinç, Aybüke Albere ile oynadığı Harem Kabare 8 Kasım’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere… 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir