İstanbul’da Bu Hafta (20-26 Nisan 2019)

20-26 Nisan 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

20 Nisan 2019 Cumartesi
 • Cumartesi Aurası: Muse VR “İnteraktif Medya Sanatı 2”

Cumartesi Aurası, disiplinler arası konferans dizisi, 20 Nisan Cumartesi günü “İnteraktif Medya Sanatı” başlıklı konferansın ikinci bölümü ile Muse VR’ın kurucuları, Taha ve Talat Alkan’ı ağırlıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

kariyer iletisi

 • Kariyer: İletişim

Pazarlamadan halkla ilişkilere, yeni medyadan oyun sektörüne kadar iletişimin olduğu birçok alanla ilgili sektörün deneyimli isimlerinden önemli bilgiler edinebileceğiniz ve uygulamalı örneklerle iletişim alanında kendinizi geliştirmeniz imkan tanıyacak Kariyer: İletişim etkinliği 20 Nisan 2019 Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü 2. Kat’ta!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Nisan 2019 Pazar
 • MEF Üniversitesi 2019 Girişimcilik, Ekonomi ve Teknoloji Zirvesi

Tamamı MEF Üniversitesi mezun ve öğrencileriyle düzenlenen MEF Üniversitesi 2019 Girişimcilik, Ekonomi ve Teknoloji Zirvesi “THEIR VISION, OUR FUTURE” temasıyla 21 Nisan Pazar günü saat 10.00’da gerçekleşecektir. Zirvede Girişimcilik, Ekonomi ve Teknoloji üzerine 3 ayrı oturumun yanı sıra fuaye alanında Visual Reality deneyimi, sürpriz hediyeli yarışmalar, sponsorlarımız tarafında sunulan staj başvuru şansları bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Nisan 2019 Pazartesi

ogrenciykengirisimciolmka

 • CreativEvolution #1 – Öğrenciyken Girişimci Olmak: Üniversiteyi Bırakmak & Bırakmamak

CreativEvolution etkinlik serisi, KreatifBiri.com ve YTÜ KreatifBiri Topluluğu tarafından hayata geçirilen ve başta girişimcilik olmak üzere birçok alanda merak edilen sorulara yaşamıyla cevap olmuş kişileri konuk eden bir seridir.

İlk etkinliğin konukları ise iki başarılı genç girişimci olan Yusuf Burakhan SERT ve Odin Enes ÖZLEN konuklar. Enes ve Yusuf girişimlerini okulla ve okulsuz yürütmenin artılarını ve eksilerini birlikte aktaracaklar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İş Geliştirme Seminer Serisi#9 I Pazara Giriş Stratejisi I Geometry Venture Development

Geometry Venture Development, girişim kurma isteği/düşüncesine sahip kişilerin; fikrini/kendini/işini ilerletmesi için kurulmuş bir ‘Venture Development’ platformudur. İş Geliştirme Seminer Serisi’nde amaç bir işi ya da işini geliştirmek isteyen kişilerin kullanıcı müşterilerini keşfetmesinde destek sağlamak ve yardımcı olmaya çalışmaktır. Serinin 10. Oturumunda “Pazara Giriş Stratejisi” konusu ele alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

23 Nisan 2019 Salı

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız Kutlu Olsun !

 • Umay’da 23 Nisan Yaratıcı Drama, Yoga ve Masal Dinletisi

“Drama; eğitim yöntemleriyle çocukların özgüvenlerini geliştirmek, daha rahat sosyalleşmelerini sağlamak ve etraflarında yaşayan her canlının farkına varabilmeleri, empati güçlerini geliştirebilmeleri için bu eğitim niteliğini oyunların içine serpiştirdik. Çocuklarla bu güzel ve anlamlı günde yoga pozlarıyla hareket etmek, nefeslerini tanımalarını sağlamak ve masal içinde yolculuk yaparak keyifli, eğlenceli ve öğretici zaman geçirmek için Umay’a bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İşletme Sahipleri İçin Dijital Pazarlama

“İşletme Sahibi olarak her şeyi yapacak vaktiniz yok değil mi?”, “Meşgul İşletme Sahipleri, girişimciler satışlarınızı hızlıca artırmanız için dijital kanalları ne kadar etkin kullanıyorsunuz?”, “Linkedin, Twitter, Facebook gibi platformları kullanmak işinizi geliştirmenizde fark yaratır mı?”

Bu soruların cevaplarını arıyorsanız, bu etkinlik tam size göre!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

24 Nisan 2019 Çarşamba
 • nah yaparsın! “demo”

“Bu bir kişisel gelişim semineri ya da grup terapisi değildir. Bu etkinlik, denemeye değer olan hiçbir şeyden vazgeçmeyenler ve onlara nah yapanlar hakkındadır.

8-5 konforuyla değil üretme tutkusuyla yaşıyorsan, mesaiyi masada değil hayallerinin peşinden koşarak geçiriyorsan, mecbur olduğun için değil sevdiğin için bir şeyler yapıyorsan, üstelik birileri de sana nah yaparsın! diyorsa… Gel hep beraber nah yapalım.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Ekip Olmanın 5 Temel Kuralı

Ekip Olmanın 5 temel Fonksiyonu ve Doğru liderliğin 6 temel İlkesini öğreneceğiniz bu seansın sonunda çok daha bilinçli ve etkin bir lider olacaksınız . Ekibinizin motivasyonu ve performansına direkt etkisi olacak çok değerli bilgiler edineceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

25  Nisan 2019 Perşembe

kale talks

 • KaleTalks: Aydan Çelik – Bisiklet Hayal Gücüdür: Durduğunda Devrilir

KaleTalks ile ilham veren buluşmalar devam ediyor!

Kale Çanakkale Bisiklet Festivali öncesi #KaleTalks’un konuğu Cyclist Türkiye, Socrates ve Toplumsal Tarih dergileri yayın kurulu üyesi Aydan Çelik.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Pearson Professional Meetups: Dijital Dönüşüm

Pearson Professional Meetups ile şimdiki zamandan uzaklaşarak geleceğe odaklanalım. Bankacılıktan pazarlamaya, gelişen dünyada iş hayatını neler bekliyor? Hedefiniz sektörün gerisinde kalmamak mı yoksa sektörden bir adım önde olmak mı?

VDF Filo Kiralama’nın Genel Müdürü Ali Kemal Uluer ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden Doç. Dr. Haluk Zülfikar tüm bu soruları yanıtlıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

26 Nisan 2019 Cuma
 • IoT Line Fair’ 19

Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisine dair her şey bu sene de İTÜ’de, IoT Line Fair’de konuşulacak. İTÜ IEEE’ye bağlı EESTEC İstanbul Yerel Komitesi tarafından düzenlenen ve bu sene 26-27 Nisan’da beşincisi gerçekleşecek olan IoT Line Fair, Türkiye’nin ilk ve en büyük IoT & Akıllı Ürünler Fuarı olma sıfatını taşıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sena Şener

18 yaşında olan Sena Şener, 9 yaşından beri elinden düşürmediği gitarıyla yorumcu, söz yazarı ve besteci kimliğini insanlarla paylaşıyor.

Asıl “ben” diye nitelendirdiği “Bak Bana, Ona ve Sevmemeliyiz” adlı alternatif/rock şarkılarını Pasaj Müzik etiketiyle kliplendirip yayımlamış olan Sena, aynı zamanda Mahmut Orhan’la dünya listelerine girmiş “Feel”, Julius Abel’la yine dünyaca ünlü DJ’ler tarafından desteklenmiş “Waiting on the Shore”gibi elektronik çalışmalara besteci ve vokal olarak imza atmıştır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere…

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir