İstanbul’da Bu Hafta (20 – 26 Temmuz 2019)

İstanbul’da 20 – 26 Temmuz 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

 20 Temmuz 2019 Cumartesi
 • Hayatını Değiştirecek “O” Şeyi Bilseydin?

“Bir çok kez düşünmek, bulmak, denemek belki başlamak için çalıştın! İstediğin sonucu elde edemedin. Ve belki de vazgeçtin. Eğer bilseydin… Hayatını değiştirecek “O” şeyi bilseydin; akışı sağlamak, kilit noktalarını bulmak, büyütmek ve parlatmak için!”

Türkiye’nin İlk Kadın Motivasyon Konuşmacısı ve Yüksek Performans Danışmanı Saadet Şen Öner Kolektif House’da…

hayatini degistirecek

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 •  ManagementTalks # Strateji nedir? Ne değildir?

VIA Consulting Strateji ve Yönetim Danışmanlığı kurucusu Dr. Kamil BAYAR, “Strateji nedir, ne değildir” başlığı ile deneyimlerini ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

21 Temmuz 2019 Pazar
 • Doğaçlama Atölyesi

“Hayat aslında bir doğaçlama. Çocukluğumuzda birçok öğrenme süreci doğaçlama ve deneme yanılma yoluyla gerçekleşiyor. Yaş almaya başladığımızdaysa doğaçlama süreci bilgi ve donanımla şekilleniyor. Bununla beraber yaşamın rutini bizi konfor alanlarımıza sıkıştırdığında güvenli olanı tercih edip monotonlaşmaya varan bir süreci yaşıyoruz.

İşte bu atölyeyle bizim amacımız doğaçlamanın özgürleştirici gücünü yeniden hatırlamak. Gelin birlikte yaratıcı drama ve doğaçlama teknikleriyle güzel bir gün geçirelim.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Açık Hava Sineması

Bu haftanın filmi Guy Ritchie’nin yaptığı İngiliz komedisi “Snatch”… Kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Temmuz 2019 Pazartesi
 • Vedat Özdemiroğlu ile Mizah & Edebiyat

“Mizah ünlem, felsefe soru işareti, noktayı edebiyat koyar!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hobilerini İşe Çeviren Girişimci Programı

“Kişisel Gelişim ve Teknolojinin Hayata Entegrasyonu”, “Çözüm Üreten, Yaratıcı Girişimcilik” , “Teknoloji, Üretim (Maker) Kültürü ve Ürün Tasarım” konularının yer aldığı bu nefis programı kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

23 Temmuz 2019 Salı

angel affect

 • Angel Effect – Bilgilendirme Toplantısı

Girişimcilik dünyasının melek yatırımcılık boyutuna hız katabilmek adına “Angel Effect” adı altında başlatılan girişimin bu bilgilendirme toplantısını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

 • Nah Yaparsın! “Haberler”

“Nah Yaparsın, kişisel gelişim semineri ya da grup terapisi değildir.
Nah Yaparsın, kararsızlara, kaybetme korkusuyla hareket edenlere, acaba diye kıvrananlara, ihtimalleri değerlendirmeyenlere ve insan üzerinde olumsuz etki yapan diğer tüm insanlara inat, farklı hikayelere kapısını açan bir buluşma noktasıdır. “

24 Temmuz 2019 Çarşamba
 • Foodback: Atıksız Mutfak Atölyesi
“Yeniden kullanılamayacak veya geri dönüştürelemeyecek atık üretmeden bir yaşam tasarlamak neredeyse mümkün, tek yapmamız gereken attığımız her adımda sanki sonsuz kaynağa sahipmişiz gibi davranmamayı seçmek.”
24 Temmuz akşamı 19:00’da Ek Biç Ye İç’in Gümüşsuyu’ndaki bahçesinde aşçı Fırat Canik’ten mutfağınızı atıksız hale getirmenin inceliklerini öğrenirken, Nanomik’in kurucularından Arda Örçen’den de taze meyve ve sebzelerin ömrünü uzatmak için girişimcilerin neler yaptığını dinleyeceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

foodback

 • İlham Verici Bir Girişim&Exit Hikayesi: iyzico – Barbaros Özbuğutu

“Son yıllardaki en başarılı girişimlerden olan ve geçtiğimiz haftalarda dünya devi PayU tarafından 165 milyon dolara satın alınan iyzico’nun başarılarla dolu ilham verici girişimcilik serüvenini ve exit hikayesini, iyzico Kurucu Ortağı ve CEO’su Barbaros Özbuğutu’dan dinlemek isteyenler bu etkinliği kaçırmasın.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

25 Temmuz 2019 Perşembe
 • Freelancer Coffee & Network – Temmuz

Sosyal medyanın her yaştan insanın hayatında önemli bir yer tuttuğu günümüzde ihtiyacınız olan sosyal medya becerilerini geliştirerek uzmanlığınızı pazarlama, markanızı inşa etme ve potansiyel müşterilerinize ulaşma yollarını konuşabileceğiniz bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İş mi, İşsizlik mi? Girişimcilik mi? 

“Yurt İçi ve Yurt Dışında Güvenlik Teknolojileri, İnternet, IT, Yazılım ve Telekom sektörlerinde Ülke Müdürü, Genel Müdür, Birim Yöneticisi ve Satış Pazarlama Müdürü olarak görev aldığı şirketlerle ve profesyonel deneyimlerinden yola çıkarak nasıl tek başıma girişimci olduğunu, 13 yakın yabancı uyruklu Startupları Türkiye pazarına hiçbir resmi faaliyetleri olmadan nasıl bir stratejiyle hizmetlerini satmayı başardığını, kendi girişimi SHOOTMYPIC hangi aksiyonlar, tesadüfler ve süreçlerle kurduğunu öğrencilik dönemlerinden bugüne gelene kadar yaşadığı süreci katılımcılara aktaracaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

26 Temmuz 2019 Cuma
 • Yapay Zeka ve Robotlar – Gökhan Ahi

Ünlü bilişim avukatlarından olan ve yapay zeka, robotlar üzerine özel araştırmalar yapan Gökhan Ahi 26 Temmuz’da ING Inovasyon Merkezi’nde…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yüzyüzeyken Konuşuruz
Yüzyüzeyken Konuşuruz, 26 Temmuz Cuma IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!
 Haftaya görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir