İstanbul’da Bu Hafta (21 – 27 Aralık 2019)

21 – 27 Aralık 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

21 Aralık 2019 Cumartesi
 • Kristal Elma Ödül Töreni

“Türkiye’nin en prestijli yaratıcılık ve pazarlama etkinliğinde sektörün tüm paydaşları bir araya geliyor. Yaratıcılığın ödüllendirildiği gecede yaratıcılar, ajanslar, reklam verenler ve tüm katılımcılar bir arada yaratıcılığı alkışlıyor. 21 Aralık Cumartesi, en uzun gecede Yaratıcılık Tek Biz Hepimiz sloganıyla düzenlenecek olan Kristal Elma Ödül Töreni “Çok Da Fifi Stand Up”ın eğlenceli sunumuyla gerçekleşecek.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

kristal elma

 • Sanatla Farkındalık Workshopu

“Sanat terapisi ifade edilemeyen, bastırdığımız duyguların açığa çıkmasında oldukça etkili olan ve duygusal farkındalığı temel alan bir tekniktir. Çeşitli malzemeler kullanarak bilinçsizce üreteceğiniz eserlerle iç dünyanızı keşfetmeye hazır olun. Teması kendiniz ve yakın çevrenizle kurduğunuz ilişkiler olan 3 saatlik grup terapisi kıvamında geçecek workshopumuza bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Aralık 2019 Pazar
 • Senfonik 2020 – Yılbaşı Konseri

“22 Aralık 2019 Pazar günü, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek yılbaşı konserinde Beethoven, Mendelssohn ve Respighi’nin başyapıtlarından oluşan repertuarla ve yenetekli solistler ile beraber Türkiye Prömiyerine imza atılacağı bu büyülü güne, sanat dolu bir yıl için herkes davetli!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kendi Doğum Haritanı Oku

“Kendi Doğum Haritanı Oku Atölyesi ile doğum haritasının bel kemiğini oluşturan burçlar, evler, gezegenlerin sembolik diline bir adım atacağız. Her birinin anlamları ve kombinasyonları ile yorumlama yeteneği kazanacağız. Çalışma öncesinde size dağıtılacak olan kendi haritalarınız ile atölyeyi takip ederken kişisel meseleleriniz ile ilgilenme fırsatınız olacak; Güçlü yanlarınız, yetenekleriniz, zarar görebileceğiniz durumlar.. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temin için

23 Aralık 2019 Pazartesi
 • Yetişkinleri İçin Masal Anlatımı

Yetişkinler için bu şahane “masal akşamı”nı kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişimcilikte Z Kuşağını Keşfetmek ve Yönetmek

“Z Kuşağını yönetmek için, önce empati geliştirip biraz anlamanıza yardımcı olacak bu etkinlikte; birkaç saatliğine Z kuşağının renkli dünyasında yolculuk yapacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

girişimcilikte z kuşağını keşfetmek ve yönetmek

24 Aralık 2019 Salı
 • 2020’de Yeni Ticari Dünyada Var Olmak ve Marka Olmak

“Zamanın ve değişimin çok hızlı yaşandığı çağımızda birçok işletme ve patron için mevcudu korumak ve günü kurtarmak aslında geriye sarmak anlamına geliyor, öyle değil mi? O halde patrona bağımlı olmadan da saat gibi çalışan ticari ve karlı bir işletme yaratmak ve marka olmak nasıl mümkünü konuşacağımız seminerimizde bu sorunuzun yanıtını bulacaksınız. Ertesi gün işinizde kullanmaya başlayacağınız fikirler cebinizde bu etkinlikten ayrılacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kahramanın Sonsuz Yolculuğu Atölye Çalışması 

“Her insan kendi yaşamının baş kahramanıdır. Her kahramanın 12 basamaklı döngüsü vardır. “Kahramanın Sonsuz Yolculuğu” kitabının yazarı Joseph Campbell’in çalışmalarından faydalanılarak oluşturulmuş bu atölye çalışmasında kendi maceranızı keşfedebileceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

25 Aralık 2019 Çarşamba
 • Geleceğin Teknolojilerinin İnovatif Lideri ve Sürdürülebilir Etkin İletişim Stratejileri

“Etkinlikte; küresel ortamda dolaşıma giren her nevi gelecek algısı ve mevcut projeksiyonlarına dair insana ait olguları, beyin ve vücut kimyasının yanısıra paradigm dışı bakış temelli olarak davranış ve kökenleri ekseninde ve adli, fizyoloji, psikoloji, anatomi ve nöroloji gibi multi-disipinliner bakış açılarıyla; geleceğini tasarlayan özgüvenli, lider donanımı, inovatif yaratıcı ,mutlu, başarılı, dengeli insanı oluşturma süreçlerini ve geleceğin dünyasının nasıl sürdürülebilir şekilde yönetileceği aktarılacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Profesyonel Koçluk ve Mentörlük Programı

“Koçluk mesleğini öğrenmeniz ve uygulayabilmeniz için, uygulama yapmanız ve uygulama içinde mentörlük almanız en garantili ve ekonomik yoldur.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

26 Aralık 2019 Perşembe
 • Koç Ayşen Mehtap Kurbanzade ile Güçlü Sorular Eşliğinde Rüya Analizi

“Ayın sonuna yaklaşırken Koç Ayşen Mehtap Kurbanzade ile Güçlü Sorular etkinliğini mutlaka takvimlerinize ekleyin. Ücretsiz gerçekleşecek bu etkinlikte soruların gücünü, koçluk yöntemleri ile hayatınıza alacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

rüya analizi

 • Boğaziçi Caz Ensemble

“2017 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde bir araya gelen öğrenciler tarafından kurulan Boğaziçi Caz Ensemble; Swing, Bossa Nova, Blues, Ballad gibi formlarda caz standartları çalmaktadır. Bas gitar, davul, gitar, piyano, saksafon, trompet, flüt gibi enstrümanlardan ve vokallerden oluşan Ensemble, enstrümantal ve vokalli performanslar sergilemektedir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

27 Aralık 2019 Cuma
 • Cihan Mürtezaoğlu
“Müzisyen, besteci, söz yazarı, aranjör ve yorumcu Cihan Mürtezaoğlu, 27 Aralık tarihinde Muaf Kadıköy sahnesinde.”
 • İşim, Markam ve Ben Eğitim Atölyesi

Sizin de kafanızda, “Marka olmak mı, olmamak mı?”, “Girişimci olmak mı, olmamak mı?”, “Pazarlama mı Satış mı?”, “Herşey bir tarafa önce satışlara mı odaklanmalı?”, “Kurumsalda devam mı yoksa kendi kanatlarınla uçmak mı?”, “Off! Kafada bu kadar soru varken nasıl olacak bu işler?!?” gibi sorular varsa bu atölyeyi kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere… 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir