İstanbul’da Bu Hafta (21 – 27 Eylül 2019)

21 – 27 Eylül 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

21 Eylül 2019 Cumartesi
 • Yemek Fotoğrafçılığı Atölyesi

Bu etkinlikte; Mahmut Ceylan, yemek fotoğrafçılığının inceliklerini öğretecek ve katılımcılar Nikon fotoğraf makineleri ile öğrendiklerini uygulamaya dökme fırsatı yakalayacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

mahmut ceylan

 

 • Sosyal Medya İçerik Atölyesi Eğitimi

“Markalar, blogger’lar, youtuber’lar, sosyal medyacılar bu atölye tam size göre! Sosyal Medya’da paylaşılır, etkili içerik nasıl oluşturulur? İçerik trendleri nelerdir?  Viral içeriğin püf noktaları nelerdir? Bee Digital Kurucusu Azade Seren Özaltun tarafından verilecek bu eşsiz eğitimi kaçırmayın!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Eylül 2019 Pazar
 • Büyükada İstanbul Bienali Konseri – Büyükada Concert for Istanbul Biennial

“22 Eylül Pazar, saat 19.00’da Büyükada, İngiltere’nin en saygın konservatuarlarından genç müzisyenler, Türkiye Ulusal Gençlik Filarmoni Orkestrası müzisyenleri ile birlikte Şef James Ross yönetiminde unutulmaz bir konser verecek. 16. İstanbul Bienali’nin paralel etkinliği olarak gerçekleşecek konser, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Adalar Belediyesi, Kartal Belediyesi ve Ulysses Arts tarafından desteklenmektedir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Barış Festivali

Barış için; resim yap, heykel yap, yoga yap, dans et, drama yap .. Bu festivalde her şey var. Sergi, kısa film gösterimleri, söyleşiler.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

23 Eylül 2019 Pazartesi
 • Enneagrama Giriş Eğitimi 

“Enneagram giriş eğitiminin amacı, enneagrama göre insanın yapısının ve kişilik tiplerinin bilişsel, duygusal ve eylemsel potansiyelleriyle tanımak, bireylerde özfarkındalık, özyönetim, empati ve ilişki becerilerin gelişmesine katkı yapmaktır. Enneagram Giriş Eğitimine katılanların duygusal zekalarının yükselmesi, kendilerine ve çevrelerine karşı sevgi ve şefkat göstermeleri beklenmektedir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • “Yarının Suyu” Belgesel Gösterimi & Panel

“Günümüzde su krizi, dünyanın en büyük metropollerini tehdit ediyor. Türkiye’de birçok tatlı su kaynağı tükenirken, birçoğu da tükenme tehdidi altında. Buna birlikte dur diyebiliriz. Finish ve Nat Geo iş birliğinde hazırlanan “25 Litre” belgeseli; geleceğin İstanbul’unda olası bir susuzluğu ele alırken, günümüzde bu karanlık tabloyu değiştirmenin yollarını Gökhan Özoğuz rehberliğinde arıyor. 23 Eylül 19.00’da gelin “Yarının Suyu” Belgeseli’ni birlikte izleyelim. Belgeselin ardından UNDP Türkiye’den Erdem Ergin moderatörlüğünde Finish Marka Müdürü Cem Oğuzcan, Nat Geo’dan Zeynep Uygur katılımıyla gerçekleşecek İklim ve Su konulu panel yer alacaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

24 Eylül 2019 Salı
 • WarmUp Dive

Çeşitli sektörlerde başarılı ve eşsiz 12 farklı girişimin hikayesini değerlendirip yatırım portfolyonuza katmak için, 24 Eylül’de 13:30- 16:30 saatleri arasında Incubation İstanbul Florya’ya WarmUp Dive Programını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dijital Çağda Etkin Çalışan Olmak

Dijital dönüşüm ile şirketler ve meslekler evriliyor. Bu dönüşüm iş dünyasında iş yapma şekillerini ve ihtiyaç duyulan becerileri de etkiliyor. Bazı becerilerin önemi artarken, çalışanların sahip olması gereken bazı yeni beceriler de ortaya çıkıyor. Bu etkinlikte; değişen organizasyonlar, meslekler ve başarılı, etkin bir çalışan olmak için neler yapılması gerektiği konularından bahsedilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

25 Eylül 2019 Çarşamba
 • Alper Hasanoğlu ile Edebiyatçılardan Hayat Dersleri: İstanbul

Psikiyatr, psikoterapist ve yazar Alper Hasanoğlu ile Edebiyatçılardan Hayat Dersleri The School of Life’da. Kaçırmayın deriz!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Edebiyatclardan-hayat-dersleri-base

 • Yeni Çağda Marka Olmak

“Dünya olarak yeni bir çağa giriş kapısındayız. Tüm Marka ve şirketlerin yeni çağ kurallarına göre yeniden yapılandırılması gerekiyor! Bu yüzden Dünya da ekonomik sarsıntılar yaşanıyor! Bildiğimizi sandığımız tüm kuralların, inançların iş yaşamımızda eksik ve yarım olduğunu fark ederek kenara bırakmalıyız! İşimizdeki sıkışıklık, sarsıntı ve sıkıntıları çözüme ulaştırmak için yeni çağın ne olduğunu idrak etmeliyiz! Çünkü geçmiş çağda işimizdeki tüm kazançlar, kazanımlar yerini bambaşka kurallara bırakıyor! Yeni çağda MARKA olmak isteyen, şirketinde maddi ve manevi kazançına ulaşmak isteyen herkes Evrenin Sisteminin nasıl çalıştığını bilmeli!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İklim Eylemi Buluşması

“Küresel Amaçlar Haftası kapsamında gerçekleştirilecek bu ikinci etkinlikte; Habitat Derneği’nden Mustafa Özer ile iklim liderliği konusunda bize neler düştüğünü öğrenirken, SDG 2030 Game ile kollektif olarak atmamız gereken adımları keyifli bir şekilde deneyimleyeceğiz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

ıklım eylem bulusması

 26 Eylül 2019 Perşembe
 • İşinizin Otoritesi Kim? Ayşegül Demirel

“İş hayatında alma verme dengesi nasıl olmalı ? Müşterilerinize bir takım insiyatifler sunarken kendi değerinizi düşürüyor olabilir misiniz ? Kendi değerinizi ispatlamak için iş yapıyor olabilir misiniz ? Gelin işinizin otoritesi kim birlikte konuşalım!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yaratıcı Endüstriler
“Yaratıcı Endüstriler” başlığı altında yaratıcı endüstrilerin sanat ve teknolojiye etkilerinin ele alınacağı bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

27 Eylül 2019 Cuma
 • İnovatif Fikirler Nasıl Bulunur?

“Bu etkinlikte; yaratıcılık ve inovasyona ilgi duyan, girişimci olmak isteyen ama bir fikri olmayan ya da başka neler bulabilirim diyen kişilere, yaratıcı ve üretken bir sınıf ortamı yaratmak isteyen eğitimcilere ; hayal gücü, yaratıcılık, esnek düşünme ile ilgili pratik ipuçları verilecektir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bioenerji Mucizeleri Eğitimi 1. Modül

“Bio-enerji (Yaşam Enerjisi) İnsan bedeninde ruhunda ve zihninde inanılmaz bir dönüşüm sağlamaktadır. Bunun yanısıra hayvana, bitkiye, eşyaya aklınıza gelebilen her şeye bio-enerji uygulanabilir Bio-enerji ;Tıbbi bir yaklaşım değildir, tanı koymaz ilaç vermez, hastalıkların tamamında kişi, tıbbi tedavisini asla sekteye uğratmamalıdır, Bioenerji İnsan bedeninde Balans ayarının dengenin sağlanması ile Hemostatik (iç dengenin)sağlanması ve kişilerin daha hızlı iyileşmesine etkili tamamlayıcı enerji tıbbının uygulanmasıdır. Bu Eğitim Bionereji uzmanı yetiştirmeye yönelik bir eğitimdir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinlik haberlerinde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir