İstanbul’da Bu Hafta (21-27 Temmuz 2018)

21 Temmuz- 27 Temmuz haftasında, bizim ilgimizi çeken İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

21 Temmuz 2018- Cumartesi
 • Facebook-Instagram Reklamcılığı Eğitimi

Facebook ve Instagram reklamları sayesinde yeni müşteriler bulabilir ve onlarla uzun süren bağlar kurabilirsiniz. Hedefinize en uygun adımları belirlemek, performans odaklı reklam stratejileri geliştirmek için Mesut Şefizade eğitmenliğinde gerçekleşecek Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimi’ni kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Eda Baba

“Renkli Şeyler” adlı ilk albümlerini 2014 yılında yayınlayan ve ikinci albümleri “İstanbul Beyrut Paris”i yayınlayan Eski Bando’yu 2008’de Güney Marlen’le birlikte kuran eşsiz sesli solist Eda Baba, şimdiye kadarki yüzlerce Eski Bando konserinin ardından bu sefer de özel bir projeyle sahnede…

Son zamanlarda Youtube’da yayımladığı akustik şarkı yorumlarını seslendireceği akustik konserle Eda Baba, Beyoğlu Cemiyet İstanbul dinleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

22 Temmuz 2018- Pazar

doğru nefes atölyesi

 • Doğru Nefes Farkındalık Atölyesi

Doğru Nefes Farkındalık Atölyesi’ne katılarak, doğru nefes alma teknikleri öğrenip sağlık, verimlilik ve gelişim yolunda açılımlar sağlayabilirsiniz.

Daha iyi düşünebilen, konsantrasyonu yüksek, daha iyi bir hafızaya sahip, iş, sosyal ve özel yaşamındaki ilişkilerinde daha başarılı, sevgiyi ve huzuru kaybetmediğiniz konforlu bir yaşama sahip olabilmek için nefesin yaşamımız üzerindeki kapsayıcı etkisini ve gücünü çalışacağız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Joan Baez

1968 kuşağının en etkileyici isimlerinden, gerçek hayat ile kendi sanatsal görüşünü müziğine katarak tarihe tanıklık etmiş efsanevi sanatçı Joan Baez, yeni albümü “Whistle Down The Wind” ve kariyerinin unutulmaz parçalarıyla ile 22 Temmuz’da “Fare Thee Well Tour 2018” kapsamında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

23 Temmuz 2018- Pazartesi
 • Istanbul E-Commerce Meetup

İstanbul E-Commerce Meetup, 23 Temmuz 2018 Pazartesi saat 19.00’da, KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi adresinde sizlerle! Bu Meetup’a katılarak ve değerli e-ticaret tecrübelerini paylaşacak isimler ise Zorlu Holding’ten Levent Kenar ve Miniso’dan Filiz Şafak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Profesyonel Aşçılığa İlk Adım 4/4’lük Mutfak Eğitimleri

Yemek tutkunlarına ve profesyonel olarak mutfağa ilk adımını atmak isteyenlere yönelik hazırlanan yarı profesyonel aşçılık eğitimine katılabilir hem aşçılık hem de pasta ve ekmekçilik alanında teknik ve uygulama becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Konusunda uzman profesyonel eğitmen şefler tarafından hazırlanan program kapsamında temel kesim teknikleri, pişirme teknikleri, kümes hayvanları, dana, kuzu, balık ve deniz ürünleri, baklagiller ve tahıllar, temel ekmekçilik ve pastacılık yer almaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

24 Temmuz 2018- Salı
 • WordPress ve Blog Yönetimi Eğitimi

Klasik WordPress eğitimlerden farklı, gereksiz bilgilerden arındırılmış olarak gerçekleşecek bu eğitimle adım adım bir web sitesinin yapımını öğrenebileceksiniz.

Bu eğitimle başta kişisel blog sitesi olmak üzere, firma sitesi, haber sitesi, e-ticaret sitesi, emlak sitesi, video sitesi gibi hedeflerinize uygun yapıda web siteleri oluşturabileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sofra Sırları

‘’Buyurun, Neslihan’la tanışın! Mükemmel bir aşçı, Türk yemekleri uzmanı. Evine düşkün, kocasına sonsuz bağlı, mükemmel bi ev hanımı…Ve bir seri katil!’

UNIQ Açıkhava Sahnesi’ndeki sinema keyfi Sofra Sırları filmiyle devam ediyor…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

25 Temmuz 2018-Çarşamba

 • BiGGinner TÜBİTAK Genç Girişimci Hibe Programı

Teknoloji tabanlı ve yenilikçi iş fikri sahibi girişimcilere 150.000 TL’ye kadar hibe desteği verilen TÜBİTAK 1512 BİGG Programı kapsamında BiGGinner 1. Tur Başvuruları başladı!

Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş., TÜBİTAK tarafından 1512 Bireysel Genç Girişimci Destekleme Programı kapsamında teknolojik iş fikri sahibi girişimcilerin iş fikirlerinin toplanması, desteklenmesi ve değerlendirilmesi ile ön değerlendirmeyi geçen girişimcilere yönelik ön kuluçka ve mentörlük desteklerinin verilmesi amacıyla görevlendirilen resmi uygulayıcı kuruluş olarak  BiGGinner programını yürütmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

old boy

 • Film izlenir mi, okunur mu ? “Old Boy”

Multidisipliner tasarım bakış açısıyla yola çıkan Cycle, film okuma gecelerinde de farklı algılara sahip insanları bir araya getirerek film üzerine konuşup, tartışabilecekleri bir ortam oluşturmak istiyor. Senarist Ömer Faruk Güngör’ün öncülüğünde film izlenir mi, okunur mu? sorusuna cevap arayacağız.

2 haftada bir yapılan film okuma geceleri Garon Tsuchiya’nın yazıp Chan-wook Park’ın yönettiği “Old Boy” ile devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

26 Temmuz 2018- Perşembe
 • Find Your Co-founder Jul’18 Meetup

Yeni bir start-up üzerinde çalışıyorsun ve co-founder mı arıyorsun? Yıllardır teknoloji şirketlerinde developer olarak çalışıyorsun ama artık kendi şirketinde çalışmanın vakti geldi diye mi düşünüyorsun? Bir fikri olan veya bir fikre ortak olmak isteyen herkesin tanışabileceği, fikir alış-verişinde bulunabileceği ve güncel teknolojiler üzerine sohbet edebileceği bu buluşmaya seni de bekliyoruz!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Manyetik Motivasyon – Nefes Atölyesi

İTÜ Magnet’in pozitif enerji yayan ortamında, Manyetik Alan’da bu kez Nefes Atölyesi’nde bir araya geliyoruz.

Günlük hayatın koşturmacasında, nefes alıyor muyuz yoksa sadece nefes aldığımızı mı sanıyorsanız bu etkinlik gerçekleri öğrenmek için kaçırılmayacak fırsat sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

27 Temmuz 2018- Cuma
 • ProductTank İstanbul Meetup #3

100 ülkeden, 50,000’den fazla üyesi ile dünyanın en büyük ücretsiz “Ürün İnsanı” etkinliği ProductTank, artık İstanbul’da!

“Ürün İnsanı” olmak bazen biraz “yalnız” bir iş olabiliyor. ProductTank İstanbul’da bir araya gelip rahat bir ortamda deneyimleri, öğrenilenleri paylaşıyor, birbirimizi tanıyor, farklı çalışma ortamları hakkında bilgi ediniyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İstanbul Blue Night Presents: Joe Satriani

İstanbul Blue Night, bu kez BKM organizasyonuyla dünyanın en önemli gitar virtüözlerinden Joe Satriani’nin benzersiz performansıyla olmazları olduracak. Mart 2018’de çıkardığı yeni albümü “Beyond the Supernova”nın ardından çıktığı dünya turnesi kapsamında 27 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta sahneye çıkmaya hazırlanan Amerikalı usta müzisyen, hızı ve performansıyla müzik severlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Sahnenin özel konuğu, Türkçe heavy metal efsanesi Pentagram. Bu sene 30. yılını kutlayan grup, Satriani’yle birlikte her yaştan rock müzik tutkununu eşsiz bir müzik festivaline davet ediyor.

 Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

Ayrıca 28 Temmuz gerçekleşecek bir etkinliğin katılımı sınırlı olduğundan bu haftadan yazalım istedik:

 • Kokopelli Şehirde- Yaz Şenliği

Amacı şehirde çocuk ve yetişkinlere yönelik sürdürülebilir yaşam ve ekoloji konularında bir öğrenme ve deneyimleme alanı yaratmak olan Kokopelli Şehirde ekibinin yeni etkinliği 28 Temmuz’da gerçekleşecek. Bu yaz şenliğinde, hem çocuklar hem de yetişkinler için atölyeler düzenleniyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

Haftaya yeni etkinlik haberleriyle buluşmak üzere…

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir