İstanbul’da Bu Hafta (22 – 28 Haziran 2019)

İstanbul’da 22 – 28 Haziran 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

22 Haziran 2019 Cumartesi
 • İstifa mı, Devam mı?

“Psikoloji, iş yönetimi ve pazarlama alanında bilgilerin harmanlandığı, hem bolca bilgi edineceğiniz hem de egzersizlerle kendiniz için en doğru yolu keşfetmek için büyük adımlar atacağınız bu atölyeyi kaçırmayın!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Motivasyonun Senin Elinde Onu Düşürme

“Kendine 3 saat ayırarak; hemen uygulayabileceğin etkin, bir o kadar da pratik teknikler ve ilham veren gerçek hikayeler ile zenginleştirilmiş, uygulamalara dayalı bu eğitimde kişisel motivasyonunu artırmanın ipuçları ile tanışmaya ne dersin?”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

motivasyonun senin elinde onu dusurme

23 Haziran 2019 Pazar
 • Kahve Dünyası Atölye- Çikolata Kursu

“Kahve Dünyası’nın lezzet ustalığı konusunda kendini kanıtlamış nefis çikolatalarının siz de nasıl yapıldığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız bu atölye tam size göre!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

24 Haziran 2019 Pazartesi
 • Martina Frezzotti – Piyano Resitali
İtalyan Kültür Merkezi Haziran ayını muhteşem bir piyano dinletisi ile sonlandırıyor. Kaçırmayın!
 • Bayilik Sisteminin Dinamikleri – PT Marka Hikayeleri

24 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilecek Marka Hikayeleri etkinliği bayilik sistemi konusuna odaklanacak, bayi ağında hizmet kalitesinin nasıl artırılması gerektiği ve franchise sisteminin dinamikleri konuları işlenecek.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

25 Haziran 2019 Salı
 • Scotty Kurucusu Tarkan Anlar, Startup Grind’a Konuk Oluyor!

Scotty Kurucusu Tarkan Anlar, girişimcilik serüvenini anlatmak üzere 25 Haziran Salı akşamı Kolektif House Levent’te!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

startupgrınd

 • KaleTalks – Kenan Mortan – OECD Penceresinden Dünya Halleri

Farklı konularda ezber bozan, kendi alanlarında dönüşüm sağlamış vizyoner kişileri, kendi hayat hikâyelerini ve mesleki deneyimlerini paylaşmak üzere ağırlayan  “KaleTalks” sohbet serisine bu hafta Kenan Mortan konuk oluyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

26 Haziran 2019 Çarşamba
 • Fuckup Nights Istanbul Vol. XXV

“Fuckup Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir harekettir. Etkinliğin felsefesi ise, hiç başlamadığınız projelerde başarısız olma olasılığınızın %100 garantili olmasında yatar. 3 ya da 4 “fuckuppreneur” projelerini, neleri yanlış yaptıklarını, bu yanlışlardan neler öğrendiklerini ve şimdi olsa neyi arklı yaparlardı sorularına cevap olacak hikayelerini paylaşacak. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • 10. Discover The Intelligence – E-Ticaret için Dönüşüm Odaklı Sosyal Medya

“E-Ticaret girişimcilerinin belki de en verimsiz olarak kullandığı alan olan sosyal medyada tamamen dönüşüm odaklı adımlar nasıl atılabilir? Discover The Intelligence’ın 10. etkinliğinde dönüşüm odaklı sosyal medya konu edilecek.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yapay Zeka Teknolojileri Paneli – Bora Tokyay, Mete Aktaş, Metin Karabiber

Enqura Kurucusu Metin Karabiber ile Yapay Zeka Teknolojileri’ndeki son gelişmelerin konuşulacağı bu paneli kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

27 Haziran 2019 Perşembe
 • Ekip Olmanın 5 Temel Kuralı

“Ekip Olmanın 5 temel Fonksiyonu ve Doğru liderliğin 6 temel İlkesini öğreneceğiniz bu seansın sonunda çok daha bilinçli ve etkin bir lider olacaksınız . Ekibinizin motivasyonu ve performansına direkt etkisi olacak çok değerli bilgiler edineceksiniz. ”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Engage & Grow Çalışan Bağlılığı Programı Semineri

“Şirket yöneticileri ve İnsan Kaynakları Sorumluları olarak şirketinizde yüksek işten ayrılma oranı, düşük verimlilik, mutsuz çalışanlar ve mutsuz müşteriler görüyorsanız, Çalışan Bağlılığı konusuna daha yakın bakmanız gerekiyor olabilir. Son yıllarda insan kaynakları alanında en önemli konulardan biri olarak tanımlanmış olan Çalışan Bağlılığı ”Finansal ve kültürel olarak şirketinizin çekiciliğini ve başarısını doğrudan etkileyen bir faktör” olarak belirlenmiştir. Bu seminerde; Çalışan Bağlılığı’nın önemini, çalışanları daha bağlı ve tutkulu hale getirdiğinizde şirketinizin sağlayacağı faydaları irdeleyebileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

engage and grow

28 Haziran 2019 Cuma
 • Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

Bu oyunun hem yazarı hem de yönetmeni sizsiniz. Sadece seyircilerin yönelimleriyle belirlenen konu ve anahtar kelimeler eşliğinde oynanan bu uzun form doğaçlama komedi oyununu kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişimciler İçin Doğru Çeviri ile Mükemmel Pazarlama Stratejileri

Hedef kitlenize uygun, etkileyici metinler yazmanız veya yabancı içeriği yerelleştirmeniz için yöntemler bulacağınız harika bir etkinlik…

“Atölye sonunda daha hızlı ve etkin şekilde içerik oluşturabilir ve çeviri yapabilirsiniz. Çeviri üzerinde çok fazla vakit kaybetmeyecek, hedef kitlenizi etkileyebilecek çeviriler yapabileceksiniz. Teorik bilgiyle beraber uygulamaya yönelik çalışmalar yapacak, karşılaştığınız vakaları tartışacağız. Girişimlerin web sitelerini, oluşturdukları satış ve pazarlama içeriklerini daha anlaşılır, etkili ve satışa yönelik hale getireceğiz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

*****

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir