İstanbul’da Bu Hafta (23-29 Kasım 2019)

23-29 Kasım 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

23 Kasım 2019 Cumartesi

bloomfest

 • BloomFest@Akaretler

Bloomfest, daha iyi bir yaşama sahip olmayı sağlayan konularla ilgili farkındalık yaratmak, bilgilendirmek ve ilham vermek amacıyla sağlık/wellness sektörü önderlerini, uzmanları ve Influencer’ları bu etkinlik serilerinde buluşturmaktadır.

İki gün boyunca devam edecek bu özel etkinlikte meditasyon, nefes teknikleri, sağlıklı beslenme, kişisel gelişim, güzellik, yoga, mindfulness, sound healing, reiki, aromaterapi, sürdürülebilirlik ve astroloji gibi alanlarda pek çok seansa ve deneyim alanına katılma imkanı bulacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dikkat CEO Çıkabilir

Management Study with Executives (MSE); Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu sene 9. Kez düzenlenecek olan, 2 gün boyunca üst düzey yöneticilerden kariyer basamaklarını tırmanırken yapılması/yapılmaması gerekenlerin tecrübelere dayatılarak ortaya konacağı Türkiye’nin en prestijli kariyer zirvelerindendir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

24 Kasım 2019 Pazar
 • Gökçen Atamgüç ile Origami

Origami sadece eğlenceli bir sanat dalı değil, aynı zamanda yaşamsal becerilerin gelişmesinde de faydalı bir yöntem. Origami, öğrenmenin farklı yolları arasında bağlantı kurarak daha etkin bir öğrenmeyi ve bilgi edinmeyi sağlar, bedensel zekanın artışına yardımcı olur. Gökçen Atamgüç ile Origami Eğitimi sayesinde çocuklarınıza davranışsal, sosyal ve duygusal, psiko-motor, dil ve matematik eğitimini beraber verebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Digital Meetup by E-GÜVEN Akademi

“Dijitalleşme stratejilerine ve uygulamalarına ilişkin bir çok başlığın ele alınacağı etkinlikte, hayatımızın her evresine etki eden gelişmeleri konuşacağız.

Bu programın hedefi nitelikli ve bütünsel yoruma sahip içeriklerle katılımcıları buluşturarak iş dünyasındaki dijital gelişmelerin geçici birer trend olmadığı farkındalığını yaratmak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

25 Kasım 2019 Pazartesi
 • Pazarlama ve Finans Zirvesi’19

“#İlham Burada, Sen Neredesin? sorusunu soruyor ve sizi 24 – 27 Kasım tarihlerinde İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisine davet ediyoruz. Pazar akşamı Açılış Gecesi ile başlayacak zirvemiz, 25 – 26 – 27 Kasım tarihlerinde öncü şirketlerin üst düzey yöneticilerin ilham dolu oturumları, farklı sektörlerin lider şirketlerinin gerçekleştireceği case analizleri, eğlenceli ve doyurucu fuaye alanı, birbirinden güzel çekilişler, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerinin söyleşileri ve daha fazlasıyla devam edecek.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Teknoloji Ekipleri Dışında Çevik Yöntemler Nasıl Kullanılıyor?

“Çevik Yöntemler artık teknoloji ekipleri dışında farklı birimlerde de hayat buluyor. İnsan Kaynakları, fabrikalarda üretim badı dizaynında, transformasyon ofisi işlerinin takibi gibi bir çok yerde kullanılıyor. Bunlar bizim deneyimlerimizden bazıları, sizler de eminiz farklı deneyimlere sahipsiniz. Beraber öğrenmek paylaşmak için herkesi bekliyoruz. Etkinliğimizi Kadıköy Belediyesi İDEA lokasyonunda yapacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

26 Kasım 2019 Salı

kigili

 • Kiğılı Talks Season 1 Episode 2
Kiğılı Talks, teknoloji ve dijital dünyaya ait kuralların yeniden yazıldığı bu dönemde, fikirleri ve deneyimleri ile heyecan yaratanları ağırlarken, beyaz yakalıların entelektüel derinliğini artırmayı ve ekosistemdeki insanları bir araya getirmeyi hedefleyen, yeni nesil bir buluşma serisidir.
 • Digitalzone Meetups: Dijital Pazarlama Eğitimleri

“Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo Agency’nin İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de seviye seçerek katıldığı eğitimlerde kişisel gelişim imkanı sunuyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

27 Kasım 2019 Çarşamba
 • Finansal Açıdan Uyurgezer Misiniz Yoksa Okuryazar Mı?

“Atölyede şirketinizde hangi rakamları, nasıl takip etmeniz gerektiğini, bir Patronun bilmesi gereken temel finansal bilgileri en kolay ve akılda kalıcı şekilde, örneklerle anlayacaksınız.

Özellikle mikro işletmelerden, dev sanayi şirketlerine kadar 20 yılı aşkın sürede biriktirilen finansal denetim deneyimiyle de geliştirilen örnekler, Patronlar için hap şeklinde aktarılıyor olacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sosyal Fayda İçin Teknoloji Buluşmaları

“Sivil toplum alanında çalışan, sosyal fayda yaratmak için kafa yoran herkesin davetli olduğu, “Tech4Good” ekosistemini geliştirmek için hayata geçirdiğimiz etkinliklere başlıyoruz.

Kasım ayının ilk konuğu Microsoft Philanthropy’den Mehmet Can İrhan ve YenidenBiz Derneği’nden Öznur Akçin olacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

28 Kasım 2019 Perşembe

mutlu yaka

 • Yakamızın Rengi Mutluluk

“İşindeki mutluluğunun iş (çünkü araştırmalar gösteriyor ki işinde mutlu olanlar daha verimli çalışır) ve iş dışı hayatını, sevdiklerini, ilişkilerini, sağlığını, kısacası tüm hayatını etkilediğini düşünürsen anlayacaksın ki “mutlu yaka” olmak hakkın olduğu kadar görevin de. Ve bu görevin deadline’ı ASAP.

O halde bize katıl ve “mutlu yaka” çalışan olmanın yöntemlerini birlikte keşfedelim.

Bu ayki etkinliğimizin konuğu İnfonet Genel Müdürü, yazar ve eğitmen Taner Özdeş. Duygusal zekanın iş, yaşam ve satıştaki önemini öğreneceğimiz bu etkinliğimize herkesi bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Foodback – Awareness Day 2019

“Gıda zincirini nasıl daha sürdürülebilir hale getirebiliriz? Çevresel ve sosyal etkimizi nasıl büyütebiliriz? Bu konuda başarılı örnekler hangileri? Geleceğin gıdaları nasıl gözükecek? Tatları nasıl olacak?

Bu soruların cevaplarını bizimle beraber aramak istiyorsanız sizi her yıl yaptığımız ve bu yıl “Gıda Zincirinin Öncüleri” temasıyla gerçekleşecek Awareness Day etkinliğimize davet ediyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

29 Kasım 2019 Cuma
 • Reklam Yazarlığı Atölyesi

“Reklam Yazarlığı Atölyesi, reklam yazarı olarak çalışmak ya da benzer pozisyonlarda çalışıp yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için uygulamalı bir atölye. OtherWorkers kurucuları Yeşim Gürsucu ve Ömer Kaçar’ın eğitmen olarak yer alacağı atölyede, her hafta teorik konular anlatılacak ve farklı uygulamalar yapılacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Uğur Yücel – Azınlıkta Kaldık

Uğur Yücel uzun bir aradan sonra Azınlıkta Kaldık gösterisi ile sahnede…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere… 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir