İstanbul’da Bu Hafta (23 Şubat- 1 Mart 2019)

23 Şubat- 1 Mart haftasındaki bizim ilgimizi çeken ve İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

23  Şubat 2019 Cumartesi

576x432_0 (1)

 • mindfulNEFES

Doğru nefes ve nefes tekniklerini anda kalma becerileriyle birleştiren uygulamalı ve sertifikalı bir eğitimdir. Bu eğitimle kendi nefes analizini yapmayı ve nefesinizi yönetmeyi öğrenirken dikkat, konsantrasyon, motivasyon, odaklanma, kilo verme, gevşeme ve strese yönelik nefes ve mindfulness tekniklerinden oluşan özel yöntemler öğreniyor olacaksınız. Nefesin boyutları ve değişim nefesi ile sağlık, huzur ve varlık bilinci planınız da hazır olacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İlişkilerde Mutluluk Tasarımı

İlişkilerde mutlu olunmadığında hayat çekilmez hale gelir. Bu atölye ilişkilerle mutluluğun ayrılmaz birlikteliğini keşfetmek için keyifli bir yol haritası verir. Sevgi ve bağlanmanın altındaki psikofizyolojik etkilerin gündelik hayatında nasıl kullanabileceğini fark etmene yardım eder. İlişkilerde deneyimlemen gereken olumlu duyguları tanıtır. Sosyal ve partner ilişkilerinde olumsuz alışkanlıklardan uzak durup, daha fazla sevgi ve bağlılık yaratmak için kullanabileceğin araçlar sunar. Kısacası ilişkilerini mutlulukla tasarlamanı sağlar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

24 Şubat 2019 Pazar
 • Facebook & Instagram Reklamcılığı Eğitimi

Facebook ve Instagram reklamları sayesinde yeni müşteriler bulabilir ve onlarla uzun süren bağlar kurabilirsiniz. Hedefinize en uygun adımları belirlemek, performans odaklı reklam stratejileri geliştirmek için Mesut Şefizade eğitmenliğinde gerçekleşecek Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimi’ni kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • ThetaHealing 101

ThetaHealing®, Vianna Stibal tarafından bulunan ruhsal, fiziksel ve duygusal bir meditasyon tekniğidir. Yaşam süresince geçmişten, genetik yollarla atalardan ve ruhsal seviyelerden gelen olumlu ve/veya olumsuz blokajların bulunmasını ve zihni ‘AN’da yeniden programlanmasını  sağlar. Böylece, mutluluğu engelleyen olayların kalkması ile beden ve zihin şifalanır. Sezgiler de  geliştirildiğinde hayatı özgürce yaşamak mümkün olur.

ThetaHealing 101’i bu yönteme bir giriş dersi olarak, katılımcıların farkındalığını sağlamak ve onlara hayatta anlam verilemeyen blokajları çözümlemenin, hayatı planlayarak yönetmenin ve içimizdeki güzellikleri keşfetmenin nasıl mümkün olduğunu aktarmak için tasarlandı.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

25 Şubat 2019 Pazartesi
 • Wok Yemekleri

Günümüzde her şey çok hızlı, yemek yapmak da öyle olmalı. Zamana yetişen yemekleri hazırlamak Wok tavayla artık daha kolay. Peki bu tavaya hangi yemekler yakışıyor, en doğru kullanımı nasıl olmalı? Wok tavanın hakkını vermek isteyen ve yüksek ateşte, pratik ve hızlı yemekleri denemek isteyenleri bu atölyeyi kaçırmayın! 

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

26 Şubat 2019 Salı
 • Bilmediğimi, Bilmediklerim – Asosyal Değil, İçe Dönük

İçe dönük olmak bir kusur ya da eksiklik değildir. Dışa dönük olmak gibi bir kişilik tipidir. Eğer kalabalık sosyal ortamlardan sıkılıyorsan, enerjini toplamak için yalnız kalmaya ihtiyacın varsa, bu etkinlik ilgini çekmiş olmasına rağmen, “Orda tanımadığım bir sürü kişi olacak ben en iyisi gitmeyeyim” diye içinden geçirdiysen sen bir içe dönüksün. Bir kere olsun kendini zorla ve bu etkinliğe katıl! Kendinle ilgili bir sürü bilgi edinecek ve özellikle sosyal ilişkilerde kendini suçlamaman gerektiğini fark edeceksin.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 itü çekirdek_26subat

 • #5 Yatırım Süreçleri – yemeksepeti.com, Melih Ödemiş

Bir girişim serüveninde, takımın kurulmasından yatırım süreçlerine kadar girişimcinin ihtiyacı olan tüm konuların işleneceği Girişimin 7 Büyük Semineri’nin beşincisi olan ” Yatırım Süreçleri ” konusunda yemeksepeti.com’un Kurucu Ortağı Melih Ödemiş girişimcilerle buluşuyor. Yemeksepeti.com ve Galata Business Angels’ın kurucuları arasında olan ve 2016 yılında Insider’a yapmış olduğu yatırımla da girişimcilik ekosistemine verdiği katkılarıyla tanınan Melih Ödemiş, 26 Şubat’ta birikimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

27 Şubat 2019 Çarşamba
 • Mobbing Camp-İşyerinde Mobbing Meet-up

Mobbing; uzman, analist, müdür, yönetmen, yönetici, supervisor, direktör her seviyede çalışanın yaşadığı psikolojik baskıdır. Mobbing’e dair her alandan katılımcı ve takipçileri bir araya getirmek ve birbirimize ilham olmak, farklı çözüm alternatifleri üretmek için buluşuyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

https___cdn.evbuc.com_images_56859231_176960073748_1_original

 • Yaşam Amacını Bulma Atölyesi

Hedeflerimiz yaşam amacımız ile uyuşmuyor ise, bütün ömrümüzü boş yere koşturarak geçirecek olabilirsiniz. Bu atölyede, yaşam amacınızı bulmanın, içerilerde bir yerde size ait olan o amacı keşfetmenin yollarını bulacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

28 Şubat 2019 Perşembe
 • #AGGS: Yatırıma Hazırlık

Yatırım arasanız da aramasanız da bu süreci öğrenmek, ihtiyacınız olduğunda değil de şimdiden bilmek, sizi hem finansal olarak hem de psikolojik olarak güçlendirecektir. Program’da; “Yatırım nedir? Ne değildir?”, “Kimler yatırım almalıdır?”, “Girişimci/Yatırımcı beklenti yönetimi”, “Melekler ne ister?” başlıkları konuşulacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İş Yaşamında Stresle Baş Etmenin Yolları

Geçmişten bugünümüze taşıdığımız olumsuz düşünce kalıplarımızın farkındalığını sağlar. İş yaşamınızda sürekli tekrar eden olaylara farklı bir bakış açısı getirir. Sağlıklı ilişkiler (iş arkadaşları, yönetici, sosyal çevre) kurmanızı kolaylaştırır. İş yaşamınızın herhangi bir alanında sizi engelleyen olumsuz düşünce, duygu ve inançlardan özgürleşmenize araç olur.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

1 Mart 2019 Cuma

576x432_0

 • 1 Mart Gelecek Günü – 2040 Yılında Mutlu İnsan Olabilmek

1 Mart 2019 tarihinde İstanbul’da Trump Tower – Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlikte yine her şey insana ilişkin olacak. Teknolojik, Sosyolojik, Politik, Bilimsel, Sanatsal açılardan 2040 yılındaki geleceğimizin nasıl şekilleneceği ve bu yolculukta biz insanların olumlu bir geleceğe ulaşmasının nasıl mümkün olacağı konusunun uzmanı konuşmacılarla tartışılacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişimciler için KVKK

Girişimcilerin yaşadığı en büyük problemlerin başında Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sonrasındaki uyum süreci geliyor. Fincube’de gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte, girişimcilerin bu konudaki farkındalığının arttırılması hedefleniyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Gelecek hafta yeni etkinlik haberleriyle görüşmek üzere…

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir