İstanbul’da Bu Hafta (24 – 30 Ağustos 2019)

24 – 30 Ağustos haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğiyle…

24 Ağustos 2019 – Cumartesi
 • Yapay Zeka 101: Makine Öğrenmesi Eğitimi

Digital Partners’da Director of Data Science olarak görev yapan Murat Ova arafından verilecek bu eşsiz eğitimden faydalanmak için acele edin!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

yapay zeka

 • Bir Problemi, Girişime Nasıl Dönüştürebilirsiniz? 
Bu atölye çalışmasında SCQA metodu ile birlikte adım adım, tespit edilen bir problemin girişime nasıl dönüştürülebileceğini deneyimleyeceksiniz.
25 Ağustos 2019 – Pazar
 • Atıklardan Oyuncak Tasarlama Atölyesi

“Çocukların etraflarındaki her şeyi oyuncağa çevirmelerini sağlamak” fikri ile ortaya çıkam Toyi ile 25 Ağustos günü kendi atık malzemelerimizden oyuncaklarımızı tasarlıyor olacağız. Bu keyifli ve yaratıcı atölyeye tüm çocukları bekliyoruz!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Ideation for Entrepreneurs (Workshop)
Girişimci/girişimci olmak isteyen kişilerin kaçırmaması gereken bir workshop!
26 Ağustos 2019 – Pazartesi
 • Find Your Co-Founder #6 – StartupHR

“Eğer sen de startupıma ortak arıyorum, kurumsal hayattan sıkıldım bir startupa dahil olmak istiyorum diyorsan bu etkinliği kaçırma. Girişimcilik ekosisteminden insanlarla tanışıp fikir alışverişi yapabileceğin bu etkinlik için kartvizitlerini ve sunumunu da hazırla.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

fınd your cofounder

 • Dijital Paralara Giriş / Bitay Akademi

“Teknolojiyle ilgiliyseniz, geleceği değiştirecek önemli gelişmelerin yaklaşmakta olduğunu hissediyorsanız ve bunun bir parçası olmak istiyorsanız… Her Pazartesi verdiğimiz ücretsiz eğitimimize davetlisiniz. Bitcoin hayatımıza nasıl girdi, sonrasında ortaya çıkan kripto-paralar teknoloji anlamında ne yenilikler vaad ediyor… Kripto dijital paraların yatırım dünyasındaki karşılığı ne?”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

27 Ağustos 2019 – Salı
 • Ekosistem Sohbetleri #2: Sinan Güler ile Melek Yatırımcılık
Milli Basketbolcu, Sosyal Girişimci ve Melek Yatırımcı Sinan Güler ile gerçekleştirilecek olan bu sohbetıi kaçırmayın.
 • Lider Sensin Aktivitesi ve Eğlencesi

“New York Business Excellence Dergisi okuyucularına oldukça eğlenceli, geliştirici ve keyif dolu bir etkinlik sunuyor. İş hayatında en çok ihtiyaç duyulan liderlik gelişiminde size tam destek sağlıyor. Lider Sensin aktivitesi ile ekibini kur, hedefe ulaş ve ödülü kazan.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 28 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Yatırım Sunumu#2 I Geometry Venture Development

“Geometry Venture Development, başlangıç aşamasındaki işler için fikrin pazardaki karşılığını ölçmek, problem-çözüm uyumunu yakalamak, işin validasyonu sağlamak, kullanıcı ve müşterilerini keşfetmesi için haftalık olarak İş Geliştirme Seminer Serisi ve başlangıç aşamasındaki girişimlerin $10K yatırım alabilecekleri her ay Yatırım Sunumu etkinlikleri gerçekleştirmektedir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Banu Çadırcı ile Nefesinle Tanış

“Yoga asanaları içinde nefesi değiştirerek nefesinizle ve kendinizle buluşun ve artık yaşamınıza nefes çalışmalarını katmaya başlayın.

Yoga terapisti Banu Çadırcı’nın özellikle kendi nefesiyle tanışmak, nefesin enerjik etkisini keşfetmek ve yoga uygulamasını daha ileriye taşımak isteyenler için önerdiği bir çalışma olan “Nefesinle Tanış!” etkinliğini kaçırmayın.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

banu cadırcı

29 Ağustos 2019 Perşembe
 • Usui Reiki (Online Seminer)

“Reiki Japonca iki kelimeden oluşmuştur; Rei ve Ki. Rei; “evren, bizi kuşatan tüm bilgi”, Ki; “yaşam gücü içeren enerji” anlamındadır. Reiki, kısaca “evrensel yaşam enerjisi” anlamına gelmektedir. Reiki ile ilgili, tüm sorularınızı bu eğtimde bulabileceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • eOfis ile E-Ticaret Siteleri için WordPress

Etkinlikte; WordPress ile E-ticaret süreçlerinin nasıl kurgulandığı ve işletildiği, E-ticaret için doğru ekipmanların (tema, eklenti, hosting, vs) nasıl seçileceği gibi ana konular konuşulacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

30 Ağustos 2019 Cuma
 • Chill Jo Event in Camping

Kamp ve müziğin birleşeceği etkinlik 30-31 Ağustos’ta Burgaz Ada’nın Madam Martha Koyu’nda gerçekleşecek.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Radyo Eksen Partisi 

“İçlerinden geldiği gibi çalan Radyo Eksen DJ’leri 30 Ağustos gecesi Radyo Eksen Partisi için setin başına geçiyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 Haftaya yeni etkinlik haberleriyle görüşmek üzere, iyi haftasonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir