İstanbul’da Bu Hafta (25 – 31 Ağustos 2018)

25 – 31 Ağustos haftasında, bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu bir hafta olması dileğiyle…

25 Ağustos 2018 – Cumartesi
 • Blockchain Essentials

Bitcoin dünyası ile tanışmak isteyenler bu etkinliği kaçırmasın! 😉

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bir Delinin Hatıra Defteri

Bir şizofrenin iç dünyasının anlatıldığı “Bir Delinin Hatıra Defteri” oyununu bir de Metin Zakoğlu yorumuyla izleyin…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

birdelinin-hatıra-defteri

26 Ağustos 2018 – Pazar
 • The Florida Project

Uniq Açık Hava Film Festivali, The Florida Project ile devam ediyor.
“Cannes’dan Toronto’ya kadar gösterildiği her festivalde büyük ilgi toplayan, izleyenleri güldürdüğü kadar gözyaşlarına boğan ve eleştirmenlerden tam not alan The Florida Project, yılın en renkli ve en merak uyandıran filmi. Tangerine ile 2015 yılında Sundance Film Festivali’nde olay yaratan ve ödüle doymayan yönetmen Sean Baker bu sefer bizlere Florida’nın yakıcı güneşi altındaki renkli insanlarının hem hüzünlü hem eğlenceli, kısacası hayatın içinden sıcacık hikayelerini anlatıyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hocapaşa Mevlevileri – Sema Ayini

Canlı tasavvuf müziği eşliğinde enfes sema gösterisi ve Sema geleneğinin spiritüel bakış açısı ile sunulduğu eşsiz sergi deneyimi büyüleyici bir atmosferde bir arada …

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

27 Ağustos 2018 – Pazartesi
 • Fundemantals of Digital Marketing, Social Media and E-commerce Course Certificate Program by Wharton School

Dünyanın en iyi iş yönetimi okullarından Wharton School’un edX ve Pearson ile ortak olarak hazırladığı bu 6 haftalık online ve yüzyüze profesyonel sertifika programında, dijital pazarlamanın temellerini hem akademik yönden inceleyecek, hem de sektörden örnek vakalar ve atölyelerle pratik olarak da uygulayabileceğiniz bir deneyime sahip olacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Astrolojiye Giriş Atölyesi

Günlük yaşantımızda astrolojiden ne kadar ve nasıl faydalanabiliriz? Astrolojiden neler bekliyoruz? En önemlisi doğduğumuz anı işaret eden, kişisel doğum haritalarımız bize, çevremize, ilişkilerimize ve ileriye dönük neler söylüyor? Bu soruları ve daha fazlasını yorumlamak, astrolojiyle ilgili görüşünüzü derinleştirmek istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-08-25 at 14.12.06

28 Ağustos 2018 – Salı
 • Bir Kültürü Paylaşmak: Meksika Mutfağı

Bol baharatlı yemeklerin nasıl pişirildiğini öğrenmek için sabırsızlanıyorsanız siz de İntema Yaşam Akademi’deki yerinizi ayırtın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Oh Sees

San Francisco’lu grup Oh Sees ilk İstanbul konserleriyle 28 Ağustos’ta Zorlu PSM’de!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

29 Ağustos 2018 – Çarşamba
 • Teknoloji Sohbetleri – E- mail Marketing Workshop by Felipe Millan

Girişimcilik Ekositeminin Çekim Merkezi İTÜ MAGNET’te Growth Marketing Stratejisti Felipe Millan ile “E-mail Marketing Workshop”unda buluşmaya ne dersiniz?

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Film izlenir mi, okunur mu? “The Life Aquatic with Steve Zissou”

Keyifli filmler izleyip üzerine konuşmak istiyorsanız bu etkinliği sakın kaçırmayın!

“Amacımız filmin altında buzağı aramak değil, alt metinde yatan fikirlere birlikte kafa yormak. Paranoyakça komplo teorileri kovalamak değil, filmleri gerçekten anlamak istiyoruz. Sadece kendimiz konuşmak istemiyoruz, filmleri biz anladık gelin size de anlatalım demiyoruz. Herkesin çıkarımlarına önem veriyor ve merak ediyoruz. Aynı filmden farklı neler çıkartabiliriz görmek istiyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

30 Ağustos 2018 – Perşembe

Zafer Bayramımız Kutlu olsun!

zafer bayramı

 • Amir Tataloo

Amir Tataloo, 30 Ağustos’ta ilk defa İstanbul’da…

“İranlı müzisyen ve ses sanatçısı Amir Tataloo, 15 sene başarılı müzikler yaptı. Kendine has tarzıyla İran’da gündemde ve zirvede kalabildi. Amir Tataloo çok fazla hayranı olan bir rap sanatçısı, ayrıca İranlı gençler arasında güçlü bir hayran kitlesi var.  Farklı tarzlarda da şarkılar yapan Amir Tataloo, pop, r&b ve rap müzikte de başarısını gösterdi.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

31 Ağustos 2018 – Cuma
 • Düş Çubukları Atölyesi

Düş çubukları deneyiminde çocuklar, Düşyeri deneyimcilerinin anlattığı bir hikaye eşliğinde dil çubukları kullanarak kendi hayal dünyalarını ve el becerileri ile sevimli objeleri yapmayı deneyimliyorlar.  Çocuklarınız hic şüphesiz bu çalışma ile sanatın renkli dünyasında eğlenceli vakit geçirecekler.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Ebru Sanatı Atölyesi

Düşyeri Deneyimcileri tarafından anlatılan öykünün bir parçası olarak deneyime başlayan çocuklar kendi düş güçleri ve renklerin büyüleyici gücü ile her biri bir Ebru oluşturacaklar. Çocuklarınızın harika vakit geçireceği bu etkinliği kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya görüşmek üzere…

 

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir