İstanbul’da Bu Hafta (25 – 31 Mayıs 2019)

İstanbul’da 25 – 31 Mayıs 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

25 Mayıs 2019 Cumartesi
 • Çalışma Mevzuatı ve Uygulamaları Eğitimi

“Temel seviyede iş mevzuatı bilgisi”, “Yasal düzenlemelere ilişkin uygulamalar”, “İdari yükümlülükler ve yaptırımları”, “İşçi, işveren, işveren vekili gibi iş hukukunun temel kavramlarının hukuken ne anlama geldiğinin ve sınırlarının belirlenmesi becerisi” vb. konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • WordPress ve E-Ticaret Eğitimi

“Klasik WordPress eğitimlerden farklı, gereksiz bilgilerden arındırılmış olarak gerçekleşecek bu eğitimle adım adım bir web sitesinin yapımını öğrenebileceksiniz. Bu eğitimle başta kişisel blog sitesi olmak üzere, firma sitesi, haber sitesi, e-ticaret sitesi, emlak sitesi, video sitesi gibi hedeflerinize uygun yapıda web siteleri oluşturabileceksiniz. Ayrıca e-ticaret siteleri kurarak kendi ürünlerinizi satabilir ya da e-ticaret müşterileriniz için siteler oluşturabilirsiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

wordpress egitimi

26 Mayıs 2019 Pazar
 • Arzu Özev ile Zehirli Masallar: Yeme Bozuklukları

Arzu Özev’in sesine kulak verin ve bu sohbeti kaçırmayın deriz!

“Hangimiz yeme bozukluklarıyla mücadele ediyoruz? Ya da ettik? Anoreksiya, bulimia ya da tıka basa yeme bozukluğu haydi işin uç noktaları diyelim… Kilo sorunları, gece gündüz kalori düşünmek, sürekli kilo vermeye çalışmak, yemekle ve bedenimizle bir itiş kakış, bir cebellesme… Bunlar da yeme bozukluğu değil mi? Uzun yıllar bu savaşı tek başımıza verdik. Ve belki hala tek başımıza bu mücadeleyi vermekteyiz. Ama artık konuşmaya başlamalıyız. Çünkü yalnız değiliz. Hiç yalnız değiliz hem de… Doğan Novus tarafından yayınlanan Zehirli Masallar adlı kitabımda bulimia ve anoreksiya ile mücadelemi ve iyileşme yolculuğumu yazdım. Sizden de gelen talep üzerine sadece yeme bozukluklarını konuşacağımız bir sohbet düzenliyoruz. Artık saklanma ve tek başımıza acı çekme değil, konuşma, paylaşma ve iyileşme zamanı!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

27 Mayıs 2019 Pazartesi
 • Öz Sohbetler: Özkan Zere ile Uyumlu Lider

Özkan Zere ile uyumlu lider yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? Size bu yolculukta Socrates, Drucker, Warren Buffett, Bill Gates, Alvin Toffler, Henry Bergson, Indra Nooyi ve Tevfik Fikret de eşlik edecek 😉

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bir Girişimcilik Serüveni – “Dekopasaj”
İkinci el mobilya pazar yeri Dekopasaj’ın Kurucu& CEO’su Emir Tümen ile söyleşide, Dekopasaj’ın girişimcilik serüveni masaya yatırılacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini içindekopasaj

28 Mayıs 2019 Salı
 • KonuŞu: Dijitalleşen Dünyada Çocuk Yetiştirme

“Günümüz çocuklarının sınırsız internet kullanmaları ne kadar doğru? Çocukların oynadıkları oyunlarda neye dikkat etmek gerekiyor? Kodlama öğrenmeye ne zaman başlanılabilir? Bugünün çocuklarının, geleceğin etkin bireyleri olmaları için elde etmeleri gereken temel beceriler neler? Çocukların internet içeriklerine tüketim kısıtlaması getirmek mi, yoksa onları üretmeye yönlendirmek mi?

Bu KonuŞu’da, çocukların teknoloji bağımlılığı ve oyun alışkanlıkları üzerine çalışan Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Samur ile Bilim Virüsü kurucusu ve sosyal girişimci Şule Yücebıyık biraraya geliyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Perakende Sektöründe E-Ticaretin Geleceği

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri’nin bu ayki etkinliğinde, perakende sektöründeki gelişmelerin e-ticarete yansıması konuşulacak. Özellikle dövizin artması yüzünden dükkan kiralarının yükselmesi, teknolojinin gelişmesi ve online alışverişin büyümeye devam etmesi sonrasında insanların değişen alışveriş alışkanlıkları hakkında sohbet edilecek.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

29 Mayıs 2019 Çarşamba
 • KaleTalks – Zehra Çelenk – Hayatta Kalma Rehberi
Farklı konularda ezber bozan, kendi alanlarında dönüşüm sağlamış vizyoner kişileri, kendi hayat hikâyelerini ve mesleki deneyimlerini paylaşmak üzere düzenlenen “KaleTalks” sohbet serisinin  bu ayki konuğu;  “Hayatta Kalma Rehberi” öykü kitabının yazarı  Zehra Çelenk.
zehra celenk
 •  Storytelling/Hikayeleştirme Atölyesi – Emir Bayraktar

Amacınız her ne olursa olsun insanları harekete geçiren etkileyici bir hikaye anlatabilmeniz gerekiyor. Hikayelerin gücünden iletişim, eğitim, reklam, pazarlama, girişimcilik, sağlık, eğlence gibi pek çok farklı sektörde yararlanıyor. Bu atölyede; hikayelerin dünyasına giriş yapacak, kullanım alanlarını görecek ve Kulenga Hikaye Yaratma Oyunu ile, kendi hikayelerinizi oluşturup anlatabileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

30 Mayıs 2019 Perşembe
 • Yapay Zeka Teknolojileri Paneli

Bu panelde; Seyisco ve Reminis Kurucu Ortakları ile Yapay Zeka Teknolojileri’ndeki son gelişmeleri konuşulacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Çok Sesli Kişisel Gelişim Çalıştayı
Kişisel Gelişim nedir? Nerede başlar? Nerede biter? Kişisel gelişim yöntemleri nelerdir? Hangi yöntem ile hangi çözümü bulabilirim? gibi yüzlerce soruya cevap bulabileceğiniz bu çalıştayda ayrıca koçluk, NLP, Kuantum, Hipnoz ve diğer kavramlar da konuşulacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

31 Mayıs 2019 Cuma
 • Kil ile Modelleme – Heykel Atölyesi

Bu atölyede kil ile nasıl modelleme yapılacağını öğrenecek ve kilin kendiliğinden terapi etkisi ile rahatlayacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • PSM Caz Festivali: Alan Parsons Live Project

“Müziğin sınırlarını zorlayan progressive “ses sihirbazı”, hafızalara kazınmış şarkılarıyla Zorlu PSM Caz Festivali’nde.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

***********

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere, şimdiden iyi haftasonları…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

İstanbul’da Bu Hafta (25 – 31 Mayıs 2019)“ için 1 yorum yapılmış.

 • mavianne

  (Mayıs 28, 2019 - 11:05 am)

  hangilerine katılıyorsunuz?
  etkinlikler yoğun bu hafta desenize

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir