İstanbul’da Bu Hafta (26 Ocak – 1 Şubat 2019)

26 Ocak – 1 Şubat 2019 haftasında, İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

26 Ocak 2019 Cumartesi
 • Zıpkınla Balık Avı Başlangıç Eğitimi

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Zıpkınla Balık Avı Antrenörü Ersoy Doğru eğitmenliğinde gerçekleştirilecek olan bu seminerde, zıpkınla dalış meraklıları Kamperest Akademi’de bir araya gelecek. Zıpkınla Dalış Eğitiminde; Dalış Güvenliği, Serbest ve Zıpkınla Dalış Teknikleri, Nefes Alma Teknikleri, Zıpkınla Balık Avı Malzemeleri ve Seçimi, Mera Seçimi ile Balık Çeşitleri ve Tanıtımına varan konu başlıkları ele alınacak. Etkinlik sonunda katılımcılar zıpkınla dalış ilkelerini ve temellerini teorik olarak öğrenmiş olacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı
“Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı 7 haftalık atölye eğitim olarak tasarlanmış, proje bazlı ve pratik yoğun bir uzmanlık eğitimidir. Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama eğitmenleriyle gerçekleşen eğitimde, başarılı öğrencilere, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi YÖK Onaylı Uzmanlık Sertifikası ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında staj olanağı sunar. Şişirilmiş müfredat başlıkları ile doldurulmuş, teori odaklı eğitimlerden farklı olarak, dijital pazarlamanın en önemli konularında %100 uygulamalı atölye eğitimleri ile , katılımcıların konuları uygulayarak öğrenmesi amaçlanır. Her eğitim haftasında öğrencilere özel olarak yaratılan test ortamları sayesinde, öğrenciler, eğitmenlerle birlikte eş zamanlı olarak dijital pazarlamaya dair konuları pratik ederek öğrenir ve hafta aralarında gerçekleşen “Online Tekrar Dersleri” ile öğrenim pekiştirilir.”
27 Ocak 2019 Pazar
 • Metal Kili ile Tanışma Atölyesi 

Metal Kilini daha önce duymuş ama tanışma ve uygulama yapma imkânı bulamamış olanlar! İşte bu tek günlük atölye programı ile metal kilinin sırrını öğrenebilir, kendi tasarladığınız takıyı aynı gün içerisinde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

metal kili

 •  Kariyer Atölyesi: Ne İstediğimi Bilmiyorum

“Çok iyi bir işimiz, eşimiz, çocuğumuz olabilir ama yine de başka şeyler istiyor olabiliriz, yetmiyordur. Ya da aşık olmak isteyip de olamıyorsunuzdur, nasıl birini istediğinizi bilmiyorsunuzdur, nasıl bir işte çalıştığınızı, nelere yeteneğiniz olduğunu, nerede yaşamak istediğinizi, ne yapmak istediğinizi bilmiyorsunuzdur?”

“Ee, kim biliyor o zaman? Ne zaman bileceğiz?” diyorsanız bu etkinliği kaçırmayın 😉

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

28 Ocak 2019 Pazartesi
 • Parasını Yöneten Hayatını Yönetir [Keiretsu Forum Türkiye Talks] 

Ünlü Menkul Değerler YK Üyesi ve FODER Başkan Yardımcısı Attila Köksal’ın konuk olduğu etkinlikte; tasarrufun ve düzenli birikimin yaşantımızdaki önemi ve “Geleceğe Yatırım” kavramı incelenecek. “Türk Halkının Yatırım Alışkanlıkları” bölümünde  ise, yatırımlar konusunda yaptığımız yanlışlar ve bunların nedenleri, çeşitli varlık sınıfları hakkındaki ön yargılarımız, Bireysel Emeklilik Sistemimiz ile ilgili doğrular ve yanlışlar tartışılacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • KAViyer – Kav ve Kariyer Değişikliği Atölyesi

Kendine özel bir zaman dilimi hediye ederek gerçekten ne istediğine bakmak isteyenler, kafam karışık netleşmeye ihtiyacım var diyenler, değişimin sancılarını kolaylaştıracak yeni bakış açıları görmek isteyenler, çoklu düşünmenin, beyin fırtınalarının yararına inananlar, kav ve kariyer değişikliğinde kendini yalnız hissetmek istemeyenler bu etkinliği kaçırmasın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

29 Ocak 2019 Salı
 • Girişimin 7 Büyük Semineri – #1 Ürün-Pazar Uyumu – Commencis, Fırat İşbecer

İTÜ Çekirdek; Girişimcilik Ekosistemi’nde ihtiyaçları karşılayacak yeni seminer dizisini başlatıyor! Y Combinator ve Stanford University birlikteliğiyle How to Start a Startup adıyla verilen girişimcilik dersinden esinlenerek hazırlanan program 7 başlık altında toplanıyor. Türkiye’de girişimciliğe ilgi duyan herkese, girişimciliğin tüm alanları hakkında bilgi verecek bir kaynak oluşturacak seride, birbirinden iyi konuşmacılar 7 hafta boyunca programa konuk olacak. İlk konuk da Commencis’in kurucusu Fırat İşbecer…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

fırat ısbecer

 • KaleTalks – Volkan Akı – Dijital Gelecekte Ayakta Kalma Kulübü

Farklı konularda ezber bozan, kendi alanlarında dönüşüm sağlamış vizyoner kişilerin, kendi hayat hikâyelerinin ve mesleki deneyimlerinin paylaşıldığı KaleTalks, ilham veren buluşmalarla devam ediyor! Yılın ilk Kale Talks’unun konuğu Volkan Akı…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

30 Ocak 2019 Çarşamba
 • Yaşam Amacını Bulma Atölyesi

“Yaşamda hedeflerimiz olur ve çoğu zaman hedeflerimizi amaçla karıştırırız, yaşam amacınız hedeften öte, hedeflerinize ulaştığınızda sizi harekete geçiren ve yapmak istediğiniz şeydir. Yaşam amacımız bizde en derinlerde, özümüzde işe yaradığımız duygusunu yaratır; adeta bize dünyaya neden geldiğimizi anlatır. Hayat gayemize uygun yaşamak hayattan aldığımız doyumu arttırır, yaşam amacımızdan uzakta yaşadığımız bir hayat ise cansız, soluk bir tablo ya da cıvıltısını kaybetmiş bir bahçe gibidir. Eğer hedeflerimiz yaşam amacımız ile uyuşmuyor ise, bütün ömrümüzü boş yere koşturarak geçirecek olabilirsiniz. Bu atölyede, yaşam amacınızı bulmanın, içerilerde bir yerde size ait olan o amacı keşfetmenin yollarını bulacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Nasıl Blogger Olunur Eğitimi 

“En son sektör araştırmasına göre günde birden fazla blog yazısı üreten şirketlerin %92’si blog sayesinde bir müşteri edinmiştir. Blog, pazarlamacılara trafiği satın almaya dönüştürme fırsatı sağladığı için çoğu sosyal medya pazarlama çalışmasının merkezinde yer alır. Blog; şirketlerin yazı, fotoğraf ve video yayınlamaları için oldukça pratik bir yoldur. Kurumsal web sitelerine entegre olduklarında, arama motoru görünürlüğünü artırırlar.”

Bu eğitimle ile işiniz için nasıl blog oluşturacağınızı ve iyi bir blogger olmanın yöntemlerini öğreneceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için 

31 Ocak 2019 Perşembe
 • Startup Dünyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

G20 Consultancy’de Stratejik Marka Danışmanı olan Göksemin Gökalp Özdemir, Kworks Kurucu Ortağı Burak Yaman ve 24 Saatte İş adlı firmanın Kurucu Ortağı Ayşe İnal’ın katılacağı etkinlikte; startup nedir, ekosistemde neler oluyor, neden/nasıl başarılı/başarısız oluyorlar, yurtdışına açılmaları için ne yapmaları lazım, yatırım almak için ne gerekli gibi çok merak edilen konular konuşulacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

kurumsaldan sonra hayat var mı

 • Kurumsaldan Sonra Hayat Var Mı?

Kurumsal yaşamdan ayrılıp, beyaz yakalarını, topuklu ayakkabılarını çıkartıp; kolları sıvamış 3 tecrübeli profesyonel ile kendi yollarını çizmek üzere çıktıkları serüvenlerinin konuşulacağı bu keyifli etkinliği kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

1 Şubat 2019 Cuma
 • İş Fikriniz İçin Tasarım Odaklı Düşünme

Başarılı bir ürün, hizmet ya da iş fikrine giden yolu öğrenmek istemez misiniz? O zaman Joint Idea’da gerçekleşecek olan İş Fikriniz için Tasarım Odaklı Düşünme etkinliğini kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Doğu Demirkol

Ahlat Ağacı ve Ölümlü Dünya filmlerindeki başarılı performansı ve Güldür Güldür Show’daki stand up gösterisiyle ülkenin mizah gündemine oturan Doğu Demirkol, tek kişilik gösterisiyle sahnede yerini alıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

*****

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir