İstanbul’da Bu Hafta (27 Ekim- 2 Kasım 2018)

Bizim ilgimizi çeken, 27 Ekim – 2 Kasım haftasında, İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

27 Ekim 2018 – Cumartesi
 • İstanbul Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Dijital pazarlama ve reklamcılık sektörü koca bir okyanus… Kariyerinize yeni başlıyor olabilirsiniz ya da kariyerinize yeni bir soluk vermek de isteyebilir şirketinize, edineceğiniz yeni bilgilerle güç kazandırmak isteyebilirsiniz. Tüm bu hedefler doğrultusunda değişime ayak uydurmak için #sosyalmedyakampüsü ‘nün zengin eğitmen kadrosu ve eğitim içerikleri sizi bekliyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-10-26 at 10.03.45

 • Sinerji Eğitimi & Yaratıcılık Eğitimi

Eğitim konularının interaktif işlendiği, öğrenme motivasyonunu artıran, sosyal becerileri geliştiren ve öğrenmeyi kolaylaştıran oyunların, farklı temalar ve uygulamalar halinde paylaşıldığı “Oyunbax Eğitimleri”ni kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

28 Ekim 2018 – Pazar
 • Benim Adım Feuerbach

Benim Adım Feuerbach oyunu, tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor.

“Oyuncu, oyun kişisini yaratabilmek adına kendi derinliklerine ve yaşam bilgisine doğru dalışa geçer. Bu, aynı zamanda bir yüzleşme sürecidir. Ve oyuncu bu süreç içinde, belki de yaşamının sonuna kadar unutmak istedikleriyle göz göze gelmek, onları yeniden var etmeyi dilediği oyun kişisi adına kuşanmak durumundadır. Böylesine can yakıcı, terletici, ürkütücü sürecin karşısında, kimi oyuncular suyun üstünde yüzmeyi seçerler, kimileri on, kimileri yirmi, kimileri de bin metreye dalarlar. Her rol adına tekrar tekrar yaşanan bu dalışlar yıllarla birlikte çoğaldığında ne gün, ne an bilinmez ama bir gün bir an vardır ki vurgun yiyebilirsiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kalben Konseri

Sahil kasabalarından, kayıp fotoğraflardan, kaybolmamış dostlardan bahseden şarkılarıyla Kalben, 28 Ekim’de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

29 Ekim Pazartesi – 2018

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

cumhuriyet bayrami

 • Cumhuriyet Yürüyüşü

Bağdat Caddesi’ndeki geleneksel “Cumhuriyet Yürüyüşü”, 29 Ekim Pazartesi akşamı her yıl olduğu gibi Suadiye Işıklar’da saat 19.00’da başlayacak.

Ayrıntılı bilgi için

 • Tezat Sanat- Anılarla Atatürk

“Anılarla Atatürk” oyunu bir meddah tarafından anlatılan anılardan oluşmaktadır. Meddah Atatürk’ün çocukluğundan başlayarak ölümüne kadar olan dönemi seyirciyle paylaşır. Oyun, Atatürk’ün kanlı canlı, yaşayan bir insan olduğunu, unutulmaya yüz tutan insani özelliklerini tekrar hatırlatmak ve medeni milletler seviyesine ulaşmanın yollarını aktarıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 30 Ekim 2018 – Salı
 • Mobbing Camp- İşyerinde Mobbing Meet-up

Mobbing’e maruz kalan tüm beyaz yaka plaza çalışanları buluşuyor. Mobbing’e dair her alandan katılımcı ve takipçinin bir araya geleceği, birbirlerine ilham olacağı ve farklı çözüm alternatiflerinin üretileceği bu toplantıyı kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Digital Days 2 – Dijital Pazarlama Seminerler

Dünya değişiyor. Gelişen teknoloji; iletişim paradigmalarını, işletme mantığını ve pazarlama kanallarını adeta yeniden yaratıyor. İletişimciler, pazarlamacılar artık birden fazla ekranı aynı anda tüketen interaktif tüketiciyle iletişim kuruyor. Dünyadaki dijital evrimleşmenin konuşulduğu Digital Days, dijital pazarlama ekosistemine katkıda bulunmayı ve networking imkanı sunmayı amaçlamaktadır. Bu etkinlikte; dijital pazarlamaya dair son trendleri, gelişmeleri öğrenebilir ve uzmanların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

31 Ekim 2018 – Çarşamba

halloween party

 • Halloween Party

Karanlık basmadan en sıradışı kostümünü ve en dramatik makyajını yap çünkü Halloween gecesinde herkes seni bekliyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • #5 Girişimciler için B2C Satış “Ziya Kızıltan, Hepsiburada.com”

İTÜ Çekirdek; Girişimcilik Ekosistemi’nde ihtiyaçları karşılayacak yeni seminer dizisini başlatıyor! Y Combinator ve Stanford University birlikteliğiyle How to Start a Startup adıyla verilen girişimcilik dersinden esinlenerek hazırlanan program 7 başlık altında toplanıyor. Türkiye’de girişimciliğe ilgi duyan herkese, girişimciliğin tüm alanları hakkında bilgi verecek bir kaynak oluşturacak seride, birbirinden iyi konuşmacılar 7 hafta boyunca programa konuk olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

1 Kasım 2018 – Perşembe
 • Dijital Topuklar – 2018

Dijital Topuklar, her sene olduğu gibi bu sene de tüm kadınların hayatına dokunacak bir gün gerçekleştiriyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirecek etkinlikte dijital dünyada iş yapmanın yanı sıra feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliliği, girişimcilik, feminen liderlik, kadın olmanın zorlukları ve avantajları gibi birçok konu ele alınacak. Bu seneki teması #tutkunubul olan etkinlikte kadınlar için fayda odaklı, içten, güvenilir ve yol gösterici konu ve konuşmacılar ile kadınlar kendi tutkularını keşfetmeye, yaratıcıklarını harekete geçirerek üretmeye ve ürettiklerini dünya ile paylaşmaya davet edilecek.

Tüm gün sürecek panel, söyleşi ve dinletiler ile zenginleştirilen içeriklerde bu yıl da alanında uzman kişiler ve etki liderlerinin katılımıyla daha önce üzerinde durulmamış konular farklı bakış açılarıyla ortaya konulacak.

PD: Bu etkinliği kaçırmayın! Belli mi olur belki karşılaşırız 😉

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hayır Demenin Hafifliği

Hayır diyememenin dayanılmaz ağırlığı, bir şeye evet derken ardında karşıladığın ihtiyaçlarını görebilirsen hafifler miydi acaba? “ ‘Hayır’ diyemedim yine” diyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İş Hayatınıza Anlam Katın!

İş hayatı hızlı bir değişim yaşıyor. Artık çalışanların iş yerinden beklentileri sadece iyi bir maaş veya terfi imkanları ile sınırlı kalmıyor. Yeni neslin özgür ruhu ve gelişen teknolojinin sınırları kaldırmasıyla birlikte artık iş yerleri 9-5 çalışılan standart ofis ortamları olmaktan çıkıp çok daha keyifli alanlar haline geliyor.

“Sizin de iş yeriniz keyifle çalışacağınız bir yere dönüşebilir mi? Peki iş hayatınıza anlam katmak mümkün mü? Pazartesi sendromu olmayan bir iş hayatı yaratılabilir mi?” Bu ve bunun gibi daha bir çok sorunun cevabını bu etkinlikte öğrenebilirsiniz…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-10-26 at 10.40.47

 2 Kasım 2018 – Cuma
 • İstanbul Komedi Festivali

İstanbul Komedi Festivali başlıyor!  2-18 Kasım tarihlerinde, gülmeye, çok gülmeye, daha daha çok gülmeye hazır olun 🙂

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Duman Konseri

Eğlenceli ve coşkulu sahne performanslarıyla tanınan ve 2000’lerin başından bu yana gençlerin sevgilisi haline gelen Duman, şehrine geliyor. Son albümü Darmaduman ile hayranlarına yeniden merhaba diyen başarılı grup, hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

****

Gelecek yepyeni etkinlik duyurularında görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir