İstanbul’da Bu Hafta (27 Nisan – 3 Mayıs 2019)

27 Nisan – 3 Mayıs 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

27 Nisan 2019 Cumartesi
 • Semt -Fotoğraf Sergisi

8 Ekim 2018’de İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği )Proje Geliştirme Atölyesi kapsamında Fotoğrafçı – Yönetmen Serkan Turaç danışmanlığında başlayan “SEMT” Fotoğraf Çalışması, İSTANBUL’un o eşsiz semtlerini kapsamaktadır. Semte Dair, Semt Kültürü, Semt yaşamı, Semt insanı, Semt esnafı bu sergide buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Değişim Yönetimi

“Bahar, değişimin en güzel temsilcisi. Doğada hızlı bir değişim başladı. Sizin yaşantınızdaki, kurumlarınızdaki değişimler neler? Bunları hatırlamak ve kolaylaştırıcıları paylaşmak için buluşuyoruz.”  diyor “Yaşam ve İş” … Bu etkinliği kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sürdürülebilir Yaşam için Temiz Çevre

“Paydaşların ve gönüllülerin katılımlarıyla gerçekleştirilecek çevre temizliğinde toplanan atıklar; plastik, cam, metal, kağıt ve diğer atıklar olmak üzere yerinde ayrıştırılacaktır. Çevre temizliği sırasında toplanan plastik atıkların, Sarıyer Belediyesi aracılığı ile, PAGDER-Plastik Sanayicileri Derneği’nin Yuvaya Dönüşen Plastikler Projesi kapsamında kedi/köpek evlerine dönüştürülmesi amaçlanmaktadır. “SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM için Temiz Çevre” Projesi sayesinde elde edilen kedi/köpek evleri proje kapsamında ihtiyacı olan hayvan bakımevlerine bağışlanacaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

surdurulebilir yasam

 • Facebook-Instagram Reklamcılığı Eğitimi

Facebook ve Instagram reklamları sayesinde yeni müşteriler bulabilir ve onlarla uzun süren bağlar kurabilirsiniz. Hedefinize en uygun adımları belirlemek, performans odaklı reklam stratejileri geliştirmek için Mesut Şefizade eğitmenliğinde gerçekleşecek Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimi’ni kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

28 Nisan 2019 Pazar
 • Irmak Zileli ile Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Her yazarın kendi yordamı var ve yazmak isteyen herkes bu yordamı kendisi oluşturur. Başka yazarların deneyimleri bu süreçte her zaman “doğruyu” işaret etmez. Ama her deneyim yanılgılarıyla da birlikte anlamlıdır.” diyen Yazarlık Atölyesi sizleri de yol, yordam üzerine düşünmek, tartışmak, sorular üretmek üzere bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bahara Merhaba Konseri! Özgürlüğe ses ver, yeşersin memleket!

Bahara merhaba konseri! Özgürlüğün ve gelecek güzel günlerin şarkılarına siz de ses vermek istiyorsanız bu konseri kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

29 Nisan 2019 Pazartesi
 • Future of Agriculture

Tarımın geleceğinde bizleri neler bekliyor? Dijital dönüşüm, tarım teknolojileri ve toprağın geleceğiyle ilgili her şey bu etkinlikte!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

future agrıculture

 • Kreatif Müzik Terapi ile Tanışma, Duygu Duran Orlowski Kitap İmza Günü

Müzik terapi hakkında her şeyi, “Duyguların Tınısı” adlı Kreatif Müzik Terapi kitabının da yazarı olan Duygu Duran Orlowski’den öğrenebileceğiniz bu tanışma ve imza gününü kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

30 Nisan 2019 Salı
 • E-ticarette Dönüşüm Getiren Pazarlama Teknikleri

“Son dönemlerde e-ticaret sıkça konuşuluyor, herkes bir şekilde online kanallardan ürünlerini satmak istiyor, kimisi buna cesaret edip başlıyor kimisi ise beklemede kalıyor. Başlamak önemli ama sadece bir web sayfası açıp ürün yerleştirmek yeterli olmuyor, yoğun ve etkili pazarlama çalışmalarında bulunmak gerekiyor. Peki e-ticaret sitenizden iyi sonuçlar almak için ne tip pazarlama çalışmaları yapmanız, hangi kanalları ne sıklıkla kullanmanız ve bunun için nasıl bir bütçe ayırmanız lazım bunları biliyor musunuz?” diye soruyor Ticimax E-Ticaret Sohbetleri…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Fuckup Nights Istanbul Vol. XXIV

“Fuckup Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir harekettir. Etkinliğin felsefesi ise, hiç başlamadığınız projelerde başarısız olma olasılığınızın %100 garantili olmasında yatar. Bu etkinlikte de; 3 ya da 4 “fuckuppreneur” projelerini, neleri yanlış yaptıklarını, bu yanlışlardan neler öğrendiklerini ve şimdi olsa neyi farklı yaparlardı sorularına cevap olacak hikayelerini paylaşacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

1 Mayıs 2019 Çarşamba
1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramınız Kutlu Olsun!
 • Zeynep Bastık

Zeynep Bastık, 1 Mayıs Çarşamba IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

2 Mayıs 2019 Perşembe
 • Sürdürülebilir İlişki yönetimi semineri

Gerek iş hayatında, gerekse özel hayatta ilişkileri iyi yönetenlerin, diğerlerinden her zaman bir kaç adım önde, daha başarılı ve mutlu olduğunu görürüz. Bu seminerde, ilişki yönetimini masaya yatıracak ve kişisel gelişim penceresinden, iyi bir ilişki yönetimi nasıl olmalı, neler yapılmalı gibi konuları konuşulacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Liderlikte Değişimin Yönetimi – JCI İstanbul Akademi

““LİDERLİĞİN MİMARİSİ” eğitim serisi, 4 eğitimden oluşan bir eğitimler dizisi olup; eğitimler kapsamında “liderlik” kavramı, farklı unsurlarıyla ve farklı konuşmacılar tarafından detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Eğitim dizisi kapsamında verilecek eğitimlerin başlıkları şöyledir: “Liderlikte “Değişim”in Yönetimi”, “Liderlikte Networking ve İletişimde Ustalığın Sırları”, “Liderlikte İkna ve Beden Dilinin Sırları” ve “Dijital Dönüşüm Çağında Liderlik”. İstanbul Aydın Üniversitesi’nin mekan sponsorluğuyla ve Erim Hısım rehberliğinde gerçekleştirilecek serinin bu son interaktif eğitiminde, değişmeyen tek şeyin kendisi olduğu “değişim” olgusunun yönetimi ve liderlik için taşıdığı önem; kurbağa deneyi, statiko, öğrenilmiş çaresizlik, mücadele, mübadele ve daha birçok kavram bağlamında ele alınacaktır.”

lıderlıgın mımarısı

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

3 Mayıs 2019 Cuma
 • Dreams Way Presents : Jacob Groening ( Earthly Delights , Kamai Music ) – BONN Istanbul

“Bar25 , Earthly Delights , Steyoyoke gibi başarılı plak şirketlerinden yayınladığı parçalarla çıkış yakalayan Berlin merkezli prodüktör Jacob Groening, yerli prodüktörlerimizden Serkan Eles ve Semih Akay eşliğinde 03 Mayıs Cuma günü “ Dreams Way Music “ sunumuyla BONN Istanbul’da! “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Major Player Meet-up & Networking

“Bu etkinlikte, yıkıcı inovasyonun nasıl geliştiğini, inovasyonun tam olarak ne anlama geldiğini ve en önemlisi nasıl uyarlayabileceğinizi konuşabileceksiniz. Günümüzün önde gelen firmalarının iş modellerini karşılaştırılmalı olarak inceleyecek geleneksel sektörlerin geleceğini değerlendireceksiniz. Kısacası, dünyanın en önde gelen Harvard profesörü C. Christenson’ın teorilerinden örneklerle ve ezber bozan, yenilikçi çözüm hikayeleriyle, inovasyonun tam olarak ne anlama geldiğini ve nasıl kendi şirketinize uyarlayabileceğinizi anlayacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir