İstanbul’da Bu Hafta (27 Temmuz- 2 Ağustos 2019)

İstanbul’da 27 Temmuz- 2 Ağustos 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

 27 Temmuz 2019 Cumartesi

ustan kalbe

 • Us’tan Kalbe İletişim

“En yeni beyin bölgesinden çıkan iletinin karşıda kadim beyne, kararları etkileyen duygu merkezine ulaşabilmesi iletişimde üstün bir etki yaratmakta. Us’tan kalbe iletişimde güçlenmeyi amaç edinen bireylere yardımcı olacak bu program ile yanınızdayız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yemeğe Lezzet Katanlar

“En lezzetli yemek her zaman mutluluğun, sohbetin paylaşmanın eşlik ettiği bir sofrada olmadı mı? O halde aynı keyfi size yaşatmak, birbirinden lezzetli yemekleri beraber öğrenip tatmak için USLA mutfaklarına bekleniyorsunuz.” Günün menüsü: Pastırmalı Cheeseburger, Chicken Fingers, Sarımsaklı Patates Püresi, Kremalı Mantar Sos, Karamelize Soğan.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 28 Temmuz 2019 Pazar
 • Mimar Sinan’ın Şifreleri

“Kocaman yapıların gizemlerini birlikte çözeceğiz. Tabii efsanelerini de öğreneceğiz. Mimar Sinan’ın ilginç yaşamı sizlere ilham verecek. Yapıları inşa ederken bulduğu çözümler onun dehasına hayran olmanızı sağlayacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • 500 Days of Summer

Yönetmenliğini Marc Webb’in üstlendiği “500 Days of Summer” filmi, Park Feriye’de sizlerle…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

29 Temmuz 2019 Pazartesi
 • Find Your Co-Founder #5 – StartupHR

StartupHR, startupların ekip problemini online olarak çözmenin yanı sıra Find Your Co-Founder etkinlikleriyle offline olarak da çözmeyi hedefliyor. Find Your Co-Founder – StartupHR etkinlikleriyle ortak veya ekip arkadaşı arayan startuplar ile yetenekleri bir araya getiriyor. “Startupıma ortak arıyorum, kurumsal hayattan sıkıldım bir startupa dahil olmak istiyorum” diyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Bozcaada Otlarıyla Kokteyl Workshop 

“Bozcaada’dan misafirin var! Adaya özel otlarla yapılan kokteyllerin tariflerini öğrenmek ve kendi kokteylini yapmak için 29 Temmuz Çarşamba akşamı Nebula Atölye’ye bekliyoruz. Çağatay Ercan ile birbirinden farklı ve lezzetli 3 adet kokteyl yapıp tadımlayacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

30 Temmuz 2019 Salı
 • E-İhracatta Başarılı Olmanın Yolları

“E-ihracatla alakalı konuların konuşacağımız ve ne olduğunu anlatacağımız seminerde Knawat sayesinde ürünlerinizi onlarca ülkede binlerce online dükkanda masrafsız, bulunduğu ülkenin kültürünü bilen satıcılar sayesinde hızlı, yurtdışına ürün göndermekle ve ürünleri yabancı dile çevirmekle uğraşmadan nasıl kolayca satabileceğinizi anlatacağız. Knawat Genel Müdürü Sadeq Alwadeai, Knawat İş Geliştirme Direktörü Ersin Yılmaz, E-Ticaret ve E-İhracat uzmanı Ziya Kızıltan bizlerle beraber olacak ve sizlerden gelen soruları da cevaplandıracak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mirgün Cabas ile Tehlikeli Sohbetler: İtiraflar

İlham verici bir tanışma ve sohbet formunda tasarlanan, katılımcıların farklı bakış açılarıyla buluşurken yepyeni dostluklara yelken açtığı Tehlikeli Sohbetler’de tema bu defa “İtiraflar”. Mirgün Cabas’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek bu sohbeti kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

31 Temmuz 2019 Çarşamba

https___cdn.evbuc.com_images_65012859_247795729519_1_original

 • 11. Discover The Intelligence – E-Ticaret ve Girişimciler için Stres Yönetimi

E-Ticaret sektöründe ya da dijital girişimlerin büyülü dünyasında pek konuşulmayan bir konu; Stres. Stres yönetimini, nasıl yapılması gerektiğini, ekibinizin motivasyonunu nasıl diri tutabileceği konusu 1. Discover The Intelligence’ta ele alınıyor, kaçırmayın !

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mutluluğunuzu Artırın

Royal Enstitü ve NY Business Excellence Dergisi size mutluluğunuzu arttırmanız için çok önemli bir katkı sunuyor…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

1 Ağustos 2019 Perşembe
 • Girişimci Kadın Eğitimi

E-ticarete giriş dersi niteliğindeki seminerde Hepsiburada.com’un deneyimli kadrosu katılımcıların sorularına cevap verecek.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Finansçı Olamayanlar için Finans Eğitimi

Finansçı Olmayanlar için Finans Eğitimi, finansçı olmadan temel finans kavramlarını bilerek iş hayatında birkaç adım öne çıkmak isteyenler içindir. Başlangıç seviyesindeki bu eğitim, çalışanların sıklıkla karşılaştığı ve karşılaşacağı finansal konularda karar verme süreçlerini etkileyecek metot ve formüller içermektedir. Esas itibariyle kariyeri ve uzmanlık alanı finans ve muhasebe olmayan ve işinde daha başarılı olmak isteyen katılımcılar iş hayatlarında karşılaşacakları finansal metot, hesaplama ve terimleri öğreneceklerdir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

2 Ağustos 2019 Cuma
 • Masterpiece Maslak Heykel – Sincap

“”Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak heykeller yapacaksınız. Heykel sanatına ilişkin deneyim sahibi olmanıza gerek yok, hatta daha önce hiç heykel yapmamışsanız çok daha keyifli. Masterpiece bir kurs değil, kil ve formlar ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Heykeltıraşlarımızın adım adım yönlendirmeleri ile sonunda evinize, ofisinize götürebileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir heykeliniz olacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Manuş Baba

Manuş Baba sevilen şarkılarıyla birlikte, “İki Gözümün Çiçeği” adlı yeni albümünün konserleri kapsamında Moda Kayıkhane sahnesinde sizlerle!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir