İstanbul’da Bu Hafta (28 Aralık 2019 – 3 Ocak 2020)

28 Aralık 2019 – 3 Ocak 2020 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

28 Aralık 2019 Cumartesi
 • Cumartesi Aurası: Belkıs Uluoğlu “Tasarım Düşüncesi ve Araştırmaları”

“Tasarım düşüncesinin tarihçesi bize insanın düşleme ve yaratma dünyasına ait ipuçları sunuyor.  Bu buluşmada, ilk çağlardaki “bir mikrokozmik düzen kurmak”tan, seri üretimin etkilerine; yaratıcılık çalışmalarından tasarım kuramı literatürüne; tasarım bilimi yaklaşımından günümüz tartışmalarına; bir tasarım düşüncesi retrospektifi sunulmaya çalışılacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Fasilitasyon Araçlarıyla Hızlı ve Etkin Fikir Üretmek

“Değişimlerin çok hızlı, belirsizliklerin çok fazla olduğu günümüz dünyasında, ekiplerin başarılı olması etkin fikirlere hızlı bir şekilde ulaşmalarına bağlı. Geç kalma lüksümüz olmadığı gibi, sıradan fikirlerle rekabetle başa çıkamayacağımızı biliyoruz. Yani mesele, yeni fikirlere ihtiyacımız olup olmadığı değil, mesele, yeni ve etkin fikirlere hızlı bir şekilde nasıl ulaşacağımız. Bu atölye çalışmasında, fasilitasyon araçlarını kullanarak, etkin fikirlere hızlı bir şekilde nasıl ulaşabileceğinizi yaşayarak öğreneceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

fasilitasyon

 29 Aralık 2019 Pazar
 • Fitpazar

“Fitpazar, pazar günleri spor ve sportif aktiviteler gerçekleştiren spor topluluğudur. Her pazar günü Belgrad ormanında koşu, egzersiz ve stretching egzersizleri gerçekleştiriyoruz. Yunus Aydoğdu ve Elif Gökçe Durgut eşliğinde gerçekleşen etkinliğimize tüm spor severleri bekliyoruz!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sunset Jazz Cruise

İstanbul’da gün batımını, canlı caz ve chill out müzik dinleyerek izlemek isteyenler kaçırmasın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

30 Aralık 2019 Pazartesi
 • 15. Discover The Intelligence – Aliexpress ve E-Ticaret

Alibaba’nın merkezinde çalışan tek Türk olan Yaman Alpata, Aliexpress üzerindeki başarılarıyla tanınan Fehmi Darbay ve entegrasyon konusunda uzmanlaşmış Aras Kargo’dan Nedim Demirci’nin konuk olacağı bu etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Felsefe Atölyesi 6-9 Yaş

Yılın son günlerinde çocuklarınızla harika vakit geçirmek içn bir fırsat…

“Çocuklar İçin Felsefe eğitiminde, tartışmalar çocukları soru sormaya, hipotezler oluşturmaya ve farklı yollar ile somut yeni hipotezler oluşturmaya teşvik eder. Çocuklar İçin Felsefe, 60′ dan fazla ülkede okullar tarafından çocukların daha üst düzey düşünme becerilerini geliştirmenin bir yolu olarak kabul edilmiştir. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

31 Aralık 2019 Salı
HAYALLERİNİZİN GERÇEK OLDUĞU MUHTEŞEM BİR YIL OLSUN!

Black and White Typography Photo New Year Card

 • New Year’s Eve Dinner and After Party 

Yılbaşı gecesi için alternatif bir kutlama arayanlara gelsin! 😉

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

2 Ocak 2019 Perşembe
 • Uygulamalı İş Modeli Kanvası Eğitimi

“Girişiminizi oluştururken, sezgisel yollarla ilerlemek yerine, riskleri, problemleri ve çözümlerini, girişim fikrini hayata geçirmeden önce tanımlamak, “başarılı girişim”in ilk adımıdır. Bu doğrultuda iş modeli kanvası oldukça önemli bir hal alıyor. 2 Ocak Perşembe akşamı gerçekleşecek eğitimimizde ise iş modeli kanvasının tüm adımlarını detaylarıyla öğrenebilecek ve aynı zamanda yapacağımız uygulama ile kendiniz yapmayı deneyimleyebileceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • MSA – Mutfakta 8 Hafta

““Mutfakta 8 Hafta”da temel mutfak tekniklerini profesyonellerden öğrenecek, kendinizi bu teknikleri çeşitli yemekler üzerinde uygularken bulacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

3 Ocak 2019 Cuma
 • Daha Zeki Olmak Mümkün Mü?

Online Seminer’de bu haftanın konusu “Daha Zeki Olmak Mümkün Mü?”. Bu semineri kaçırmayın deriz!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

daha zeki olmak mümkün mü

 • Dijital Paralara Giriş / Bitay Akademi

“Bitcoin, Ripple, Litecoin gibi kripto paraların arkasındaki teknolojiye ilgiliyseniz, geleceği değiştirecek önemli gelişmelerin yaklaşmakta olduğunu hissediyorsanız ve bunun bir parçası olmak istiyorsanız… Bu eğitimi kaçırmayın.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerle görüşmek üzere… 🙂

 

 

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir