İstanbul’da Bu Hafta (28 Eylül – 4 Ekim 2019)

28 Eylül – 4 Ekim 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

28 Eylül 2019 Cumartesi
 • Mobil UI/UX Eğitimi

“Valensas’da Lead UI/UX Designer olarak görev yapan ve Opet, Philips, BMW, Akbank, THY, Anadolu Efes, Ergo gibi dev markalarla çalışan Murat Necati Çetiner tarafından verilecek bu eşsiz eğitimden faydalanmak için acele edin!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Tepkilerde Ustalaşmak – Baskı Altında Duygularınızı Yönetin

“Zihnimizin nasıl çalıştığını göreceğimiz bu deneyimsel seminerde kendimizi kontrol edebilmemiz için bize özel bir fırsat verilecek. Üzüntü, öfke ve korkuların bizi tehdit ettiği anlarda verdiğimiz tepkileri görecek, transaksiyonel analiz ışığında çözüm önerileri üreteceğiz. En temel duygularımızla başa çıkma yöntemlerini keşfedeceğiz.

Psikolog Orkun Özocak ile “Tepkilerde Ustalaşmak” semineri, 28 Eylül Cumartesi günü Kanyon Joint Idea’da…”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

29 Eylül 2019 Pazar
 • Mind & Body Alignment Workshop

“Bu seans kurumsal hayatın içinde yer alan ve/veya uygulama ile ilk kez tanışacak olan kişilerin katılımı için uygundur. Bedeni nazik ve özgür bir yaklaşım ile harekete davet etmek konfor alanı açarken hizalanma deneyimini beraberinde getirecek ve ses eşliğinde mindfulness ile meditasyon için uygun bir temel oluşturacaktır. Ses seansı sıkışık ve hareketli bir günün ardından derin gevşeme ve enerji detoksu için yardımcı olur. Uygulama sonunda beden ve zihin uyumlanmasına genel bir anlayış geliştirmek mümkündür.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

mınd and body alıgnment

 • Sanal Alemde Profesyonelleşme

“Video, artık sosyal medyanın en önemli üretim ve tanıtım aracı. Ev hanımlarından, uluslararası markalara kadar bir çok kişi ve kurum kendilerini videolarla ifade ediyor. Bu atölyede kendiniz veya firmanız için üreteceğiniz videoların temel noktalar ve teknikleri anlatılacaktır. Atölye sonunda 3’er kişilik gruplar oluşturularak telefonla video çekimi gerçekleştirilecek. Ayrıca atölye sonrasında sizlere After Effects’te pratik yapabileceğiniz 10 adet offline Instagram Story Template’i de verilecektir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

30 Eylül 2019 Pazartesi
 • E-Ticaret ve Ürün Fotoğrafçılığı Workshop

Çağımızın en büyük kolaylığı, tüketicinin göz bebeği E-ticaret! Ürün fotoğrafçılığı nedir, ürünlerin fotoğrafları nasıl çekilir, nasıl editlenir, sosyal medyada ilgi çeken fotoğraflar nelerdir gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız bu eğitimi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Gökhan Kuşoğlu ile Kokteyl Atölyesi

“Türkiye World Class şampiyonu, Dünya 4.sü bartender Gökhan Kuşoğlu ile Nebula Bahçe’de kokteyl atölyesi gerçekleştirilecek. Atölyede 2 adet kokteyl hazırlayacak ve kokteyl yapımıyla ilgili birbirinden değerli bilgiler öğreneceksiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

1 Ekim 2019 Salı
 • Halil Doğramacı ile Heykel Atölyesi

“Halil Doğramacı ile ⁣”İnsan Anatomisi ve Büst Yapımı⁣”…  4 seanslık bu atölyenin amacı, heykele yeni başlayanlar için bir heykelin 3 aşamasını proje üzerinde deneyimletmektir.⁣ Bu interaktif süreç sayesinde katılımcı becerilerini daha kolay kavrayacaktır. Her aşamasında katılımcıyı sürecin içine davet eden atölyenin sonucunda, katılımcıların kendi başlarına büst yapabilecek hale gelmeleri amaçlanmaktadır.⁣”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

heykel atolyesı

 • KonuŞu: Yeni Nesil Siyaseti Anlamak

“1 Ekim Salı günü Joint Idea’da gerçekleşecek bu KonuŞu’da kamuoyu araştırma kuruluşu İstanbul Ekonomi Araştırma’nın Genel Müdürü ekonomist Can Selçuki ile yürüttüğü seçim kampanyalarının istisnasız başarıyla ulaşması ile bilinen siyasal iletişim uzmanı Gülfem Saydan Sanver bir araya geliyor. Greta Thunberg’in kampanyasından Twitter fenomeni başkanlara, yeni seçmen beklentilerinden teknolojik gelişmelerin toplum yapısına etkilerine kadar her şeyin ele alınacağı sezonun ilk KonuŞu’suna hepinizi bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

2 Ekim 2019 Çarşamba
 • Deniz Alayat ile Bağışıklığınızı Güçlendirin!

“Kış öncesi mevsim dönüşünde önlemlerinizi alıp vücudunuza ve bağışıklığınıza destek olmanın tam zamanı! Bütünsel Beslenme ve Sağlık Koçu Deniz Alayat ile Bağışıklığınızı Güçlendirin Atölyesi’ni kaçırmayın…”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sedef Özkan ile Zihnini Sustur Kalbini Duy

“Çocukluğumuzdan beri üzerimize yüklenen, zihnimize işleyen korkular ve düşünce kalıplarını fark edip, içimizde var olan saf sevgiyi hatırlayacağımız, kendimize dönüş yolculuğunda ilerleyeceğimiz Yoga Atölyesi 2 Ekim Çarşamba akşamı Nebula Bahçe’de.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

3 Ekim 2019 Perşembe
 • Kamara Kitap Kulübü 3. Kez Toplanıyor

“Bu etkinlikte; Kolombiyalı usta yazar Gabriel García Márquez’in 1982 yılı Nobel Edebiyat Ödülünü alan; herkesin işleneceğini bildiği ancak engellemek için kimsenin bir şey yapmadığı bir namus cinayeti öyküsünü anlatan eseri; “Kırmızı Pazartesi” incelenecektir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İlham Verici Bir Girişimcilik Serüveni: Mutlubiev – Tayga Baltacıoğlu

“Ülkemizdeki en başarılı girişimlerden Mutlubiev’in kurucusu Tayga Baltacıoğlu, ilham verici girişimcilik serüvenini anlatmak üzere sizlerle!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

4 Ekim 2019 Cuma
 • Murat Yerdekalmazer ile Bilmediğimi Bilmediklerim Eğitim Serisi

““Bilmediğimi Bilmediklerim” serisi aslında hayatın içinde günde birkaç defa dokunduğumuz ve farkında olmadığımız kavramları su üstüne çıkarmak için tasarlandı. Her etkinlikten sonra kendiniz ile ilgili yeni bir bilgi edinip ayrılacaksınız. Etkinliklere tek tek katılabileceğiniz gibi hepsine birden katılmanız durumunda bu 4 kavramın birbirleri ile olan etkileşimi de deneyimleme şansınız olacaktır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

murat yerdekalmazer

 • Feridun Düzağaç

“İstanbul Boğazı’nın büyüleyici atmosferinde, boğazın en konforlu teknelerinde gerçekleştirilecek Müzik Boğaz’dan Gelir Konserleri Feridun Düzağaç ile devam edecek. Konser öncesinde ise Yavuz ve Funda Akyazıcı müzikseverlere keyifli anlar yaşatacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinlik haberlerinde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir