İstanbul’da Bu Hafta (28 Temmuz-3 Ağustos 2018)

28 Temmuz- 3 Ağustos haftasında, bizim ilgimizi çeken İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

28 Temmuz 2018 – Cumartesi
 • Beni Seviyorum

Sefer Humar’ın yazdığı, yönettiği ve sunduğu tek kişilik kişisel farkındalık gösterisi Joint Idea Kanyon’da sizlerle…

“Hakikatı kimseden ödünç alamazsın. Kendi varoluşunun içine ancak sen bakarsan bulursun. Bu hayatta mutlu ve huzurlu olmamız için ilk yapmamız gereken bir başkasından önce kendimizi sevmemizdir. Buzdağı gibi görünen egolarımızı derin sevgimiz içinde eritip kaybedelim ve bizzat kendimiz okyanusun bir parçası haline gelelim. Ne dersin?”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Yasemin Sungur ile Kariyer Koçluğu Grup Çalışması

Hedeflerinize ulaşabilmeniz ihtiyaç duyduğunuz yol haritası ve eylem planını hazırlamanıza yön verecek kapsamlı bir koçluk atölyesi! Geleceğinizi planlar, yaşamınızı şekillendirirken sizi hedeflerinize ulaştıracak en önemli yetkinliğiniz; koçluk becerilerinizdir. Bu alandaki lider isim Yasemin Sungur tarafından geliştirilmiş, 2005 yılından itibaren yüzlerce kişi ile uygulanan, kişiye özel bakış ile sürdürülen “Kariyer Koçluğu Programı”, “Kariyer Koçluğu Grup Çalışması” ile Embriyo Akademi’de.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-07-27 at 13.00.18

29 Temmuz 2018 – Pazar
 • Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi

Topluluk önünde konuşma korkunuzu yenmek üzere tasarlanmış uygulamalı ve iddialı bir atölye! Sonradan öğrendiğiniz topluluk önünde konuşma korkunuzu kanıtlanmış tekniklerle yenebilir, düzenli pratiklerle etkili bir konuşmacıya dönüşebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi-The Commuter

Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi kapsamında “The Commuter” filmini Sait Halim Paşa Yalısı’nda izlemek için yerinizi alın 😉 .

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

30 Temmuz 2018 – Pazartesi
 • Daha

14 yaşındaki gencin hikayesini ele alan Daha, UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde!

“Hakan Günday’ın 17 dile çevrilmiş kitabından uyarlanan Daha’da, 14 yaşındaki Gaza, yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılarak, liseyi büyük şehirde okumayı hayal ederken, babasının onu insan kaçakçılığı şebekesinin bir parçası haline getirmesiyle suçla tanışır. Gaza’nın ergenliği, babasının baskıcı karakteri ve sürekli gözlemlediği göçmenlerle geçmeye başlar. Gaza, babası gibi şiddet ve baskı üzerine bir hayat mı kuracaktır yoksa o da bir göçmen mi olacaktır?”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Kahve Dünyası Atölye – Çikolata Kursu

Kahve Dünyası’nın lezzet ustalığı konusunda kendini kanıtlamış nefis çikolatalarının siz de nasıl yapıldığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız bu atölye tam size göre! Atölye’de çikolata ile kahvenin muhteşem birlikteliği kahveli spesiyal çikolata, sadeliğiyle asaletini kanıtlayan lezzet klasiği trüf, birbirinden lezzetli içeriklerle hazırlanan tablet çikolata, içi sürprizlerle dolu çikocaracrunch ve içmeye doyamayacağınız sıcak çikolata yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Üstelik kendi özel yorumunuzla zenginleştirdiğiniz birbirinden lezzetli el yapımı çikolatalarınızı, özel kutularıyla sevdiklerinize de hediye edebileceksiniz.

Ayrıntıli bilgi ve bilet temini için

31 Temmuz 2018 – Salı
 • Yatırım Öncesi Şirket Kurulumu ve Yatırım Süreçleri

Start-up’ların şirketleşirken bilmeleri gereken yasal ve sözleşmesel detaylar ile seed aşamasından itibaren yatırım alırken imzalamaları gereken sözleşme hükümleri hakkında detaylı açıklamaların yapılacağı etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-07-27 at 13.41.01

 • Digitalzone Meetups: SEO & Dijital Pazarlama Eğitimleri 

Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo’nun İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de kişisel gelişim vaat ediyor. Etlinlikte;  Zeo Agency’de Sr. SEO Executive olarak görevini sürdüren Ezgi Gülsen Yaylı “Data Studio ile SEO KPI’larını Ölçümleme” konulu sunumuyla,  Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya danışmanı Hasan Başusta ise “Yerel ve Global Markaların Güncel Sosyal Medya İletişimleri” konulu sunumuyla yer alacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

1 Ağustos 2018 – Çarşamba
 • Günlük Hayatta Kişisel Stil Atölyesi

Mevcut stilinize farklı bir gözle bakıp, oluşturmak istediğiniz stilinize doğru farkındalık sürecini başlatacak bir atölye!

Her alışverişe gittiğinizde bir sürü kıyafet alıp onları nasıl kombinleyeceğinizden emin değilseniz, ya da alışveriş size aşırı zor gelip “Saatlerce dolaşıp istediğimi bulamıyorum” diyorsanız, bunların nedenlerini daha iyi anlayıp kendi stiliniz için adım atabileceksiniz. Kombin yapmanın kolay yolları hakkında fikir sahibi olabileceksiniz. Stilinizi oluştururken ihtiyacınız olan birleşenleri öğreneceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Hatha Yoga Dersi

Şebnem Meraklı Coşkun ile Hatha Yoga Dersleri Yaz Döneminde Çarşamba akşamları Embriyo’da... Bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz, günün ve yaşamın yorgunluğundan arınmak için gevşemeye ve dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsa “Şebnem’le Yoga” derslerine başlayabilirsiniz!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-07-27 at 13.51.13

2 Ağustos 2018 – Perşembe
 • Impact Mezat

Impact Hub, koleksiyonerlerin vazgeçemedikleri eşyalarından ilham alarak Impact Mezat’ı yarattı.  Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızın en iyi şekilde değerlendirilmesi için siz de açık artırmaya katılabilir, ister satın alır, isterseniz de etkinliğin bir parçası olabilirsiniz!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Nishnova – Together / Girişimcilik ve Hukuk

Startup hukuku nedir, neleri kapsar tüm bu soruları yanıtlamak üzere startuphukuku.com kurucuları Okan Şencan ve Erdem Mümtaz Hacıpaşaoğlu Nishnova Together Serisinin konuğu olacaklar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-07-27 at 14.50.14

3 Ağustos Cuma
 • Mark Eliyahu

Karizmatik canlı müzik sanatçısı, besteci ve kemençe üstadı Mark Eliyahu yeniden İstanbul’da! Derin melodileri enerjik bir canlı showla sunan sanatçı “Bu serüvene sizleri de bekliyoruz” diyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Fazıl Say

ENKA Kültür Sanat’ın daimi sanatçısı dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say beklenen performansı ile “ENKA Açıkhava Buluşmaları”nda yer alıyor.

“Fazıl Say’ı dinleyen herkesin zihinde onu ve müziğini tanımlayan farklı kelimeler vardır. Onun müziği, bazen kumsala çıkan bir patika, bazen kavuşmaz dediğiniz yakaları birleştiren bir köprü, bazen ise özgürlüğe kanat çırpan bir martıdır. Fazıl Say’ın doğrudan kalbe ulaşan besteleri, yarım kalanlara ve geleceğe selam gönderenlere ulaşmak için bir anahtardır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinlik haberleriyle buluşmak üzere…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir