İstanbul’da Bu Hafta (29 Şubat – 6 Mart 2020)

29 Şubat – 6 Mart 2020 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

29 Şubat 2020 Cumartesi
 • Uygulamaları Devlet Destekleri Eğitimi

“Eğitimin Amacı İşkur, istihda konusunda destek veriyor, Kosgeb Küçük ve orta ölçekli işletmelere,  Girişimciye destek veriyor, Ekonomi Bakanlığı ihracat destekleri ve yatırım teşvik belgesi ile sanayi ve imalat sektörüne, Tarım Bakanlığı Çiftçi yada bu alanda yatırım yapmak isteyene…”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Topluluk Önünde Konuşma Kursu

“Güçlü hitap becerisi, sahne kullanımı, geniş kitlelere hitap edebilme yeteneği hemen herkesin sahip olmak istediği önemli niteliklerdir. Günümüzde bu becerilerin iş, hatta sosyal yaşantımızda dahi etkisi yadsınamaz. Ancak yapılan araştırmalarda insanların en büyük korkusu sorulduğunda çıkan sonuçlar şaşırtıcı olmuştur. İlk sırada %41 ile topluluk önünde konuşmak çıkmıştır. Topluluk Önünde Konuşma Kursu ile korkunuzu yenebilir, hitabet, etkili konuşma ve ikna konularında becerilerinizi geliştirebilirsiniz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

toplululuk önünde konuşma kursu

1 Mart 2020 Pazar
 • 1 Mart Gelecek Günü – 2040’da Organik Olmak

“1 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da, Haliç Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek etkinlikte yine her şey insana ilişkin olacak. Teknolojik, Sosyolojik, Politik, Bilimsel, Sanatsal açılardan 2040 yılındaki geleceğimizin nasıl şekilleneceği ve bu yolculukta biz insanların olumlu bir geleceğe ulaşmasının nasıl mümkün olacağı konusunun uzmanı konuşmacılarla tartışılacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

““O yaparsa ben de yaparım” sloganıyla yola çıkan TurkishWIN, 1 Mart günü Türkiye’deki ilk ve tek kadın odaklı bu kariyer etkinliğinde, yirmiden fazla konuşmacıyla iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan 2000’den fazla üniversiteli genç kadını, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketler ve iş hayatında kız kardeşlik için ben de varım diyen çalışan kadınları Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde buluşturacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

2 Mart 2020 Pazartesi
 • Yaşamda Denge Farkındalığı

“Yaşamda Denge Farkındalığı atölyesi 2 Mart Pazartesi 19.00 – 21.00 saatleri arasında Umay’da. Atölyenin temeli koçluk disiplinine dayanıyor. Katılımcılar sadece dinleyici değil, interaktif olarak atölyenin bir parçası oluyor. İrademiz özgürse harekete geçmek de bizim özgürlüğümüz. Tüm bilgi bizdeyse o zaman en iyi liderlik bizim kendimize yaptığımız liderlik oluyor. Gücünüzü kendi elinize aldığınız ve elinizden gelenin en iyisini yarattığınız bir yaşam mümkün.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Ekin Teymen ile Sabah Yoga’sı

“Ekin Teymen ile Sabah Yoga’sında hatha yoga, yin yoga, meditasyon ve derin gevşeme teknikleri uygulanıyor. Seanslar her seviyeden katılımcıya açık, ilk defa yoga yapmak isteyenler de katılabilirler. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

3 Mart 2020 Salı
 • Reklam ve Pazarlama Zirvesi ’20

“Türkiye’nin ISO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip ilk ve tek öğrenci kulübü olan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü’nün gelenekselleşen ve en çok ses getiren organizasyonlarından biri olan Reklam ve Pazarlama Zirvesi bu sene “Gelecek” konseptiyle  Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

rpz

 • Yaratıcı ve Girişimci Düşünce Eğitimi

“İş dünyasında her geçen gün daha da fazla hissettiğimiz hızlı değişim bizlerin yeni yetkinlikler geliştirmemizi gerektirmektedir. Yapılan bir çok araştırmada önem kazanan yetkinlikler arasında  ilk sıralarda ‘Yaratıcı ve Girişimci Düşünce’ yer almaktadır. Kurumsal çalışan, girişimci ve ya bir girişimci adayı için fark yaratacak, katma değer sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmenin yolu yaratıcı ve girişimci düşünceyi kazanmaktan ve uygulamaya almaktan geçmektedir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

4 Mart 2020 Çarşamba
 • Düşüncelerle Terapi: UZAKLAŞABİLMEK

“THINK House, ‘Düşüncelerle Terapi’ serisi kapsamında, sizleri heyecan uyandırıcı yeni düşüncelere davet ediyor. Başkalarının problemli düşüncelerinden nasıl kurtulabiliriz? Nasıl verimli ve üretken olabiliriz? Yorucu, talepkar insanlardan nasıl uzaklaşabiliriz? Hayatı anlamlı kılmaya yönelik cevaplar içeren atölyede, insanın ‘yaşadım’ diyebilmesinin önüne geçen düşünceler mercek altına alınıyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Different Futures Summit’20  

“İTÜ Mezunlar Derneği ve İTÜ Mezunlar Derneği Öğrenci Kulübü tarafından 2016’dan beri her sene düzenlenen DFS (Different Futures Summit), İTÜ’den mezun olmuş ancak kariyer hayatını okuduğu bölümden farklı alanlarda devam ettirerek başarıya ulaşmış mezunlarla öğrencileri buluşturuyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

5 Mart 2020 Perşembe
 • Demir Aytaç ile Başucuma Demir Atanlar Semineri 

“Bu seminerde yaratıcılığın sadece yazarken değil okurken de mümkün olduğunu keşfedecek, “daha önce hiç bu açıdan bakmamıştım” diyerek şaşıracak ve gerçek sanatın bu yaşadığımız hayatı nasıl anlamlı kıldığını bir kez daha hatırlayacaksınız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Mutlu Olma Sanatı
“Mutlu Olma Sanatı etkinliği 05 Mart 2020, Perşembe günü Think House Üsküdar Kadıköy’de gerçekleşecektir.”
6 Mart 2020 Cuma
 • Hayat Boyu Sağlık Semineri

Sağlık; ruhen, bedenen ve sosyal yönden iyi olma halidir. Sağlıklı olmak istiyorsanız, bu semineri kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

hayat boyu sağlık semineri

 • Yatırım Eğitimi 
“Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Prof. Dr. Emre Alkin, Erkin Şahinöz, Uğur Gürses. McKinsey&Company ve daha fazlası ile ekonomi ve yatırım eğitimi!”

Haftaya yeni etkinliklerle görüşmek üzere… 🙂

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir