İstanbul’da Bu Hafta (3 – 9 Ağustos 2019)

İstanbul’da 3 – 9 Ağustos 2019 haftasında gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

3 Ağustos 2019 Cumartesi
 • Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı
“Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı 7 haftalık atölye eğitim olarak tasarlanmış, proje bazlı ve pratik yoğun bir uzmanlık eğitimidir. Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama eğitmenleriyle gerçekleşen eğitimde, başarılı öğrencilere, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Üniversite Onaylı Uzmanlık Sertifikası ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında staj olanağı sunar.”
dijital pazarlama egitimi
 • 360° Sosyal Medya Eğitimi

“Bir sosyal medya hesabının yönetimi için gerek duyulan içerikleri tasarlamak eğitimin amacını oluşturmaktadır. Tasarlanan görselin amaca uygun olması için gerekli strateji yönetimi ile hedef kitle analizi anlatılmaktadır. Bu eğitimi alan bireyler ya da kurumlar eğitimin sonunda kendi sosyal medyası için içerik stratejisi üretebilecek ve stratejiye uygun içeriği tasarladıktan sonra Google SEO ve sosyal medyalara entegrasyon ile paylaşım yapabilecektir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

4 Ağustos 2019 Pazar
 • MSA – %100 Ekşi Maya

“Ekşi maya konusunda tecrübe edinmek isteyen aşçılık ve pastacılık öğrencileri, işletme sahipleri, mutfak personelleri ve tabii ki ekşi mayalı ekmek tutkunları için tasarlanan bu özel eğitim MSA’da sizi bekliyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Brewstival Vol.4

“Türkiye’de brewing kültürünün gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunan en eğlenceli yeme içme festivali Brewstival Vol. 4 için geri sayım başladı.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

5 Ağustos 2019 Pazartesi
 • Şarap Tadım Atölyesi

“Hayallerinin peşinden giderek Le Cordon Bleu’de şarap ve gastronomi diploması alan Ayseli İzmen ile şarap tarihi, yapımı ve tüm incelikleri üzerine konuşacağınız ve şarap tadımı gerçekleştireceğiniz etkinlik 5 Ağustos Pazartesi akşamı 19:30’da Nebula Bahçe’de.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

sarap tadimi

 • İnovasyon Odaklı Neuromarketing Eğitimi

Bu eğitim, ticaret sektörü ile uğraşan her profesyonelin ve girişimcinin, satış hacimlerini artırması için gerekli bütün bilgileri kapsamaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

6 Ağustos 2019 Salı
 • Mind & Body Alignment with Sheri A. Sayar and Çağla Kahriman

Sheri A. Sayar ve Çağla  Kahrıman’ın “beden ve zihin uyumlanması” eğitimini kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Allen Hulsey ile Gurme Gitar

Allen Hulsey’nin akustik performansı eşliğinde gerçekleşecek barbekü gecesinde Gurme Gitar, Nebula Atölye Bahçe’de! 2 adet bira da ikramları!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

gurme gitar

7 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Bir Girişimcilik Serüveni: DENEBUNU – Duygu Akbudak

Denebunu’nun kurucusu Duygu Akbudak 7 Ağustos Çarşamba akşamı girişimcilik serüvenini anlatmak üzere ING İnovasyon Merkezi’nde!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Nasuh Mahruki Doğada Liderlik Okulu

“Nasuh Mahruki Doğada Liderlik Okulu, 5, 6 ve 7 Ağustos tarihlerinde doğaya tutkusu olan herkesi bekliyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

8 Ağustos 2019 Perşembe
 • Çalışan Bağlılığı ve Verimliliği Semineri

“…Peki bağlılık ölçülebilir mi? Evet ölçülebilir. Bağlılık arttırılabilir mi? Tabi ki. Ölçülebilen bir şeyin değişimini sağlamak mümkün! Peki bunun için neler yapmak lazım? İşte tüm bu soruların cevaplarını almak için sizi, her ay düzenlediğimiz seminerlerimize bekliyoruz. Bu seminerlerde hem sizin değerli tecrübelerinizi dinleyelim hem de bizim Engage & Grow Çalışan Bağlılığı ve Verimliliği için uyguladığımız programlarla size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda bilgi paylaşma fırsatı bulalım.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Enneagram (9 Mizaç)

“Dokuz Tip Mizaç Modeli’ne göre her insan, belirli bir algısal yönelim ve motivasyonla dünyaya gelir. Bir kişinin dünya ile bağlantısı ve ilişkisi de bu algısal yönelim ve motivasyonu içeren mizaç temelinde başlar. DTMM’ye göre huy / mizaç; doğuştan gelen, yaşam boyu değişmeyen, bir bireyi diğerinden ayıran ayırıcı özellikler (traitler) bütünüdür. Bir araya gelmesi bir mizaç tipini ifade eden bu özellikler, hem olumlu potansiyel hem de olumsuzluğa açık bazı riskli özelliklerden oluşur. Bu seminerimizde, DTMM’nin dokuz temel mizaç tipinin özellikleri ve zihinsel (fiziksel, duygusal, entelektüel) özelliklerini konuşacağız.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

9 Ağustos 2019 Cuma
 • İş’ten Sonra Drama Atölyesi – Burak Gültan (Simas Tiyatro)

“Yorucu bir haftadan sonra derin bir nefes alacağınız ve kendinize eğlenceli bir vakit armağan edeceğiniz “İş’ten Sonra Drama Atölyesi’ne bekleniyorsunuz…”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Wapiyon Yaz Programı

“Wapiyon’da alanında profesyonel eğitmenlerle xtrem macera parkı ve atölye seçeneklerini 2,5 saat deneyimleme ve eğlenme fırsatı.. Çocuklar atölyelerde parfüm ,yapımından çamurdan heykele  bir çok seçenek bulabilecek . Ayrıca her geldikleri seans için de 3 atölye  yapabilecekler. Ve xtrem macera parkına da çıkıp doyasıya maceranın tadına varabilecekler.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir