İstanbul’da Bu Hafta ( 30 – 5 Nisan 2019)

30 Mart – 5 Nisan haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

30 Mart 2019 Cumartesi
 • İşiniz için 90 Gün Planlama Çalıştayı

Bu etkinlikte; en başarılı işletme sahiplerinin devam eden başarılarını nasıl planladıklarını öğrenebilir, bu adımlarla kendi kişiselleştirilmiş adım adım planınızı oluşturmak için bu ilkeleri işinizde (büyüklüğüne bakılmaksızın) oluşturabilirsiniz. “Resmi bir iş planı” değil – gerçek dünya eylem planı!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

munazara ve topluluk onunde konusma

 • Münazara ve Topluluk Önünde Konuşma

“Münazara nasıl gerçekleştirilir? Topluluk önünde konuşurken problem mi yaşıyorsunuz?” sorularınıza Phx Ajans medya başkanı Berk Ener ile çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

31 Mart 2019 Pazar
 • 8. İstanbul Uluslararası Dans Festivali

“Dünyanın en önemli 5 Dans Festivalinden biri olan, bu yıl 8.si düzenlenen İstanbul Uluslararası Dans Festivali’nde, Türk ve Yabancı Dans severler “Barış ve İyilik için Dans Et” sloganı ile 27 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında Green Park Pendik Hotel’de buluşuyor. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz

“Boğaz’ın en güzel yapılarından Sait Halim Paşa Yalısı pazar sabahları caz konserleriyle hareketleniyor. Ayşe Gencer, İmer Demirer, Neşet Ruacan gibi Türkiye’nin önde gelen caz sanatçılarının sahne alacağı konserler pazar kahvaltılarına renk katıyor. 4 Mart’ta başlayıp 13 Mayıs’a kadar devam edecek etkinlik tüm katılımcılara yalının büyüleyici atmosferinde keyif dolu pazar sabahları vaat ediyor. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

1 Nisan 2019 Pazartesi
 • Eğiticinin Eğitimi Ücretsiz Tanıtım Toplantısı

Dale Carnegie Akademi’nin 100 yılı aşan tecrübesi ile dünya çapında binlerce eğitimciyi yetiştirdiği, Eğiticinin Eğitimi tanıtım toplantısını kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

egiticinin egitimi tanitim toplantisi

 

 • İnovasyon Odaklı Neuromarketing Eğitimi 

2019 yılı itibari ile Neuromarketing Sektöründe önemli gelişmeler yaşanıyor. Haliyle şirketler de, bu yenilenen bilim dalına eskisinden daha fazla ihtiyaç duyacak. İşte bu eğitimde; global ekosistemde gelişen ve evrimleşen Neuromarketing bilim dalı hakkında bir çok şey öğreneceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

2 Nisan 2019 Salı
 • 1 hayal 1 Girişim

“1 Hayal 1 Girişim” in konuğu: inovatif ve yenilikçi düşünceye sahip bir çok alanda başarı hikayelerine adını yazdırmış, özellikle moda, ekonomi, iş hayatı ve radyo alanlarında girişimleriyle tanınan Balin Şirket grubunun kurucusu Veysi Balin! Bu söyleşiyi kaçırmayın…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Girişim Atölyesi (Değerlendirme)

Bu etkinlikte; katılımcıları ile tanışma, konuşma, paylaşılan fikirler duyma, geribildirim alma, birlikte geliştirmek üzere kişiler ile değerlendirme yapma imkanı bulacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

3 Nisan 2019 Çarşamba
 • Sosyal Müzik Doğaçlama Atölyesi

“Sosyal Müzik Doğaçlama Atölyesi, katılımcıların kendilerini doğaçlama şarkılar ile ifade ettikleri son derece eğlenceli, yaratıcı ve sosyalleştirici bir müzik etkinliğidir. Katılımcılar özgüven, özgürleşme, mutluluk ve tatmin duygularını pekiştirecekleri bu atölye ile kendilerini keyifli, yaratıcı ve sosyal bir etkinlikte doğaçlama şarkılar, ritimler ve tınılar ile ifade edecekler. Sosyal Müzik Doğaçlama Atölyesi ilk kez Kolektif House’da!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

sosyal muzik dogaclama atolyesi

 

 • Küba Gecesi: Ibis Maria Guarnaluse

“Ibis Maria Guarnaluse, İstanbullu Küba dinleyicisi ve Latin dansçıların bir araya geleceği muhteşem gece, 3 Nisan akşamı Moda Kayıkhane’de!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

4 Nisan 2019 Perşembe
 • Sustainable Brands Istanbul Workshop 1: “Geleceği Düşünme ve Sürdürülebilirlik” – Philip McKenzie

“Sürdürülebilir bir gelecek öngörüsü yaratabileceğimiz teknikler ve sistemler nelerdir? Zamanımız kültürünün yapısını ve özelliklerini inceleyen antropolog Philip Mckenzie bu workshop’ta gelecek için bugünün trendlerini belirlemede nasıl bir yetenek geliştirebileceğinizi gösteriyor.

“Futures Thinking – Geleceği Düşünme”, gelecekteki potansiyel alternatifleri tahmin etmemize olanak sağlayan tasarım temelli bir süreçtir. Gelecek, her zaman güvenilir bir şekilde tahmin edilemezken, bir dizi olası gelecek öngörülebilir ve hangisinin belirli gruplar, kültürler ve toplumlar için en çok arzu edilen olduğu sorgulanabilir. Bu workshopta detaylarını keşfedeceğiniz “Futures Thinking” yaklaşımı, kısa ve uzun vadeli hedefler arasında sürdürülebilir bir dengeye sahip pozitif bir geleceğe geçişi yumuşatarak, derinden bilgilendirilmiş bir karar alma ortamı yaratır.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Sustainable Brands Istanbul Workshop 3: ” İyi Yaşam İçin Dönüştürücü Yenilik Nasıl Tasarlanır: İstanbul” – Jenny Andersson

“Bu workshop’ta, dönüştürücü değişim için yenilikçi “3 Horizon” inovasyon çerçevesini öğreneceksiniz. Bu çerçeve dönüştürücü, yenilenebilir ve kapsayıcı bir ekonomiye – The Future We Want or The Good Life (İstediğimiz Gelecek veya İyi Yaşam’a) ulaşmak için gereken inovasyonları tanımlamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda mevcut ekonomik modelin veya ‘business-as-usual’ ın ömrünü uzatacak olanları belirlemede yol gösteriyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

5 Nisan 2019 Cuma
 • Uluslararası Sertifikalı Nefes Koçluğu Eğitimi

Yelda Çetiner’in Uluslararası Geçerli Sertifika Programı ile Profesyonel Nefes Koçluğu Eğitimini kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • ArchCAREER Zirvesi

ArchCAREER, Mimarlık’ın kendi içerisinde ve diğer disiplinlerle bir araya geldiği noktalarda yer alan kişiler ile Türkiye’nin dört bir yanından gelecek öğrencileri bir araya getiren Mimari ve Tasarım Zirvesi. Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan katılımcılarıyla, her biri kendi alanlarında ve farklı alanlar arasında uzun süreli yollar almış ve bu yolda çeşitli başarılar elde etmiş konuşmacıları bir araya getirmeyi planlayan ArchCAREER Zirvesinin  temelinde üç farklı fikir yatıyor. Mimarlık, tasarlamak  ve kariyer…

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Gelecek hafta yeni etkinliklerle görüşmek üzere 🙂

 

 

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir