İstanbul’da Bu Hafta (30 Haziran- 6 Temmuz)

Yaz artık kendini iyiden iyiye kendini göstermişken, 30 Haziran- 6 Temmuz arasında İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikleri sizler için derledik.

Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Gönlünüzce geçecek bir hafta olsun!

30 Haziran- Cumartesi

Üniversite sınavına girecek, 2 gün boyunca ter dökecek bütün genç kardeşlerimize başarılar dileriz 🙂

 • Tasarım Ekspresi

En güzel el emeği tasarım ürünler Sirkeci Garı’nın yüz yıllık tarihi dokusuyla buluşacak, özel stantlar ve birbirinden güzel aktiviteler ile unutulmaz iki gün yaşanacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

 • Girişimciler İçin Bir Günde MBA

Bir Günde MBA farklı öğrenim ve deneyime sahip olan bireylere iş dünyasını etkili bir biçimde değerlendirebilme ve yönetebilme becerisi kazandırmayı amaçlayan, temel iş teorileriyle pratik uygulamaları içerecek biçimde tasarlanmış, farkındalık yaratacak bir eğitimdir.

Bu eğitim, girişimciler için işletme yönetiminin temel ilkelerini öğrenmek için iyi bir fırsat sunmaktadır. Bu eğitim ile birlikte, iş yönetiminde çok önemli olan bütünsel bir bakış açısı kazanıp ekonomi, finans, insan kaynakları gibi alanlarda söyleyecekleriniz olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

 • Mehmet Erdem

Acıyı Sevmek Olur mu, Hakim Bey, Herkes Aynı Hayatta, Yalan Dünya, Kum Gibi, Haydi Gel Gidelim gibi şarkıların vazgeçilmez yorumcusu, sevilen sanatçı Mehmet Erdem, 30 Haziran’da Moda Kayıkhane sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

1 Temmuz- Pazar
 • Milyon Reggae Fest – Pazar

Milyon Beach Kilyos 30 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında reggae ruhunu deniz kenarına taşıyor.

Milyon Yapım, 2018 Ocak ayı itibariyle hizmete başlayan Milyon Beach Kilyos’un yaz sezonu boyunca gerçekleştireceği etkinliklerden birisini daha açıklıyor. Milyon Yapım organizasyonuyla, Umut Kuzey önderliğinde gerçekleşecek festival iki gün sürecek.

“Birlikte güzel” sloganıyla yola çıkan reggae festivali katılımcılarına plaj ve festival keyfini bir arada yaşatmayı hedefliyor.

30 Haziran Cumartesi günü başlayacak ve 1 Temmuz “Dünya Reggae Günü” dahilinde eğlenceyi doruk noktasına çıkarcak festival Türk Reggae sahnesinin en önemli isimlerini bir araya getiriyor. Dans, eğlence ve müzik dolu Milyon Reggae Fest kapsamında 1 temmuzda sahne alacak isimler: Sattas, Bosphoroots, Beton Orman Allstars, Mert Canka, Levvera, Da Proff, Orçun Leo Sünear, Başıbozuk DJ C.Fyah, DJ Da Frogg ve İstanbul School of Samba.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

 • İnsanlarla Ustalıkla İletişim Kurma Atölyesi

İnsanlarla Ustalıkla İletişim Kurma Atölyesi ile iletişimin, ilişkiler üzerindeki dönüştürücü ve iyileştirici gücünü keşfederek, sosyal ve özel iletişim kanallarında gözle görülür iyileşmeler sağlanabilir. İletişimde olduğunuz insanların ilişkiden beklentilerini daha iyi anlayarak, iletişim becerilerinizi ustalıkla geliştirebilir, ilişkilerinizi bir üst boyuta taşıyabilirsiniz.

İnsanlarla Ustalıkla İletişim Kurma Atölyesine katılarak uygulamalı çalışmalarla öğrendiklerinizi pekiştirebilir, ilişkilerinizde kalıcı iyileşmeler yaratmanın yollarını öğrenebilir, yaşamınıza berrak bir renk katabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

2 Temmuz- Pazartesi
 • Besleyici Deneyimler: Şekersiz Tatlılar

Şekersiz tatlı mı olur demeyin, İntema Yaşam Akademi’de gerçekleşecek workshop etkinliğinde yerinizi alın.

bu atölye, tatlı krizlerini tatlıya bağlıyor ve şeker olmadan da lezzetli tatlılar hazırlayabileceğini kanıtlıyor. Sağlıktan ödün vermeden hazırlanan tatlılar hakkında bilgi sahibi olmak için İntema Yaşam Akademi’deki yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

 • Enka Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları

ENKA Kültür Sanat’ta 30. yılını kutlayan Açıkhava Buluşmaları, hayata bir nefes, gökyüzüne umut, alkışlara vesile ve en temel ihtiyaç olan özgürlüğe bir kavuşma olmaya devam ediyor. ENKA Kültür Sanat’ın, ruhu sanatla besleyerek her perde açıldığında başka bir insana dokunmak için attığı adımlar ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda 20 Haziran’da başlıyor. Üç kuşaktır yılın aynı mevsiminde sanatla aynı yerde tanışılan buluşmalar…

Buluşmalar kapsamında 2 temmuzda, yönetmenliğini Emrah Eren’in yaptığı, Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu’nun oynadığı “Bir Baba Hamlet” oyunu, ENKA Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu’nda tiyatro sevenlerin karşısında olacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

3 Temmuz- Salı

uçtan uca ürün tasarımı

 • Product Camp: Uçtan Uça Ürün Yönetimi ve Deneyim Tasarımı Semineri

ürün hem firmanın hedeflerine erişmesini, hem çalışanların tatminini hem de müşterilerin beklentilerini karşılayan yegane şeydir. İyi bir marka, finans gücü, pazarlama yetenekleri, kuvvetli bir mühendislik… bunların hiçbiri ürün hayata geçmediği sürece değer yaratamaz. Değer yaratmak için doğru ürünü doğru şekilde geliştirmek gerekir.

Katılımcılar, bu etkinlik ile uçtan uca ürün yönetimi ve deneyim tasarımının temel bileşenlerini uygulamalar ile tecrübe edecek.

Uçtan uca süreç INVERTIV’in patent sürecindeki 5 D’s of PMUX framework’ü üzerinden incelenecek; bu framework ürün yönetimi ve deneyim tasarımını 5 başlıkta (Destination, Discovery, Definition & Design, Development ve Data & Optimization) birleştirecektir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

 • Business Network Power Tanışma Toplantısı

Dünyada iş yapış şekilleri hızla değişiyor. Klasik iş yapanlar bile klasik olmayan reklam ya da tanıtım şekillerini kullanmak zorunda kalmaktadır. Business networking, nitelikli iş bağlantıları kurmak için en popüler yöntemlerin başında gelmektedir. Ülkemizde gelişmekte olan Business Networking toplantıları sayesinde, yeni insanlar ile tanışır ve bu tanıştığınız kişiler ile, iş birliği yaparak, ürün yada hizmetlerinizi daha büyük kitlelere ulaştırırsınız.

Business Network Power, sürdürülebilir bir iş ağı platformudur. 2018 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, 2018 yılı sonunda tüm dünyaya açılacaktır.

Bu toplantı, bir tanıma ve tanışma toplantısı olacaktır. Misafirler, yeni iş insanları ile tanışacak, sistemi tanıyacak ve kendi işlerini, Business Network Power ile nasıl büyüteceklerini planlayacaklardır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

4 Temmuz- Çarşamba

Ekran Resmi 2018-06-29 22.59.58

 • Wiz Khalifa Konseri

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da!

İlk albümü Show and Prove’u 2006 yılında çıkaran ve kısa süre içerisinde rap müziğin zirve isimleri arasına yükselmeyi başaran Cameron Jibril Thomaz, sahne adıyla Wiz Khalifa, 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta!

Wiz Khalifa’nın iki saatlik muhteşem canlı performansına sahne olacak etkinlikte Wiz Khalifa’ya Türkçe rap müziğin dev isimleri Ceza, Ezhel, Aga B, Anıl Piyancı ve Kamufle eşlik edecek!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

 • Ikigai – Yaşam Amacını Keşfet

“Her sabah heyecan ve mutluluk ile yataktan fırlıyorsan bu çalışma senin için değil! Ama… Yataktan kalkmak zor geliyor, yaptığın işten keyif almıyor; ya da birden fazla girişimin, kariyerin var, hepsi arasında yaşam enerjin dağılmış hissediyorsan bu çalışmada olmalısın!

Dünya çapında bir çok uzman ile Dr.Bernie Siegel, Dr.Bruce Lipton, Dr.David Katz, Ken Wilber, Dr.Richard Bandler, Deepak Chopra vb. aynı sahneyi almış, Tony Robbins Türkiye lideri, 15+ yıldır koçluk ve eğitmenlik yapan Yeliz Rüzgar ile “Ikigai”ni keşfetmeye davetlisiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

5 Temmuz- Perşembe
 • KaleTalks – Yunus Özdemir – Gelecek Öngörüleri

Birinci yılını dolduran KaleTalks ile ilham veren buluşmalar temmuz ayında da devam ediyor!

Kendinizin ve çocuklarınızın geleceğinden emin misiniz?

Gartner’ın %80 doğru çıkan öngörüleri ile bugün ve gelecek 5 yılın iş ve sosyal hayatına çarpıcı bir bakış için KaleTalks katılımcılarla buluşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

 • Benjamin Clementine Konseri
 1. İstanbul Caz Festivali’yle yaz geliyor.
  “Aşk, melankoli ve başkaldırının ses bulduğu müthiş baladlarıyla Benjamin Clementine, hem tutkulu bir vokal hem de şarkı sözü yazarı ve hatta şair olarak, ilk kez 2013’te Jools Holland’ın sahnesinde kendini dünyaya tanıttığından beri, dinleyicilerinin duygu haritalarında melodileriyle sağlam bir yer edinmeyi başaran, had safhada ilham verici bir sanatçı. Müziğinin çarpıcılığı konusunda otoritelerin adeta söz birliği ettiği bu yeni nesil deha, 2015 yılında ilk albümü At Least For Now ile Mercury Ödülü’nü kazandı. Nick Cave ve Tom Waits ile üç kahramanından biri olan Nina Simone’un izinden gitmeye devam ederken, geçtiğimiz yıl yayınladığı ikinci albümü I Tell A Fly ile müziğinin o sarsıcı tesirini bir kez daha kanıtladı. Benjamin Clementine’in, edebiyatla müziğin tek vücut olup izleyiciyi büyülediği teatral sahnesini kaçırmayın.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

6 Temmuz- Cuma

blockchain ile yeni internet

 • Blockchain ile Yeni İnternet

Blockchain teknolojisi ve kriptoparalar sayesinde yepyeni bir internet ve finansal sistem oluşmakta. Para ve değerli varlıkların programlanabilir olduğu bu yeni sistemde nasıl ürün ve servisler geliştirilebilir?

Hem Blockchain teknolojisinin temellerini tartışacağımız, hem de bu yeni servisleri geliştirmek için gerekli olan araç ve sistemlerin üzerinden geçeceğimiz etkinlik tüm yazılımcı, girişimci, tasarımcı, ürün yöneticisi ve ilgililere açıktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 

 • Toplantı ve Zaman Yönetimi Eğitimi

‘Toplantı ve Zaman Yönetimi’ Eğitiminde, katılımcılara iş yaşamlarındaki hedefleri doğrultusunda zamanlarını daha etkili ve daha verimli kullanabilmeleri için gerekli olan teknikleri kazandırmayı hedeflemektedir. Katılımcıların amaç ve hedef belirleme alışkanlıkları yanında etkin plan yapma ve zaman yönetimi konusunda bakış açısı kazanmaları amaçlanmaktır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir