İstanbul’da Bu Hafta (31 Ağustos- 6 Eylül 2019)

31 Ağustos- 6 Eylül 2019 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

31 Ağustos 2019 – Cumartesi
 • Yöneticiler İçin Otojenik Gevşeme ve Rahatlama Teknikleri

Otojenik gevşeme terapisi 1920’li yılların başlarında, Alman bir Psikiyatrist olan Prof.Dr.Johann Heinrich Schultz (1884-1970) tarafından bulunmuştur. Johannes Schultz (1884-1970), Autogenes Training (Yunanca auto: kendi kendine; genesis:yaratılış) terapi yöntemini, platonun felsefe öğretisinden esinlenerek oluşturmuştur. Royal Enstitü ve New York Business Leadership Center otojenik gevşeme ve rahatlama programı  ile iş hayatında, yöneticilere stres yönetiminde yeni yeteneklere sahip olmalarını sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Ekran Resmi 2019-08-30 13.04.53

 • Neuropathy: Teknoloji, Sanat ve Hissizleşme 

“Daha önce Digilogue Zirvesi: Future Tellers 2018’de ve üniversitelerde düzenlenen bu etkinlik oldukça ses getirdi. Neuropathy ile interaktif ses-müzik deneyiminin bir parçası olmak isteyen herkesi bekliyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

01 Eylül 2019 – Pazar
 • Stratejik Liderlik

Royal Enstitü ve New York Business Leadership Center işbirliği ile stratejik liderlik programı başlıyor. Rekabet üstünlüğünde, belirsizlik  ve sürdürülebilirlik yönetiminde üstünlüğe sahip olun.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Tech N9ne ve Ceza

Rap tutkunlarının vazgeçilmezi, Amerika’nın en iyi underground rapçilerinden TECH N9NE ve Türkiye’nin en iyi rapçisi CEZA, 1 Eylül Pazar Gecesi HİP-HOP kültürünü içinizde hissetmeniz için Masquerade Club sahnesinde, kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

02 Eylül 2019 – Pazartesi
 • Bir Girişimcilik Serüveni: PABBLER

“Pabbler, yurtdışına seyahat edenlere -paylaşım ekonomisine dayanarak- valizlerinde beraberlerinde götürdükleri kiralık ürünler üzerinden para kazandıran bir platformdur. 2 Eylül Pazartesi akşamı, kurucusu Ceren Süngü Kalpaklıoğlu’ndan Pabbler’ın hikayesini ve gelecek planlarını dinleyeceğiz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Selim Geçit Agile Leadership Principles Hakkında Soruları Yanıtlıyor

“Ekibime öz eleştiri yolu ile kendini geliştirme prensibini aşılayabilir miyim?”, “Fark yaratan bir ekip oluşturmanın püf noktaları nelerdir?” Tüm bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını Selim Geçit yanıtlıyor!

Hilton’da Genel Müdür olarak geçirdiği yılların ardından kariyerine Mind Momentum CEO’su ve Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak devam eden Selim Geçit, Agile Leadership Principles programımızla ilgili merak edilenlere ışık tutuyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

03 Eylül 2019 – Salı

https___cdn.evbuc.com_images_69387421_247795729519_1_original

 • 12. Discover The Intelligence – Dönüşüm Odaklı SEO

12. Discover The Intelligence’ta E-Ticaret sitelerinin pazarlama faaliyetleri için en önemli konu olan dönüşüm odaklı SEO’yu Türkiye’nin en uzman isimleriyle ele alınıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Meditasyon Neden Bilinçaltımıza İnmiyor?

“Meditasyon yaptığımızda, genellikle dışsal duygusal tetikleyiciler yoktur. Ek olarak, geçmiş ve gelecek hakkındaki düşüncelerden uzaklaşmayı dener ve deneyimleriz. Böylece meditasyon gölgeye ulaşamaz. Bununla birlikte meditasyon, tetiklendiğimizde sakin kalmamıza, acıyı tam olarak hissetmemize ve başkalarına yansıtmadan kendisine sahip olmamıza ve böylece psikolojik bir iyileşme sürecine girmemize yardımcı olabilir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

04 Eylül 2019 – Çarşamba
 • Film izlenir mi, okunur mu? “Interstellar”

Multidisipliner tasarım bakış açısıyla yola çıkan Cycle, “Film izlenir mi okunur mu?” etkinliklerinde de farklı algılara sahip insanları bir araya getirerek filmler üzerine konuşup, tartışabilecekleri bir ortam oluşturmak istemektedir. Cycle ekibinden Mühendis ve Girişimci Hasan Demirezen, Sanat Yönetmeni Sadi Gökay Gadış ve Yönetmen/Senarist Ömer Faruk Güngör ile birlikte film izlenir mi, okunur mu sorusuna cevap arayacaklar.

İki haftada bir yapılan etkinliğe Christopher Nolan’ın yönetmenliğini yaptığı “Interstellar” ile devam edilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Dijital Pazarlama Temel SEO Eğitimi

“MBM (Master of Business Management) paydaşlarımız ile empati kurarak onlara değer katmak için kurulmuştur. Temel amacımız müşterilerimize değer katmak ve iş yerindeki projelerinde başarıya ulaşmaktır. Sevda Kocaman tarafından verilecek Dijital Pazarlamada Temel SEO Eğitimi’ne bekliyoruz.” 

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

05 Eylül 2019 – Perşembe
 • Şirketiniz İçin Ticaretin Değişen Kuralları

“Hayatın her alanında olduğu gibi ticarette de kurallar değişime uğruyor.

Bu değişimlere olumlu bir şekilde şirketinizi entegre etmekte zorlanıyorsanız 5 Eylül’de “Ticaretin Değişen Kuralları” seminerinde, şirketinizin değişime adım adım nasıl ayak uydurabileceğini Ayşegül Tozkoparan ve Belma Öztürk Gürsoy anlatacak.“

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için      

Ekran Resmi 2019-08-30 13.07.33

 • Startup’lar için Proje Yönetimi

PMI Türkiye’nin AB destekli Outspeed Start-up projesi kapsamında İstanbul etkinlikleri devam ediyor. 5 Eylül tarihinde ING Inovasyon Merkezinde “Start up’lar için Proje Yönetimi” adlı etkinlik gerçekleşecek. Proje uzmanlarından Algın Erozan’ın sunacağı etkinliğe tüm startup’lar ve girişimciler davetlidir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

06 Eylül 2019 – Cuma
 • Müzik Boğazdan Gelir >Birsen Tezer & Hüsnü Arkan

İstanbul Boğazı’nın büyüleyici atmosferinde, boğazın en konforlu teknelerinde gerçekleştirilecek Müzik Boğaz’dan Gelir Konserleri Birsen Tezer ile devam edecek. Hüsnü Arkan’ın konuk olacağı bu müzik ziyafeti öncesinde ise Yavuz ve Funda Akyazıcı müzikseverlere keyifli anlar yaşatacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Davet Menüsü

Sıradan bir akşam yemeği yiyeceğini düşünerek gelen misafirlerinize unutamayacakları bir sürpriz yaşatmak ister misiniz?

“Konuklarınız için görkemli bir sofra hazırlamak isterseniz, Davet Menüsü workshop’umuzdaki yerinizi şimdiden ayırtın deriz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

**********************

Haftaya yeni etkinlik haberlerinde görüşmek üzere, iyi hafta sonları 🙂

Zeynep Erdoğan

plazadandunyaya_profil_zeynep02_2

Yemek yapmayı ve paylaşmayı terapi olarak gören bir blogger; vizörünün arkasındayken diğer terapisinde olan bir ileri amatör; utanmasa kapının gıcırtısıyla rakseden bir “dandöz”; orta avlu’nun 35lik’i; yeğenlerinin asker arkadaşı; fil hafızalı yer-yön uzmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir