İstanbul’da Bu Hafta (4 -10 Ağustos 2018)

4-10 Ağustos haftasında, bizim ilgimizi çeken İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

4 Ağustos 2018 – Cumartesi
 • Linkedin Networking ile Harikalar Yaratın

Bu eğitim modülü ile katılımcıların; LinkedIn ekosistemi konusunda uzmanlaşması; LinkedIn’i profesyonel sosyal ağ olarak kullanabilmesi, hedef kitlesi için içerik oluşturması; LinkedIn’de Profesyonel Kişisel Marka oluşturmaya başlaması, LinkedIn Gruplar’ı etkili biçimde kullanması, Kurumsal temsil sağlaması, Profesyonel ve etkili Paylaşım yapabilmesi, Şirket çalışanlarının LinkedIn’i kullanmasını teşvik etmesi ve katılımcının LinkedIn’de Etkili bir kullanıcı olma becerisi kazanması hedefleniyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İleri Düzey Google AdWords Eğitimi

İleri Düzey Google AdWords Eğitimi, arama motoru pazarlamasının en önemli araçlarından olan Google AdWords’ün önemini kavramış kişilere, mesleki anlamda uzmanlık sağlayacak optimizasyon teknikleri, püf noktaları ve ileri seviye tekniklerini öğreterek performans odaklı kampanyalar oluşturmasını sağlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

5 Ağustos 2018 – Pazar
 • Besleyici Deneyimler: Fit Tatlar

Hem lezzetli hem sağlıklı yiyecekler tüketmek istiyorsanız,  formunuza dikkat ederken lezzetten taviz vermek istemiyorsanız İntema Yaşam Akademisi’ndeki Fit Tatlar atölyesinde yerinizi ayırtmalısınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

fit tatlar

 • Mohsen Namjoo

İran’ın Bob Dylan’ı olarak tanınan Acem-blues türünün kurucusu Mohsen Namjoo, Rock ve cazı geleneksel İran müziği ile harmanladığı eşsiz müziğiyle 5 Ağustos Pazar akşamı Harbiye Açıkhava’da!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

6 Ağustos 2018 – Pazartesi
 • Yoldan Çıkan Oyun

Hayatta her şeyin ters gittiği anlar vardır. “Devamı çorap söküğü gibi geldi” tanımının en bahtsız hali diyebileceğimiz bu durum, biri bitmeden diğerinin başladığı talihsizliklerin her zaman can sıkıcı bir şekilde hayatımızda yer edeceğini kanıtlamaz. Dört bir yanınızın kaosla çevrili oluşu, karnınız ağrıyana kadar güleceğiniz anları da beraberinde getirebilir. Yoldan Çıkan Oyun’da, her şeyin ters gitmesinden dolayı çok memnun olacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Uygulamalı Sanat Tarihi Atölyesi

Sanat akımlarının resim ve heykel sanatı üzerinden inceleneceği atölyelerde, çocuklar sanatçı eğitmen eşliğinde akımları etkileyen kavramlar üzerine birlikte düşünecekler, ardından bu düşünme sürecini iki ve üç boyutlu ifade etme imkanına sahip olacaklar.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

7 Ağustos 2018 – Salı
 • DijitalPara Buluşmaları 2 & Istanbul Blockchain Women

DijitalPara Teknoloji A.Ş. ücretsiz olarak gerçekleştirdiği buluşmalarını bu kez de İstanbul Blockchain Kadın’ları için düzenliyor. Etkinliğe bir çok farklı sektörden, blockchain ve kripto paralara merak duyan tüm profesyoneller kadınlar katılabilir.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-08-03 at 14.45.31

 • Round Table Coaching / Bireysel Markalaşma

Bir cafede, bir masa etrafında 4 kişi toplanıp, her hafta farklı bir konuyu ele alacağımız bir micro-koçluk oluşumu olanRound Table Coaching’de  koçluk seansları Humanly, Gözde Attila tarafından veriliyor. Bu haftaki seansta, 2 saat boyunca, Bireysel Markalaşma üzerinde çalışılacak. Her bir katılımcının bireysel hikayelerine odaklanılacak ve kendi markalaşma stratejileri yaratılacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

8 Ağustos 2018 – Çarşamba
 • Yüzünden anladım

Duygulara bağlı olarak yüzde görülen kas hareketleri tüm insanlar için evrenseldir. “Mikro İfadeleri” yüzün yarım saniye ya da daha kısa süren belli belirsiz kas hareketleri olarak tanımlıyoruz. “Mikro İfadeler” istemsizdir ve belli bir anda yaşadığımız duyguları ifade ederler. Yüzü bir ekranla karşılaştıracak olursak, beyin çeşitli kasları hareket ettirerek duyguları yüzünüze yansıtan projektördür. “Mikro İfadeler” her kültürde evrensel olarak aynı şekilde bilinir.

Duyguları insanın yüzünden anlamak üzerine yapılacak bu söyleşiyi kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Global Bir Marka Yaratma Yolculuğu: Riskler, Zorluklar ve Bir Başarı Hikayesi

Innogate Uluslararası Hızlandırma Programı’na katıldıktan sonra globalde işlerini büyüterek, ABD’de yüzlerce firmaya ulaşan Logiwa şirketinin Kurucu Ortağı Çağdaş Yıldız, globalleşme sürecinde aldıkları riskleri, yaşanan zorlukları ve sonucunda çıkardıkları başarı hikayesini anlatıyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-08-03 at 15.02.46

9 Ağustos 2018 – Perşembe
 • Sosyal Medya İçerik Atölyesi

Markalar, blogger’lar, youtuber’lar, sosyal medyacılar bu atölye tam size göre! Sosyal Medyada etkili içerik nasıl oluşturulur? İçerik trendleri nelerdir?  Viral içeriğin püf noktaları nelerdir? Bee Digital Kurucusu Azade Seren Özaltun tarafından verilecek bu eşsiz eğitimi kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • New Moon Yoga with Nihan Hantal

Yeni ay, yeniden doğum ve yeniden başlamayı simgeler. Yeniliklerin habercisidir. Tazelenmek, değişmek ve dönüşmek için en ideal zamandır. Bazen de değişimler bizim isteğimiz dışında gerçekleşir, ne kadar durdurmaya çabalasak da elimizden bir şey gelmez.

Bu yeni ay yogası ile hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz değişimler için ihtiyacınız olan cesareti ve ilhamı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin dışınızda gerçeklesen değişimlere ayak uydurabilecek esnekliği ve kendine olan güveninizi de yakalayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Ağustos 2018 – Cuma
 • FuckUp Nights Istanbul Vol. XX

FuckUp Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir harekettir. Etkinliğin felsefesi ise, hiç başlamadığınız projelerde başarısız olma olasılığınızın %100 garantili olmasında yatar. 3 ya da 4 “fuckuppreneur” projelerini, neleri yanlış yaptıklarını, bu yanlışlardan neler öğrendiklerini ve şimdi olsa neyi farklı yaparlardı sorularına cevap olacak hikayelerin paylaşılacağı etkinliği kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Denizda Caz 2018 – Ediz Hafızoğlu “Nazdrave 13”

“The Primetime Cruise” konforuyla, Ediz Hafızoğlu’nu İstanbul Boğazı’nda dinleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinlik haberleriyle buluşmak üzere…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir