İstanbul’da Bu Hafta (4 – 10 Ocak 2020)

4 – 10 Ocak 2020 haftasında İstanbul’da gerçekleşecek ve bizim ilgimizi çeken etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz. 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

4 Ocak 2020 Cumartesi
 • Ayça Karaman ile Hayatım Nereye Gidiyor?

“Pek çoğumuz hayatımızın büyük bölümünü bizim için ideal olduğuna inandığımız işi hayal ederek geçiriyoruz. Bir yandan hayatın ve profesyonel dünyanın taleplerini karşılamaya çalışırken bir yandan ideallerimizi diri tutmak istiyoruz. Peki bizim için ideal olanı nasıl buluruz? Hayatımızı kendi beklentilerimiz mi, aile ve çevremizin beklentileri mi şekillendiriyor? Kendimizi nasıl daha iyi tanır, elimizde olanı dışarıdaki dünyaya nasıl adapte ederiz? Fikirlerimizi, arzularımızı, yetkinliklerimizle nasıl bir araya getiririz? Bu soruların yanıtı kendimizi ve değerlerimizi doğru analiz ederek gerçekçi hedefler belirlemekte gizli.”

Bu atölyede Ayça Karaman rehberliğinde samimi bir ortamda bir araya gelecek, birbirinizin hikayelerinden de ilham alarak kendi yolculuğunuza odaklanacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

ayca karaman

 • GOLDBERG – Bach’ın Matematiği

“Johann Sebastian Bach’ın “Goldberg Çeşitlemeleri (Varyasyonları)” ismiyle tanınan eseri, tarihin tuşlu çalgılar için yazılmış en uzun ve enteresan içerikli eserlerinden biri. Türkiye’de Türk bir piyanist tarafından yapılan ilk icrası 2008 yılında Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Emir Gamsız(oğlu) ile gerçekleşti. 11 yıl sonra Emir Gamsız Goldberg’i tekrar Türk dinleyicisiyle buluşturuyor.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

5 Ocak 2020 Pazar
 • Kendi Doğum Haritanı Oku

“Astrolojik doğum haritanız ile maddi ve manevi kaynaklarınızı keşfedip, hayatınız için sizi en tatmin edecek yolu çizmeye ne dersiniz?”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Duyguların Simyası – Çakralar ve Enerji Astrolojisi

“Bu atölyede Enerji astrolojisi ile doğum haritanız vasıtasıyla hangi çakranızda enerji blokajı olduğunu tespit edin; tüm çakraları nasıl açacağınızı ve düzenleyeceğinizi öğrenerek ruhsal uyanışınızı canlandırın, dolu dolu bir hayata kapıyı açın! “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

6 Ocak 2020 Pazartesi
 • Ebeveynler için Koçluk Eğitimi

Bu eğitim, Temek Koçluk Eğitiminin, kapsamlı bir şeklidir. Koçluk alanında hemen her şeyi öğreneceğimiz bu eğitimin sonunda, Temel koçluk Sertifikasına da sahip olacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • 2020’de Gökten O 3 Elma Düşecek mi?

“Gökyüzünde olup bitenler, bizim hayatımızda da bazı şeyleri olduruyor ya da bazı şeyleri bitiriyor. Peki 2020’de bizi astrolojik açıdan neler bekliyor? Bunu merak edenler, şimdiden bu etkinliğe rezervasyon yaptırsın.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 7 Ocak 2020 Salı
 • Çember Oyunları: Merak Çarkı

“Eğlenceli, düşündürücü, çevrimiçi değil çember içi bir oyun! Her gün aynı şeyleri yapmaktan sıkıldınız mı? Yeni insanlarla tanışmak ister misiniz? Eğlenceli ve ‘a-ha etkisi’ yaratan küçük an’ları yakalamak ister misiniz? Yeniden oyun oynamak ister misiniz? Sizleri Çember Oyunlarına Bekliyoruz!”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

cember oyunları

 • Reklamda Hikayeleştirme 

“Reklamda Hikayeleştirme eğitiminde iki gün boyunca hikayenin yapısı, hikaye anlatma teknikleri, reklamda ileti ve gösterge kavramları, transmedya hikaye anlatımı, verilerin hikayeleştirilmesi gibi konular anlatılacak; hikaye odaklı içerik üretimine yönelik uygulamalar yapılacak.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

8 Ocak 2020 Çarşamba

 • Özlem Soydan ile Sesini Keşfet

“Ses titreşimdir, Ses enerjidir, Ses formdur, Ses form değiştirir, Ses iyileştirir. Sesimiz, bedenimiz ve zihnimizde oluşan negatif titreşimleri dönüştürebilecek en etkili enerji kaynağıdır çünkü özümüzden gelir. Kendi çıkardığımız ses , bize en etkili ve hızlı şifa veren enstrümandır. İnsan sesi, doğal tonları ve harmonikleri ile vücudun doğal dengesini yenilememiz için bize en etkili titreşimsel iyileştirme olanağını sağlar. Sesimizi, fiziksel ve eterik vücudumuzun zayıflamış ve akordu bozulmuş bölümlerinin titreşimini değiştirmek ve sağlıklı duruma dönüştürebilmek için kullanabiliriz. Kendi sesimiz bunu başarabilmek için her an ulaşılabilir sonsuz enstrümanımızdır çünkü parmak izimiz gibi tek ve özeldir. Sesimizi en doğal haliyle keşfetmek, yaşamı yeniden keşfetmektir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

9 Ocak 2020 Perşembe
 • Girişimci Kadın Eğitimi

Hepsiburada Girişimci Kadın Programının düzenlediği bu e-ticaret eğitimini kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için  

girişimci kadın eğitimi

 • Kiğılı Talks Season 1 Episode 3 

“Kiğılı Talks, teknoloji ve dijital dünyaya ait kuralların yeniden yazıldığı bu dönemde, fikirleri ve deneyimleri ile heyecan yaratanları ağırlarken, beyaz yakalıların entelektüel derinliğini artırmayı ve ekosistemdeki insanları bir araya getirmeyi hedefleyen, yeni nesil bir buluşma serisidir.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Ocak 2020 Cuma
 • Bilmediğimi Bilmediklerim 4: Hayattaki Misyonunuzu Yaratmazsınız, Algılarsınız

“Hayatta misyonunu belirlemek hatta yazılı olarak kayıt altına almak zor günlerde yolunu bulmana yardımcı olacaktır. Ayrıca hayatına anlam katıp mutluluğun ve huzurun temel taşını oluşturacaktır. Mutluluğu ve huzuru, satın aldıklarında, kazandığın parada ya da şirkette peşinden koştuğun unvanlarda aramak dışa bağımlı bir arayış olduğu için her zaman mutlu sona ulaşmayabilir. Alternatifi ise kişisel var oluş sebebini algılayıp onun peşinden gitmen içinizdeki potansiyeli hayata geçirmeni sağlayacağı için sonsuz ve tamamen sana bağlı bir mutluluk kaynağı olacaktır. Sana “2 saatte hayat misyonunu bulacaksın” vaadinde bulunmuyorum fakat, fakat nasıl bir yolu takip edersen hayattaki misyonunu algılarsın öğrenme şansını elde edebilirsin.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Spolin Doğaçlama Gösterisi

“Doğaçlamanın Amerikalı annesi Viola Spolin’in oyunları bu gösteride! Ege Maltepe’nin yönetimindeki Spolin-ist Oyun Okulu oyuncuları görünmezi görünür kılıyor. “

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya yeni etkinliklerle görüşmek üzere… 🙂

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir