İstanbul’da Bu Hafta (6 – 12 Ekim 2018)

6-12 Ekim haftasında, bizim ilgimizi çeken İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikleri sizler için derledik. Katılacağınız ya da aşağıdaki listede yer almayan etkinliklerle ilgili bizi bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz 🙂

Mutlu geçireceğiniz bir hafta olması dileğimizle…

6 Ekim 2018 – Cumartesi
 • Google Analytics Eğitimi
Reklam Yatırımlarınızın Geri Dönüşünü Ölçmek ve Kullanıcı Davranışlarını Analiz Edebilmek İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Bu Workshop’ta!
Screen shot 2018-10-04 at 22.53.20
 • English Speaking Club
“Ya anlıyorum ama konuşamıyorum.-Nerede pratik yapıcaz?” sorularının en güzel cevabı T.G.A Speaking Club’te! Her cumartesi saat 18:00 da başlayan sohbetleri kaçırmayın!
7 Ekim 2018 – Pazar
 • Oktoberfest 2018 Istanbul

Asmalı Mescit’teki Balkon’un ev sahipliğinde ve muhteşem manzarasında gerçekleşecek bu harika etkinlik sizleri bekliyor!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Aytepe – Şahin Tepesi – Papazçayırı – Menekşe Yaylası Trekking

Samanlı Dağının eteğinde ve Beşkayalar Tabiat Alanı içinde bulunan Menekşe Yaylası; halkıyla, iklimi ve Coğrafyası ile Karadeniz gibidir.  Toplamda 18-20 km civarındaki bu keyifli parkuru doğa severler  kaçırmasın.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

8 Ekim 2018 – Pazartesi
 • Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi

“İlk önce bütün katılımcılarla birlikte iletişimi masaya yatırıyoruz. Ne tür iletişim kazaları yaptıklarımızı keşfediyor hatta kendimize itiraf ediyoruz. Uygulattığımız özel testler ve oyunlarla, bütün katılımcıların eksiksiz katılım sağladığı, harika bir gün geçirerek, insanları ve kendimizi tanıyoruz, ön yargılarımızı keşfediyoruz, hangi durumlarda dinlemediğimizi, hangi durumlarda kendimizi iletişime kapattığımızı keşfediyoruz. Kendimizi keşfettikten sonra, bunları hayatımızdan çıkardığımızda nelerin değişeceğini buluyoruz. İnsanların iletişim tiplerini de keşfettikten sonra, iyi bir iletişimci olmak için neleri farklı yapmamız gerektiğini buluyor ve bunları nasıl yapabileceğimizi bularak, günü tamamlıyoruz.”

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-10-04 at 23.21.21

 • Bir Baba Hamlet

Şevket Çoruh ile Murat Akkoyunlu’nun şahane oyunculuğu ve Emrah Eren yönetmenliğiyle sahneye taşınan “Bir Baba Hamlet oyunu, Uniq Hall Sahnesi’nde sizlerle!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

9 Ekim 2018 – Salı
 • Kurumsaldan Sonra Hayat Var mı?

Kurumsal yaşamdan ayrılıp, beyaz yakalarını, topuklu ayakkabılarını çıkartıp; kolları sıvamış 3 tecrübeli profesyonel ile kendi yollarını çizmek üzere çıktıkları serüvenlerinin konuşulduğu bu ilham veren söyleşiyi kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • İş Dünyasının Yeni Trendi; Freelancer Olmak

Freelancer olarak çalışanlara neden ihtiyaç var, Türkiye’de bu ne kadar yaygın, en çok hangi alanlarda freelancer var, nasıl freelancer olunur ve para kazanılır gibi konuların konuşulacağı bu etkinlikte binlerce freelancer ile iş dünyasını buluşturan Bionluk.com kurucusu Utku Subakan, seslendirme sanatçısı Özgür Babal, Godaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber sizlerle beraber olacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

10 Ekim 2018 – Çarşamba
 • Doğa Yürüyüşü Eğitim Semineri

Doğa yürüyüşünün ne olduğu, hazırlık aşamaları, yürüyüş kuralları, terimleri, terknikleri, doğada ilk yardım vb. konularda verilecek olan eğitim İstanbul Doğa Sporları Kulübü tarafından ücretsiz olarak düzenleniyor. Etkinlik sonunda tüm katılımcılara katılım belgesi, sporcu lisansı ve lisans alındığı taktirde 200 Etkinlik Puanının (Tek Yıldız) verileceği bu semineri kaçırmayın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Screen shot 2018-10-04 at 23.37.47

 • Esra Kayıkçı Quintet

2017’de Made in New York Jazz Competition’da Solo Vokal kategoisinde birinci olan, 2017 mayıs ayında Tribeca Performing Arts Center’da yarışmanın Gala gecesinde sahne alan Esra Kayıkçı ilk solo albümü Bozgun Hatıra ile müzikseverlere masalsı bir yolculuk vadediyor.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

11 Ekim 2018 – Perşembe
 • Girişimci Sohbetleri

 Networking imkanı, bilgi paylaşımı ve sohbet ortamı arayanlar bu etkinliği kaçırmasın!

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

 • Startuplar için Fark Yaratan Takım Olma Sanatı

Start-up şirketinizi kurdunuz ortaklarınız var. Büyümeye çalışıyorsunuz ve hızlıca takımınızı oluşturmanız gerekiyor. İşe alımlar ile birlikte zamanla kadrolar oluşmaya başlıyor. Herkesin her işi yapabildiği motivasyonu yüksek bir dönemdesiniz, buraya kadar herşey yolunda. Peki bu aşamadan sonra sizi neler bekliyor? Acaba bu motivasyonu yüksek takım ruhu sonsuza kadar devam eder mi? İşte bu ve benzer soruların cevabını bu eğitimde alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

12 Ekim 2018 – Cuma
 • Melek Mosso

Akustikhane’deki “Umrumda Değil” cover’ıyla daha geniş bir kitleye sesini ulaştırmaya başlayan Melek Mosso, 2006 yılından beri çeşitli sahnelerde ve projelerde profesyonel olarak yer alıyor. Aynı zamanda müzik öğretmeni olan Mosso, yıllardır bestelerini ve cover çalışmalarını YouTube kanalında yayınlıyor. Bu müthiş sesten mahrum kalmayın, bizden söylemesi 😉

Screen shot 2018-10-05 at 11.13.33

 • Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin Yerelleştirilmesinde İyi Örnekler Konferansı

Yerel yönetimlerin küresel ısınmadan göçe bir çok konuda sorumluluk üstlendiği çağımızda Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve kentlerin ilişkisini tartışmak, yeni fikirler geliştirmek ve iyi örnekleri anlamak için siz de Küresel Vizyon, Kentsel Eylem Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin Yerleştirilmesinde İyi Örnekler Konferansı’na davetlisiniz.

Ayrıntılı bilgi ve bilet temini için

Haftaya tekrar görüşmek üzere 😉

Sevgilerimizle…

İrem Devseren

author_3

Yemek diye hayal ürünlerini paylaşan bir blogger; mutlulukların ve sevginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanan bir hayalci; kuzukafalının tombiği, felsefeye meraklı, doğuştan küt saçlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir